Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Приклад звіту по SEO просування сайту. Розбір деталей.

 1. приклад звіту Для тих, хто не любить багато читати і детально розбиратися, відразу дамо скачати приклад...
 2. З чого повинен складатися звіт
 3. Блок 1 - Статистика і висновки
 4. Блок 2 - Виконані технічні роботи
 5. Блок 3 - Плани на наступний період
 6. підводимо підсумки

приклад звіту

Для тих, хто не любить багато читати і детально розбиратися, відразу дамо скачати приклад звіту.

Завантажити Приклад звіту по просуванню сайту за місяць

А тепер докладно розберемо з чого повинен складатися звіт, на що потрібно звертати увагу і як оцінити підсумки роботи.

Вступ

У просуванні сайту звіт займає далеко не останнє місце. Якщо він убогий і малоінформативне, це може говорити про халатне ставлення SEO фахівців до своїх обов'язків.

Ми детально розберемо, що повинно міститися в звітності за підсумками місяця. І як оцінити виконану роботу, якщо Ви погано розбираєтеся в оптимізації.

З чого повинен складатися звіт

Будь-який звіт ділиться на 3 основні блоки - статистику , технічні роботи і плани на майбутнє . Після його прочитання повинна складатися чітка картина того, що відбувається на сайті, які роботи були виконані, що планується і до яких наслідків це призведе.

Багато приховують семантичну убогість звіту за красивим дизайном, безліччю цифр і прикладів. Чи не «ведіться» на це!

Варто, так само, розповісти про які розсилаються звітах. Такі документи прекрасно оформлені, мають безліч діаграм і графіків, але не відображають всієї виконаної роботи. По суті, це красиво оформлені дані Яндекс Метрики, які Ви і так можете подивитися в першоджерелі.

Ідеальний звіт повинен бути зроблений в ручному або напівручному режимі з докладним описом виконаної роботи, ситуації і планів.

Блок 1 - Статистика і висновки

Про статистику зазвичай не забувають. Найчастіше нею починається і нею ж закінчується звіт. Але далеко не завжди вона представлена ​​об'єктивно і повно. Давайте розберемо, які статистичні дані повинні міститися в звіті.

 1. Кількість відвідувачів з пошукових систем.

  Основним параметром, який повинен бути представлений в звіті, є кількість переходів з пошукових систем. Саме заради пошукового трафіку і просувається сайт.
  Основним параметром, який повинен бути представлений в звіті, є кількість переходів з пошукових систем
  Це досить простий параметр, однак він має кілька підводних каменів. Для того, що б Вас не обманули, необхідно переконатися, що:

  • До представленому Вам графіком не застосовано жодних фільтрів. Яндекс Метрика підтримує досить багато умов, на підставі яких може бути збудований графік відвідувань з пошукових систем. Наприклад, якщо виставити фільтр «користувачі, які провели більше 20 секунд»,

   то картина може істотно змінитися.

   Відсутність фільтрів виглядає таким чином:

   Відсутність фільтрів виглядає таким чином:

   Так само, не забувайте про параметр «Атрибуція».

  • Період, деталізація і точність вказані коректно. У періоді повинен бути місяць за який робиться звіт, точність дорівнювати 100%, а параметр «Деталізація» виставлено по днях (рідше тижнях).

  • На графіку представлені саме переходи з пошукових систем, а не загальний вхідний трафік.

  Звертайте увагу на сильні підйоми і падіння трафіку. Намагайтеся з'ясувати, що привело до подібних перепадів. Сильні, нічим не обґрунтовані зміни, можуть бути наслідком накрутки переходів.

 2. Ключові фрази

  В обов'язковому порядку в звіті повинні бути представлені ключові фрази, за якими переходили користувачі.
  Буває таке, що збільшення трафіку ніяк не пов'язане з діями seo-оптимізатора. Наприклад, збільшуватися можуть переходи по брендовим запитам, номером телефону і адресою сайту.
  Простежте, щоб люди приходили саме по запитах з семантичного ядра. У багатьох комерційних областях існують «нецікаві» запити, які не призводять клієнтів. За таким ключовими словами легше потрапити в ТОП. Недобросовісний seo-фахівець може «нагнати» трафіку через «нецікаві» запити.
  В обов'язковому порядку в звіті повинні бути представлені ключові фрази, за якими переходили користувачі

 3. Пошукові системи

  У звіті бажано мати розподіл трафіку по пошуковим системам. Якщо все переходи йдуть з одного пошукача, це може бути наслідком помилок або ж накрутки.
  У звіті бажано мати розподіл трафіку по пошуковим системам

 4. поведінковий фактор

  Звертайте увагу на такі параметри, як відсоток відмов , глибина перегляду і час на сайті . Вони говорять багато про що.
  Якщо пошуковий трафік має велику кількість відмов, це є наслідком недоробок SEO-фахівця.
  Звертайте увагу на такі параметри, як  відсоток відмов  ,  глибина перегляду  і  час на сайті

Крім вищезгаданого, існують і інші дані, які потрібно аналізувати. Буде плюсом, якщо Ви розберетеся в роботі Яндекс Метрики або Гугл Аналітікс і зможете самі їх оцінювати. Наприклад, важливим є регіон з якого приходять користувачі. Якщо компанія здійснює діяльність по Москві, а пошуковий трафік йде з усієї Росії, то кількість замовлень буде мінімально.

Блок 2 - Виконані технічні роботи

Роботи, які були проведені на сайті, в підсумковому звіті вказують далеко не всі. Хтось посилається на те, що все видно в статистиці, хтось каже, що роботи є комерційною таємницею ... Ніякої таємниці немає і бути не повинно. Все, що робиться, повинно бути відображено в звіті докладно.

Навіть якщо Ви нічого не розумієте в оптимізації, візьміть за правило вимагати список всіх змін. По-перше, він знадобитися при переході до іншого SEO-фахівця. По-друге, це дисциплінує виконавця і не дає про Вас забути. Так, саме так. Не рідкісні випадки, коли виконавець за місяць не робить на сайті НІЧОГО. Взагалі.

Якщо в процесі просування проставляються / закуповуються посилання, їх так само треба відбивати у звіті. На сьогоднішній день багато хто вже відійшли від проставляння посилальної маси , Проте є і ті, хто все ще продовжує нею користуватися.

Блок 3 - Плани на наступний період

Про плани на наступний місяць пишуть вкрай мало виконавців. Хоча постановка мети є основою будь-якого процесу. Вимагайте від фахівців докладного плану робіт, які будуть виконані до наступного звітного періоду.

Такі формулювання, як:

 1. Збільшення пошукового трафіку;
 2. Поліпшення поведінкових факторів;
 3. Зростання позицій;
 4. Збільшення кількість дзвінків;
 5. І інші подібні.

Планом не є. Потрібна конкретика.

підводимо підсумки

У підведенні підсумків хотілося б сказати, що перед вибором виконавця потрібно дивитися не тільки красиві кейси та відео відгуки, але і реальні звіти. Саме вони найчастіше можуть сказати про рівень спеціаліста.

Намагайтеся уникати розсилаються звітів і звітів по посиланнях в online-системах.

Занадто складні формулювання, величезна кількість графіків і багато непотрібних даних повинні Вас насторожити. Найчастіше за красивою обкладинкою ховається семантична убогість і абсолютна нісенітниця.

І не забувайте про найпростіший прийом, який визначає ефективність реклами. Відокремте пошукове просування від інших рекламних каналів і вважайте дзвінки / замовлення.