Повний список вільних і платних інструментів SEO для WordPress

 1. 21 Онлайн безкоштовні інструменти SEO
 2. Планувальник ключових слів Google AdWords
 3. Google Trends
 4. Запропонуйте Uber
 5. Feedly
 6. Інструмент
 7. Google Alerts
 8. Повідомлення про Walker
 9. TrackReddit
 10. Відповідь громадськості
 11. Онлайн платні інструменти SEO
 12. SEMRush
 13. Ahrefs
 14. Alexa
 15. SEO Centro
 16. TermExplorer
 17. Raven Tools
 18. BuzzSumo
 19. NinjaOutreach
 20. Найкращі розширення Chrome для SEO
 21. MozBar
 22. Розширення BuzzSumo Chrome
 23. SEOwake
 24. Відкрита статистика SEO
 25. SEO для Chrome
 26. Linkio
 27. Висновок

Пошукові системи регулярно оновлюють свої алгоритми для кращого задоволення потреб користувачів. Для фахівців з цифрового маркетингу це представляє унікальний набір проблем. Кожен раз, коли відбувається зміна або оновлення в алгоритмах пошукової системи, веб-сайт WordPress SEO стратегія повинна бути оновлена ​​для відображення оновлення.

Щоб полегшити процес цифрового маркетингу і допомогти встигати за швидкими темпами оновлення, кожному фахівцю з цифрового маркетингу потрібен набір інструментів. Це проблема сама по собі через велику кількість платних і безкоштовних інструментів, доступних в Інтернеті.

У цій статті, я спробував представити набір платних і безкоштовних інструментів SEO, які беруть більшу частину зусиль з впровадження та виконання стратегії SEO.

21 Онлайн безкоштовні інструменти SEO

Можливо, найкраще про безкоштовні інструменти SEO є цінник! однак, не слід плутати безкоштовно з поганою якістю. наступні безкоштовні онлайн-інструменти вважаються найкращими.

Планувальник ключових слів Google AdWords

Планувальник ключових слів Google AdWords

Для обох Початківці SEO та експерти, Планувальник ключових слів Google AdWords - це місце для початку дослідження та планування ключових слів. Це необхідний інструмент Google, який безпосередньо підключається до баз даних пошукового гіганта, щоб пропонувати точний і конкурентний аналіз вибраних ключових слів, а також пропозиції щодо відповідних ключових слів.

Для кожного введеного ключового слова Планувальник ключових слів Google AdWords надає щомісячні пошукові номери, відповідні ідеї щодо ключових слів і ЦЗК. Ці три статистичні дані формують основу стратегії розробки та розміщення оголошень / оголошень.

Google Trends

Google Trends

Google Trends - ідеальний інструмент для відстеження та аналізу тенденцій. Використовуючи цей інструмент, ви можете знайти найпопулярніші пошукові тренди та верхні діаграми. Використовуючи доступні фільтри, можна легко виділяти та досліджувати популярні теми та ідеї для тенденцій.

Важливою особливістю цього інструменту є дослідження ключових слів щодо тенденцій. Це є неоціненним для включення найбільш підходящих ключових слів у SEO стратегії вашого сайту. Таким чином, цей інструмент слід використовувати дуже часто для забезпечення того, щоб веб-сайт зайняв місце за популярними тенденціями та ключовими словами.

Запропонуйте Uber

Запропонуйте Uber

Uber Suggest є дуже популярним інструментом дослідження ключових слів, який безпосередньо конкурує з Google Planer ключових слів. Розробники стверджують, що знаходять ключові слова, які не доступні в Планувальнику ключових слів Google. Онлайн-версія інструменту має вкладку Word Cloud, яка пропонує найпоширеніші пов'язані терміни для запиту. Інструмент доступний в Інтернеті, а окремо завантажує дані списку ключових слів у форматі CSV.

Feedly

Feedly

Feedly є ідеальним інструментом для підтримки останніх тенденцій. Feedly допомагає вам виявити відповідні тенденції вмісту, які допоможуть збільшити трафік і продажі. Функцію оповіщення можна налаштувати для певних ключових слів, що дозволяє відстежувати блоги та канали YouTube, які стосуються ваших конкретних вимог.

Інструмент

Інструмент

ToolFeast - це безкоштовний набір інструментів SEO, який спеціально націлений на підприємців, які хочуть залучити відповідний трафік до своїх онлайн-властивостей. Зокрема, AutoSuggest є потужним інструментом Дослідження ключового слова Long Tail, який допомагає користувачам знаходити обсяг пошуку та CPC щодо ключового слова.

Google Alerts

Google Alerts

Google Alerts - дуже популярний інструмент для виявлення новин і тенденцій, коли вони відбуваються. Таким чином, SEO та фахівці з цифрового маркетингу можуть залишатися на вершині останніх новин без значних зусиль. Ви можете створювати сповіщення для певного ключового слова, і коли публікація статті, що містить це ключове слово, опублікована, ви отримаєте повідомлення електронною поштою. Таким чином, цей інструмент можна використовувати як для дослідження ключових слів, так і для аналізу конкурентів.

