«Профспілка громадян Росії» відправив Чубайса на три букви. У СОТ

Відправлення пана Чубайса в СОТ відбулося в рамках пікетів ПГР, які пройшли в

Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Воронежі, Брянську, Челябінську і Томську, 9 серпня 2011 року.

На цей раз наші акції пройшли не так, як це було раніше.

На цей раз наші акції пройшли не так, як це було раніше

Громадська організація Профспілка громадян Росії послідовно виступає проти вступу Росії до Світової організації торгівлі (СОТ).

Виникає питання: а до чого тут Чубайс?

Зараз зрозумієте. Останні новини «з фронту» СОТ були вельми обнадійливими: то квоту на свинину Росія не погодить, то заборона на поставку овочів з Європи введе. І все це заважає нашому вступу до СОТ.

Газета «Комерсант» про це написала так: «Приєднання до СОТ в черговий раз відкладається: річний раунд переговорів істотного просування не приніс».

http://www.kommersant.ru/doc/1686014

Новина приємна з усіх боків: по-перше, цього літа виповнилося 18 років з початку вступу Росії до СОТ і нам все ніяк туди не потрапити. По-друге, «Коммерсант», хоч і не говорить в своїй статті ні слова про наших протестах проти СОТ, але використовує фотографію з пікету «Профспілки громадян Росії». http://nstarikov.ru/blog/10450

А це означає, що замовчувати нашу громадянську позицію стає все важче.

Але при чому тут все-таки Чубайс?

А при тому, що, саме він, несподівано виступив із заявою, що Росія обов'язково повинна вступити до СОТ до кінця поточного року. http://www.demo.bfm.ru/news/2011/07/22/chubajs-rossija-dolzhna-vstupit-v-vto-v-etom-godu.html?also=rubric

Чому Чубайс так поспішає, як колись поспішав все приватизувати?

Тому, що в 2012 році вибори президента і обраний глава країни може вступати в СОТ ще років 18 -20.

Вийшла ситуація - Росії до СОТ ні в якому разі не можна. А Чубайс дуже хоче в СОТ вступити.

«Профспілка громадян Росії» вирішив так: раз Чубайс хоче в СОТ, нехай вступає туди сам.

Діяльність Анатолія Борисовича Чубайса до сих пір не принесла Росії нічого, крім сумних наслідків. Тому нехай йде до СОТ і йде з Роснано, не заважаючи розвиватися російській науці.

«Відправимо Чубайса на три букви. Чубайса в СОТ! »- саме під таким гаслом пройшли наші акції.

Москва

Дивна річ, але однаково оформлена заявка, згідно з якою місяць тому нам погодили проведення пікету у Мінекономрозвитку, на цей раз виявилася для московської влади «неякісної». Ми отримали відмову відразу за двома адресами, де хотіли провести пікетування: Мінекономрозвитку і Роснано.

Документ з відмовою за однією з адрес можна прочитати тут:

Не порушувати закон - це принципова позиція «Профспілки громадян Росії». Ми не потребуємо конфліктах з поліцією для отримання красивої картинки для Бі-Бі-Сі і Сі-Ен-Ен. Часу на подачу нової заявки у нас вже не було. Тому було прийнято рішення виставити в обох місцях поодинокі пікети, для проведення яких не потрібно ні узгодження, ні дозволу.

І тут «чудеса» продовжилися. Не випадково вони пов'язані саме з ім'ям Анатолія Борисовича Чубайса. Зайвий раз ми всі переконалися, що оцінка, дана йому мною в книгах «Націоналізація рубля» і «Криза - як це робиться», вірна. Чубайс - це повноважний представник банківського закулісся в сучасній Росії. (Такий же «Чубайс» - Максим Максимович Литвинов був у Сталіна).

Саме тому перед офісом Роснано стояв фургон з ОМОНом, який чекав наших пікетувальників. А далі сталося ось що: наш пікетник ще навіть не встиг встати, як двох осіб, які на сильному вітрі несли плакат, щоб йому допомогти, забрали в поліцію. Поліцейські трактували вчинок як «порушення чисельного складу пікетування», хоча, зрозуміло нічого подібного ми робити не збиралися.

Пікет був зірваний. Наші товариші кілька годин провели у відділенні, а потім були доставлені до судді. Підсумок: штраф 1000 рублів. Зараз ми консультуємося з юристами про можливість подачі апеляції.

Це для нас усіх відмінний урок. Ми повинні організовувати наші акції так, щоб не було можливості трактувати наші дії, як порушення закону. Ми будемо вчитися. І будемо так оформляти документи, щоб до них було неможливо причепитися.

Немає сумніву, що в цей раз до нас свідомо чіплялися. Немає сумніву, що був отриманий наказ не допустити нашого пікету у Роснано. Що ж - наступного разу ми будемо обережніше і розумніші, і ніхто не буде нести відкриті плакати.

А тепер враження про другому московському пікеті. Тут поліція була явно більш доброзичливо налаштована, зауваження, які робилися, були по суті і були спрямовані на запобігання конфлікту ". Але і тут, в порівнянні з пікетом місячної давності, правоохоронців було в кілька разів більше, і вони були якимись неспокійними . «Чарівна» прізвище Чубайс ?!

