PR просування сайту: навіщо це потрібно? "/>

  1. Що таке PR?
  2. Як дізнатися PR сайту?
  3. Від чого залежить значення PR?
  4. Які є способи підняти PR?
  5. Чому важливий PR?

5th Березень 2012 at 17:48 5th Березень 2012 at 17:48   PR просування сайту: навіщо це потрібно

PR просування сайту: навіщо це потрібно?

Що таке PR?

Для того, щоб зрозуміти, для чого необхідно PR продвіежніе сайту необхідно знати що таке взагалі PR. Дві великі літери PR є абревіатурою від PageRank, який, в свою чергу, є дзеркалом довіри пошукової системи Google. Іншими словами, чим вище показник PR вашого сайту, тим більше довіряє йому пошукова система. PR - це показник, який є різним для кожної сторінки вашого інтернет-ресурсу.

Як дізнатися PR сайту?

Перш ніж починати PR просування сайту, ви повинні дізнатися той показник довіри, яким сторінка вашого порталу має на даний момент. Для цього зверніться за допомогою до сервісу pr-cy.ru. Даний сервіс попросить вас вписати в поле то ім'я, яке носить ваш домен, а потім натиснути на кнопку «відправити». Не мине й секунди, як ви зможете побачити жаданий показник. Що ж, тепер ви знаєте PR сторінки вашого сайту, а тому можна приступати до другого етапу, який носить назву «PR просування сайту».

Від чого залежить значення PR?

Чим більше посилань, які ведуть на певну сторінку вашого веб-ресурсу, тим більше у цієї сторінки значення PR. Все гранично просто. Буде чудово, якщо посилання, які ведуть на вашу сторінку, дислокуються на якихось авторитетних сайтах. Взагалі значення PageRank варіюється від одного до десяти. Припустимо, ви перевірили PageRank вашого інтернет-ресурсу і побачили, що він становить 4-5. Що це означає? А значить це лише те, що вас можна привітати: ваш сайт дійсно користується популярністю. Якщо ж показник сайту дорівнює 6, в PR просуванні сайту ви є справжнім професіоналом. Цифра «шість» - це найбільше, на що можуть розраховувати індивідуальні проекти. Всі інші значення, найчастіше, є для них недоступними.

Які є способи підняти PR?

Існує кілька способів, які допоможуть вам підвищити PageRank вашого веб-ресурсу. Перший спосіб полягає в унікалізації контенту. Пам'ятайте, що ваш сайт повинен бути наповнений виключно унікальними статтями. При цьому контент повинен бути цікавим. Чим більша кількість користувачів зможуть зацікавити ваші статті, тим більше буде посилань на сторінки вашого сайту. Другий спосіб полягає у внутрішній перелинковке. Ви не повірите, але якісна внутрішня перелінковка здатна підняти PageRank від нуля до показника 2-3. Третій спосіб полягає в реєстрації свого веб-ресурсу в популярних каталогах. Проробивши цей нехитрий фокус, ви отримаєте можливість обмінюватися посиланнями з тими ресурсами, тематика яких схожа з вашою тематикою.

Чому важливий PR?

Можливо, це прозвучить банально, але PageRank - це параметр, на який пошукова система Google звертає увагу в процесі формування пошукової видачі. Значення PR прямо пропорційно позиціям вашого веб-ресурсу у видачі. Чим вище PR? тим вище позиція сайту.

Поділіться посиланням на статтю :)

Що таке PR?
Як дізнатися PR сайту?
Від чого залежить значення PR?
Які є способи підняти PR?
Чому важливий PR?
Що таке PR?
Як дізнатися PR сайту?
Від чого залежить значення PR?
5. Що це означає?
Які є способи підняти PR?