Правда про те, як відвідувачі розміщують SEO, що у всіх відсутні

  1. Як працює / працювала публікація гостьових публікацій
  2. Чого не вистачає людям
  3. Не дуже SEO?
  4. Що ти думаєш?

Гостьова публікація мертва

Гостьова публікація мертва!

Принаймні, те, про що говорять усі, починаючи з веб-ніндзя Google, Метт Куттс (та інші), розповідав про те, як посилання в гостях не повинні більше передавати SEO-сік.

З тих пір деякі з найбільших та найкращих блогерів говорять про те, чи є публікація гостей, як і раніше, життєздатним варіантом для вашої SEO тактики. Найкраще з цих дописів написав Глен у ViperChill саме тут .

Але те, що люди пропали без вісті (навіть Глен), - це те, що гостьова публікація SEO - це більше, ніж просто ваш рейтинг.

А-а ... що?

Ви правильно почули. Дозволь пояснити.

Як працює / працювала публікація гостьових публікацій

Якщо ви не дуже знайомі з SEO, ви, можливо, захочете повернутися і прочитати стару публікацію початківці SEO для блогів . Це допоможе вам перейти через деякі умови. Для всіх інших просто читайте далі.

Отже, ми всі знаємо, що здебільшого походять хороші рейтинги Google отримання зворотних посилань .

Деякі люди вважають, що важливіше мати високоякісні посилання з поважних джерел, інші вважають за краще мати багато посилань. Деякі хочуть обох!

Так чи інакше, мова йшла / йдеться про посилання.

Більшість блогерів та SEO-сайтів намагаються створити зворотні посилання зі своїми ключовими словами в тексті якоря. Наприклад, якщо ви намагалися класифікувати фразу «SEO для початківців для блогів», ви можете використовувати це як текст прив’язки (як я це робив вище).

Це працювало чудово до кількох років тому, коли Google вирішив, що надто багато людей будували зв’язки неприродно і «грали» в систему. The остання прогресія в цій дилемі, що Google хоче, щоб ви не дотримувалися будь-яких посилань, які ви використовуєте в гостях.

Гмммм ...

Чого не вистачає людям

Як уже згадувалося, Глен написав справді хороший пост про історію всього цього і про те, чи слід дотримуватися порад Метта чи не слідкувати за всіма посиланнями, які ви розміщуєте у своєму гостьовому блозі.

Я настійно пропоную прочитати цю публікацію, і все, що Glen пише.

Але те, що, на мою думку, відсутнє в багатьох дискусіях по всьому Інтернету з цього питання, - це той факт, що гостьова публікація SEO-тактики не повинна стосуватися лише отримання публікацій у вашому блозі.

Це дуже вузька стратегія.

Швидше, вам слід використовувати гостьові повідомлення для формування загальної стратегії для просування вашого власного блогу. Йдеться про те, щоб отримати відповідний трафік на ваш сайт, а потім перенаправити відвідувачів на результат.

Якщо ви думаєте про це так, ви почнете бачити гостьовий розміщення SEO як вправу для ранжування стратегічного контенту - навіть якщо його немає на вашому сайті.

Як ми всі знаємо, Google зараз (можливо, несправедливо?) Надає більшої ваги веб-сайтам, які мають велику кількість сприйнятих повноважень, навіть коли їх статті не є найкращими з певних тем, які ви шукаєте.

Ну чому б не скористатися цим?

Якщо ви шукаєте "отримати більше підписників електронної пошти", ви, ймовірно, побачите мою статтю десь у верхній частині. За винятком однієї з моїх статей для Copyblogger , а не блог-тиран.

За винятком однієї з моїх статей для   Copyblogger   , а не блог-тиран

Коли я писав, що дуже намагаюся класифікувати ключові слова, як отримати більше підписників електронної пошти та розробити список розсилки, щоб люди підписалися на мій список розсилки - що стосувалося цієї теми. Але конкуренція була настільки жорстокою, що я знав, що не можу швидко зайняти посади нового сайту.

Тому я вирішив скористатися веб-сайтом з великим авторитетом.

Цей пост залишиться там назавжди, тому що Copyblogger буде назавжди. Зараз у мене є кілька постів, що підкрадаються до нього в SERP, але цей оригінальний пост, який я там зробив, і, сподіваюся, продовжуватиме надсилати мені трафік найближчим часом.

Чи має значення, чи є посилання, які я туди включаю, наступні чи ні наступні?

Не так багато. Тому що ми намагаємось сприяти релевантному трафіку, а не оцінювати власні статті.

(Примітка. У цьому прикладі вони переходять за посиланнями. Тоді це було ще круто. Я трохи консервативніший у зв’язку з цими днями та намагаюся відтворити це безпечно.)

Не дуже SEO?

Я впевнений, що багато людей збираються сказати мені, що те, про що я говорю, - це насправді не SEO. Можливо, це правда. Це, звичайно, не «традиційне» SEO, і я знаю, що там багато експертів, які ненавиджу ідею ранжирування допису на авторитетному веб-сайті за ключовими словами, які ви самі хочете оцінити.

Але це клімат, в якому ми зараз працюємо.

І якщо ви ведете блоги у суперконкурентній ніші та намагаєтесь самостійно створити сайт авторитету, то, ймовірно, ви трохи консервативніші зі створенням своїх посилань, ніж три роки тому.

Як згадував Глен у своєму дописі, далеко не всі будуть переслідувати всі свої посилання на публікації гостей. Люди як і раніше успішно використовують публікації гостей та розумний текст прив’язки, щоб перевести свої статті до рейтингу.

Добре.

Але я просто хотів би, щоб люди усвідомлювали, що ви можете робити вашого гостя, розміщуючи SEO по-різному, якщо ви, мабуть, занадто боїтесь, щоб ризикувати таким чином зв’язатись. І замість того, щоб засмучуватися результатами Google, заснованими на повноваженнях, які зараз домінують, ви можете почати працювати з ними.

На завершення переконайтесь, що будь-які публікації гостей, які ви робите, завжди якісні, щоб стати кращими, ніж те, що ви розмістили у своєму власному блозі. Я часто витрачаю два-три дні на дослідження та написання публікацій, які я роблю, щоб переконатися, що це добре для всіх аспектів розміщення гостей - SEO насправді дуже маленький.

Що ти думаєш?

Мені б дуже цікаво почути, як ви всі використовуєте публікації гостей. Ви думаєте про наслідки SEO або просто намагаєтесь повернути трафік прямо з читачів сайту? Чи вплинуло на вас повідомлення Метта Кеттса?

Що ти думаєш?
О?
Ну чому б не скористатися цим?
Чи має значення, чи є посилання, які я туди включаю, наступні чи ні наступні?
Не дуже SEO?
Що ти думаєш?
Ви думаєте про наслідки SEO або просто намагаєтесь повернути трафік прямо з читачів сайту?
Чи вплинуло на вас повідомлення Метта Кеттса?