Розповідає Денис Ганич:

«Пікет у Мінекономрозвитку довелося проводити в одиночному режимі. Так як поліцейські строго контролювали принцип однієї людини, довелося висувати «на барикади» по одній людині, якого змінювали решта учасників. Незважаючи на картинку з одного діючого людини, ЗМІ було багато. Особливий ажіотаж викликав запуск портрета Чубайса. Спалахи затворів фотокамер в певний момент були схожі на арт-обстріл. Незважаючи на поривчастий, який змінює напрямок вітер, паперовий Чубайс з приголомшливою чіткістю обігнув і лінії проводів, і сусідні будівлі. А потім, зависнувши в повітрі, немов прощаючись, благополучно завернув за будівлю Мінекономрозвитку і полетів геть. Хотілося б відзначити і той факт, що в середовищі фотографів і кореспондентів до ідей запуску Чубайса поставилися по-хорошому, і з гумором. Особливо хотілося б відзначити кореспондента СітіFM, який, крім того, що в прямому ефірі для своєї радіостанції передав інформацію про ситуацію у Роснано, разом з тим запропонував дещо по справжньому слушних порад про те, як краще запустити Чубайса в СОТ ».

Розповідь нашого колеги Володимира, про те, як все сталося біля офісу Роснано:

«Прямуючи на пікетування, трохи застрягли в пробці на Вавилова, тому змогли під'їхати до будівлі Роснано десь близько 13-10. До речі, в районі 12-50 мені на мобільний пролунав дзвінок і чоловік, представившись кимось на кшталт уповноважений МВС по ЮЗАО, запитав про наші наміри з пікетування. Ми уточнили, що пікетування буде, але не масове, а одиночне. Також ця людина поцікавився, чи планується запуск Чубайса на кулях, а почувши наше підтвердження, сказав що може не варто цього робити, так як Чубайс неолімпійських ведмедик)))) На цьому наша розмова закінчилася. Ми ще здивувалися, що міліція знає про наші плани по запуску портрета Чубайса на повітряних кулях, так як в заявці на пікетування нічого про це сказано не було.
Під'їхавши до будівлі Роснано, ми побачили велику кількість людей у ​​формі правоохоронних органів. Вони стояли парами на відстані близько 15-20 метрів один від одного по всьому периметру будівлі Роснано. Так як біля будівлі Роснано не було можливості припаркуватися, машину довелося паркувати в глибині Черемушкинського проїзду, за будівлею Роснано. Там ми побачили припаркований автобус зі співробітниками ОМОНу. Недалеко від нього ми і припаркувалися.

Ми з Сергієм вийшли з машини і вирішили вибрати місце для проведення пікетування, так як весь Черемушкинський проїзд був заставлений машинами. Пройшовши уздовж будівлі Роснано, переконалися, що ВЕЗДЕ по периметру будівлі були співробітники міліції та ОМОНу. Біля будівлі ми зустрілися з іншими хлопцями з ПГР.
Вирішивши відразу показати наші законослухняні наміри, ми підійшли до поліцейських, знайшли їх старшого і обговоривши наші дії, СПІЛЬНО з ними вибрали і погодили місце проведення пікетування. Так як плакати і кулі знаходилися в машині, ми пішли до неї, щоб підготуватися до пікетування. Хочу сказати, що всі наші дії знімав на відеокамеру якийсь молодий чоловік у цивільному. Я спочатку не звернув на це увагу, так як подумав що це один з наших нових ПГРовцев.
Разом з нашими хлопцями, ми зібрали держатель плаката, прив'язали кулі до портрету Чубайса. Поліція стояла осторонь і спостерігала за нами.

Сергій, він зголосився почати акцію пікетування, надів футболку ПГР, взяв плакати і зібрався йти до узгодженого місця пікетування і почати, власне, сам захід. Так як йому незручно було нести одночасно і плакати, і кулі, то Михайло (один з членів ПГР) взявся допомогти донести найбільший плакат формату А0.
Я встиг тільки закрити багажник і двері машини, тобто хлопці встигли зробити лише кілька кроків у напрямку до місця пікетування, як побачив, що хлопців ВЖЕ запихають в автобус з ОМОНом !!! Як потім виявилося, їм пред'явили звинувачення в недозволеному ході !!! Один з поліцейських сказав, що у них є відео нашого групового ходи (яке зняв той самий молодий чоловік у цивільному) і воно буде їх доказом в суді ».

Фото московського пікету в «Комерсанті»:

http://www.kommersant.ru/photo/photo.aspx?PhotoID=1111549

Санкт-Петербург

Ніде, крім Москви не виникло ніяких проблем з отриманням погодження на проведення пікету і не виникло ніяких проблем з правоохоронцями. Акція пройшла на перетині Невського пр. І Малої Конюшенної вул. Проблема була іншою - погода в цей день порадувала нас сильним дощем і ураганним вітром. Причому ні до пікету, ні після нього дощу вже не було, а ласкаво світило сонечко.

У таку погоду, ймовірно, не літають навіть літаки. Не хотів вирушати в СОТ і Чубайс. Перший раз він приземлився прямо під ноги пам'ятника Гоголю. Злетівши вгору з другої спроби він чіпляється за ліхтарний стовп. До захоплення присутніх журналістів, перехожих та ... поліції.

Але наполегливість і завзятість зробили свою справу. Через кілька, Чубайс впевнено взяв курс на північ - в сторону Женеви, де знаходиться штаб-квартира Всесвітньої торгової організації. