PPC & SEO об'єднується з новим платними та органічними звітами в AdWords

AdWords ще раз зробив це, випустивши ще один дивовижний новий звіт, який дозволить онлайн-маркетологам аналізувати та оптимізувати платіжний та органічний пошуковий трафік безпосередньо в AdWords. Дані здійснюються за допомогою інструментів для веб-майстрів і заповнюються в обліковому записі AdWords, тому вам не потрібно використовувати Google Analytics для перегляду платного та органічного трафіку. КПП і SEO рукавички можуть відірватися і почати працювати разом з цим цінним розумінням, щоб допомогти поліпшити загальну продуктивність онлайн маркетингу.

КПП і SEO рукавички можуть відірватися і почати працювати разом з цим цінним розумінням, щоб допомогти поліпшити загальну продуктивність онлайн маркетингу

Ось мотивація від AdWords випуск:

Раніше більшість звітів про пошуки показували оплачувану та органічну продуктивність окремо, без будь-якої інформації про поведінку користувачів, коли вони перекриваються. Новий платний та органічний звіт - це перший, що дозволяє побачити та порівняти ефективність запиту, коли на сторінці результатів пошуку відображається оголошення, органічний список або обидва оголошення.

У Google є кілька пропозицій щодо використання цього нового звіту.

Відкрийте додаткові ключові слова . Використовуйте звіт, щоб знайти потенційні ключові слова, які можна додати до облікових записів AdWords, шукаючи запити, в яких ви відображаєтеся лише в органічному пошуку, без відповідних оголошень.

Оптимізуйте присутність за запитами високого значення . Використовуйте цей звіт, щоб покращити свою присутність у платних результатах та відстежувати запити на високе значення для органічних результатів.

Міра змінює цілісно . Під час перевірки поліпшень веб-сайтів або змін AdWords до ставок, бюджетів або ключових слів можна легше повідомляти про вплив на платний, органічний і комбінований трафік.

Щоб почати використовувати цей новий звіт, потрібно пов’язати свій обліковий запис Інструментів для веб-майстрів з обліковим записом AdWords.

Як Посилання Ваш обліковий запис AdWords для облікового запису інструментів для веб-майстрів:

1. Мій обліковий запис> Пов'язані облікові записи

2. Інструменти для веб-майстрів> Деталі

3. Введіть свій домен

4. Натисніть "Продовжити"

5. Він запропонує вам кілька варіантів перевірки домену. Виберіть один із варіантів і натисніть "Перевірити"

6. Якщо облікові записи успішно пов'язані, ви отримаєте повідомлення "Вітаємо". Натисніть Готово .

Як тільки ваші облікові записи з’єднані правильно, ось як можна знайти цей звіт:

  • Перейдіть на вкладку "Розміри"
  • Платні та органічні

Перейдіть на вкладку Розміри   Платні та органічні

  • Налаштуйте стовпці, додавши ключове слово, групу об'яв або кампанію. Стовпці> Налаштувати стовпці> Статистика об’яв

Стовпці> Налаштувати стовпці> Статистика об’яв

* Органічний трафік заповнюватиме дані лише з моменту підключення облікового запису для веб-майстра

Вікове старе запитання про те, чи потрібно робити ставки на цих умовах за допомогою пошуку, або вважати, що ми будемо раді організовані? Вона повинна дозволити онлайн-маркетологам оптимізувати максимальну кількість конверсій для обох каналів.

Я спробував запустити цей звіт сам, щоб зробити невеликий приклад, але оскільки я тільки що пов'язав обліковий запис Інструментів для веб-майстрів, у мене не було достатньо даних (boo). Оскільки ми починаємо збирати більше даних, ви можете розраховувати на більшу кількість прикладів та інформації щодо цього звіту. Отже, зв’язуйте свої облікові записи Інструментів для веб-майстрів з AdWords, спробуйте платний і органічний звіт і поділіться своїми результатами або думками з нами!