Принципи розкрутки новинних сайтів в Яндексі

  1. Як здійснюється розкрутка
  2. Труднощі при просуванні

Відмінною особливістю просування новинного ресурсу є постійна необхідність максимально швидко виконувати всі дії. Безумовно, більшість новинних статей, розміщених в інтернеті, просто рерайт. В першу чергу виграють ті сайти, які перші викладають листування або новина.

Як здійснюється розкрутка

Розкрутка новинного проекту здійснюється в двох напрямках: по ВЧ запитам, які знаходяться на головній сторінці, і НЧ, вписаним в окремі статті. Щоб новини отримували трафік, потрібно зробити так, щоб на головній сторінці були найкращі посилання, в результаті чого вся вага буде рівномірно розподілятися по категоріях, які виходять на головну сторінку. Такою структурою ви збільшите траст сайту і зможете швидше розкрутити високочастотні запити.

У всьому іншому просування новинарів практично нічим не відрізняється від простих статейних ресурсів, корпоративних сайтів або інтернет-магазинів. Але тут важливо не тільки залучити відвідувачів, але й утримати їх на сайті, намагаючись кожен апдейт яндекса піднімати позиції в пошуку. Ви повинні об'єктивно оцінити дизайн, навігацію, юзабіліті в плані зручності. Якщо є якісь недоліки, то тут же їх виправити. Навіть з трастовим новинним сайтом ні в якому разі не можна розслаблятися, оскільки в даній сфері велика конкуренція.

Навіть з трастовим новинним сайтом ні в якому разі не можна розслаблятися, оскільки в даній сфері велика конкуренція

Труднощі при просуванні

Варто відзначити, що, крім усіх існуючих труднощів, ускладнює просування новинного сайту і «Яндекс». представники пошуковика запустили алгоритм «Спектр», який виводив некомерційні сайти в пошукову видачу, якщо пошуковий запит був сформульований користувачем розпливчасто. Пошукова система стала видавати всі популярні результати, незважаючи на те, які взагалі цілі мають їх власники.

В результаті після такої спектральної домішки для новинних сайтів стало важливо перебувати не тільки в ТОПі по пошуковим запитам, які пов'язані з тематикою новинних статей, а й правильне індексування за допомогою сервісу «Яндекс.Новини». Все це тому, що «Яндекс.Новини» є тільки новинним агрегатором, що показує зовнішнє посилання на першоджерела, і вкрай важливо, щоб новинний ресурс був правильно представлений.

Щоб новинний портал ефективно вирішував завдання по розкрутці, потрібно приділити максимум уваги професійної внутрішньої оптимізації. Якщо цього не зробити, то функціонування громіздкого проекту буде малоефективним.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!