Повідомлення про Walker

Повідомлення про Walker

Якщо вам не подобається заповнювати папку "Вхідні" до меж електронних листів Google Alerts, цей інструмент є найкращою альтернативою. Повідомлення Walk Walker можуть створювати дуже індивідуальні сповіщення на основі конкретних ключових слів. Ви вибираєте запит, вибираєте тип (новини, блог або обговорення), мову, налаштування результатів і кількість електронних листів, які потрібно надати для даного сповіщення.

TrackReddit

TrackReddit

SEO-експерти та цифровий маркетинг розуміють важливість Reddit в стратегіях пошукової оптимізації. Ви можете використовувати TrackReddit, щоб відстежувати діяльність Reddit і згадувати для вашого бренду / веб-сайту. Список функцій включає кампанії відстеження трансляцій, повнотекстовий пошук, сповіщення про миттєвий та реальний час, API розробника та багато іншого.

Відповідь громадськості

Відповідь громадськості

Це інструмент для переходу, коли ви не маєте ідеї для вашого наступного блогу. Просто введіть ключове слово, і цей інструмент представить зміст пов'язаних ідей, які допоможуть вам бити контент виробництва і SEO біди. Це значно спрощує впровадження стратегії SEO через дуже конкретні та відповідні ідеї.

Онлайн платні інструменти SEO

Платні інструменти SEO прийняти гру на наступний рівень! Я завжди пропоную, щоб фахівці використовували безкоштовні інструменти для основних потреб. Однак, як тільки у них вистачає знань і досвіду, вони повинні переходити до платних інструментів, які пропонують набагато більш високий рівень функціональності і продуктивності.

У цьому розділі я поділюся ринком відомих платних інструментів SEO, які допоможуть вам досягти успіху, встановивши дорожню карту і глибоко занурившись у аналіз конкуренції. Більш того, ці інструменти допоможуть вам провести розширене дослідження ключових слів і надати цінну інформацію про те, як можна оновити стратегію цифрового маркетингу.

SEMRush

SEMRush

SEMRush є, мабуть, самим передовим і ефективним інструментом аналізу конкурентів. Ви будете здивовані, побачивши результати, які повертає SEMRush для аналізу конкурентів. Ви можете переглядати їх ключові слова; розміщення сторінок для даного ключового слова, обсягу трафіку та джерел.

Крім аналізу конкурентів, функції SEMRush включають в себе когнітивний SEO (відстеження позицій), аудит сайту та інформацію про рекламу. SEMRush автоматично підкреслює проблеми так, що ви можете планувати відповідно і з'ясувати шляхи, щоб залишатися попереду конкуренції.

Ціни варіюються від 79,99 USD до 149,95 USD на місяць.

Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs є ще одним компактним ключовим словом для відстеження та інструментом аналізу конкурентів. Але те, що робить Ahrefs унікальним є те, що за допомогою цього інструменту у вас буде повний профіль зворотного зв'язку для вашого сайту.

Ви можете відстежувати, які веб-сайти посилаються на вашу, зростання ваших посилань і силу зворотного зв'язку. Крім відстеження ваших зворотних посилань, ви можете досліджувати свою конкуренцію і виявляти вміст, який працює для них в контексті SERP.

Ціни варіюються від 99 до 999 доларів США.

Alexa

Alexa

Alexa є потужним інструментом для SEO професіоналів, які зацікавлені в статистиці трафіку сайту. Alexa, ймовірно, найкраще дослідження ключових слів, аналіз конкурентів і пошук веб-сайту для людей, які люблять криз цифр. Інструмент надає докладні звіти про рейтинг веб-сайту з точки зору глобальних і регіональних рейтингів, моделей трафіку та джерел.

SEO Centro

SEO Centro

SEO Centro є SEO інструмент, який призначений для поліпшення вашої стратегії SEO. Він пропонує широкий арсенал інструментів, включаючи SEO Analyzer, Rank Checker, Page Rank Checker, інструмент щільності ключових слів, Mobile Friendly Analysis та різні засоби відстеження соціальних медіа. Плани цін варіюються від 9,95 доларів США до 39,95 доларів США на місяць.

TermExplorer

TermExplorer

TermExplorer допоможе вам знайти найбільш вигідні ключові слова, представивши обсяги пошуку відповідних ключових слів і детальний аналіз конкурентів. За допомогою цього інструменту ви можете знайти обсяг пошуку, CPC, PPC конкуренцію, міцність посилань і складність, щоб оцінити рейтинг ключових слів і релевантність. TermExplorer пропонує понад 90 тисяч пунктів у своєму експортному варіанті. Ціни варіюються від 34 доларів США до 499 доларів США.

