Правильна внутрішня перелінковка. Що таке якір посилання

  1. Премудрості внутрішньої перелинковки
  2. Що таке якір і яке відношення він має до внутрішньої перелинковке
  3. Як зробити якір для посилання

Всім привіт! сьогодні на SEO-Mayak.com досить-таки важлива тема - правильна внутрішня перелінковка сторінок на WordPress.

Коли я тільки починав свою діяльність в інтернеті, я поняття не мав, що таке правильна перелінковка сторінок і на кулінарному блозі у мене були тільки схожі записи зі слайдами , Виведені плагіном.

Але потім начитавшись різних SEO блогів, я вирішив витратити час і все ж зробити ручну перелинковку. Але на моє розчарування я зрозумів, що зв'язати салат «Їжачок» з салатом «Ромашка», проставляючи посилання безпосередньо в тілі рецепта, у мене не вийде, так як це абсолютно різні страви.

Подивившись інші кулінарні блоги, я зробив висновок, що не кожна тематика дозволяє ставити посилання в тексті. Як же тоді бути? А ніяк! Єдине, що я зробив, так це вставив блок - «Раджу приготувати» відразу після рецепта. Вийшло, щось на зразок схожих записів , Причому зроблених вручну.

Я тоді думав, що добре сеошників писати про перелинковке, адже їм то не складає труднощів зв'язати сторінки, проставляючи посилання на інші статті, причому підбираючи правильні анкор і т.д.

Премудрості внутрішньої перелинковки

Насправді правильна внутрішня перелінковка - це просто красива фраза! Немає ніяких ідеальних схем, кожен веб-майстер робить перелинковку з якихось своїх міркувань. Я думаю, що для початку, треба визначитися, як ви будете просувати свій проект.

Припустимо ви створили сайт для своєї фірми, природно головна сторінка (особа компанії) і повинна бути в топі, причому треба правильно скласти семантітеское ядро ​​для головної сторінки, з потрібними заголовками і ключовими словами.

Тепер з кожної сторінки сайту повинна бути передана максимум статичного ваги на головну, проставляючи посилання з потрібними анкорами. Головна сторінка, пристойно «потовстішаю», почне підніматися в пошуковій видачі.

Тут варто врахувати конкурентність запиту, по якому просувається головна сторінка. Якщо запит середньо або високочастотний, то однією внутрішньої перелинковки буде явно недостатньо і доведеться купувати статичну вагу (посилання) з інших сайтів.

Що стосується мого блогу, то я взагалі не використовую ніяких схем, типу «кільце», «квадрат» або «змійка» 🙂 Чому? Так нафік мені все це треба. Метою мого варіанту внутрішньої перелинковки є утримання користувача на сторінках блогу.

Моя думка! Внутрішня перелінковка повинна бути влаштована так, щоб користувач зміг без зусиль продовжити читання по цікавить його темі.

А якщо користувач продовжить читання, то він автоматично поліпшить поведінкові чинники вашого сайту.

На цей раз я не буду писати великий пост, так як багато вже розповів в попередніх статтях, присвячених даній темі, починаючи з хлібних крихт .

Важливо!

Проставляйте посилання в тілі статті з різними АКОР, розбавляючи відповідні ключові слова, одним або двома додатковими словами.

Відомо, що по посиланнях передаються PageRank і ВІЦ (зважений індекс цитування, про який я писав тут ) І якщо ви хочете просунути в пошуку якусь певну сторінку блога, то просто частіше на неї посилайтеся.

Найбільш «важкі» посилання - це посилання, за якими відбувається велика кількість переходів. Адже якщо посилання не працює, то пошуковики це прекрасно бачать і згодом переданий вага, за таким лінком, буде зведений до мінімуму.

Що таке якір і яке відношення він має до внутрішньої перелинковке

Ви напевно помічали, переходячи іноді з якої-небудь посиланню, що переносить Вас не на початок сторінки, а на певну її частину. наприклад, способи захисту сайту від вірусів і злому .

Так ось за допомогою якоря я надав Вашій увазі, саме ту частину тексту, яка відповідає анкор посилання.

Якоря дуже часто використовуються в перелинковке і найвідоміший з них тег #more, який ви можете спостерігати в кінці URL, перейшовши за посиланням з анкором «читати далі» або «читати повністю» з анонса статті .

А причому тут якоря і внутрішня перелінковка? Справа в тому, що іноді, в ході написання чергового поста, виникає необхідність послатися на одну й ту ж саму статтю два рази і більше.

Виникає питання, а чи можна так чинити і як поставляться до цього пошукові системи? Я точно не знаю, як ставляться до якорів все пошуковики, але точно знаю, що Google розділяє звичайне посилання і посилання з якорем.

Тобто, якщо з вихідної сторінки на одну й ту ж саму статтю варто звичайна посилання і посилання з якорем, то Google по обом посиланнях передасть рівні частки PageRank і сторінка донор отримає подвійну частку ваги. Ось такі справи, товариші.

Як зробити якір для посилання

Реалізація якірної посилання насправді дуже проста. Возму для наочного прикладу свою статтю «Релевантність сторінок».

Припустимо мені треба, щоб користувачеві відкрилася стаття, починаючи з заголовка «Як пошукові роботи навчаються визначати релевантність сторінок».

Для цього мені треба відкрити «піддослідну» статтю і знайти відповідний заголовок, який в html режимі буде виглядати так:

<H3> Як пошукові роботи навчаються визначати релевантність сторінок </ h3>

Тепер для тега H3 мені треба придумати унікальний ідентифікатор. Припустимо, нехай це буде слово test.

Тепер до тегу H3 я прописую придуманий ID:

<H3 id = "test"> Як пошукові роботи навчаються визначати релевантність сторінок </ h3>

Ідентифікатор може бути абсолютно будь-яким англійським словом або набором символів. Найголовніше, ID треба в точності повторити ще раз, в кінці URL, який проставляється в самому посиланні. Ось як це робиться:

<a href="/seo-prodvizhenie/tonkosti-prodvizheniya/relevantnost-stranic-opredelenie-relevantnosti-teksta.html#test"> Як пошукові роботи навчаються визначати релевантність сторінок </a>

На прикладі видно, що я прописав ідентифікатор в кінці URL-за ґрат (символ #). Тепер можна подивитися, що у мене вийшло, але для цього я візьму вже інший текст для посилання , Щоб поповнити свій анкор лист. Релевантність очима пошукових роботів .

Якщо немає заголовка - не біда, можна використовувати будь-яку ділянку тексту. наприклад:

<P id = "test"> Будь-який текст </ p>

Такий метод теж прекрасно працює і взагалі для якоря можна використовувати будь-які теги.

Спробуйте провести експеримент з якорем посилання у себе на сайті і напишіть в коментарях про результати.

На сьогодні у мене все. Як вас стаття?

З повагою, Віталій Кирилов

Як же тоді бути?
Що стосується мого блогу, то я взагалі не використовую ніяких схем, типу «кільце», «квадрат» або «змійка» 🙂 Чому?
А причому тут якоря і внутрішня перелінковка?
Виникає питання, а чи можна так чинити і як поставляться до цього пошукові системи?
Як вас стаття?