Raven Tools

Raven Tools

Raven допомагає маркетологам та бізнес-аналітикам відстежувати ефективність свого веб-сайту та створювати ефективні звіти за лічені хвилини. Raven також пропонує SEO виправлення для вашого сайту через серію користувацьких SEO, соціальних і КПП звітів з маркетингу, які доставляються вам щотижня, щомісяця або щоквартально. Він витягує дані з Google Analytics, AdWords, Google Analytics, Google Bing, Facebook, Twitter і багато іншого. Плани цін варіюються від 99 до 249 доларів США на місяць.

BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo - це інструмент аналізу ключових слів, який допоможе вам знайти вміст щодо ключового слова. Крім того, результати пошуку включають статті з найвищими частками та зворотними посиланнями. Це допомагає отримати уявлення про тип вмісту, який найкраще підійде для ключового слова.

У службі BuzzSumo є служба сповіщення, яка сповіщатиме вас, коли ключове слово буде згадано в Інтернеті.

NinjaOutreach

NinjaOutreach

NinjaOutreach - це все-в-одному інструменті маркетингового впливу, який допоможе вам з вашими зусиллями з боку АЗ. Ви можете скористатися його інструментом пошуку контенту, щоб знайти найпоширеніший вміст, і який користувач поділився ним лише пошуком ключових слів. Крім того, ви можете використовувати свій вбудований інструмент CRM, щоб звернутися до розширених впливом для створення можливостей створення ланок, щоб підвищити ваш SEO. Вона також надає настроювані шаблони електронної пошти, щоб полегшити роботу з інформацією про ваші зв'язки.

Тарифний план є одним з найбільш конкурентоспроможних серед інших платних інструментів SEO. Починаючи від $ 69 для індивідуального використання до $ 599 для великих агентств.

Найкращі розширення Chrome для SEO

У цьому розділі я поділюся декількома обов'язковими розширеннями Chrome, які ідеально підходять для SEO та маркетингу пошукових систем. Я буду обговорювати лише Google Chrome, тому що це легкий і дуже швидкий браузер. Існує безліч розширень, які спеціально розроблені, щоб допомогти вам виконувати різні завдання впровадження стратегії SEO прямо з верхньої панелі Chrome.

MozBar

MozBar

SEO Moz не потребує введення і з цим розширенням, ви можете перевірити кожну веб-сторінку ви відвідуєте. Ви маєте доступ до миттєвих показників, які надають пташиного погляду параметри, пов'язані з SEO.

Список функцій включає авторизацію домену, виділені ключові слова та порівняння посилань. Також доступний безкоштовний обліковий запис з обмеженими можливостями. Однак, я рекомендую преміальний обліковий запис, який надає повний доступ до функцій.

Розширення BuzzSumo Chrome

Розширення BuzzSumo Chrome

BuzzSumo пропонує комплексний аналіз ефективності вмісту за ключовими словами. Це розширення дає змогу переглядати загальні частки соціальних медіа та зворотні посилання без проблем.

SEOwake

SEOwake

SEOquake є одним з найбільш широко використовуваних розширень для перегляду інформації веб-сайту та аналізу конкурентів. Коли ви виконуєте пошук Google, ви побачите результати пошуку за кожним посиланням. Ця функція також надає релевантну статистику веб-сайту.

Відкрита статистика SEO

Відкрита статистика SEO

Це розширення ідеально підходить для перегляду детальних даних SEO про будь-яку веб-сторінку. Ви можете отримати інформацію про сторінку, інформацію про веб-сайт, статистику трафіку, статистику показників SEO, швидкість сторінки та багато іншого.

Немає можливості пропустити це розширення, якщо ви хочете провести глибокий аналіз конкурентів для веб-сайту.

SEO для Chrome

SEO для Chrome

SEO для Chrome допоможе вам знайти деталі, як зворотні посилання, результати пошуку, індексовані сторінки, рейтингові звіти та Google PageRank.

Linkio

Linkio

Linkio - це найкращий спосіб планувати, відслідковувати, автоматизувати та повідомляти про кампанії зі створення посилань. AI Linkio використовує прогностичну аналітику, щоб керувати вашою стратегією якірного тексту, дозволяючи переходити від початку до впливу - швидко

Висновок

SEO-тенденції швидко розвиваються, і алгоритми пошуку оновлюються на регулярній основі. У цьому конкурентному середовищі потрібні належні інструменти для узгодження стратегії пошукової оптимізації з останніми вимогами як користувачів, так і пошукових систем. Вищезгадані безкоштовні та платні інструменти SEO значно полегшать процес розробки та впровадження змін у стратегії SEO для вашого сайту. Ці інструменти є результатом багаторічного досвіду як SEO експертів, так і розробників, які зберігають всі версії інструментів у відповідності зі змінами тенденцій.

Якщо ви починаєте свій власний веб-сайт або працюєте для клієнта, ви повинні почати з безкоштовних інструментів SEO, а потім перейти до платних інструментів SEO для кращої аналітики та дослідження ключових слів.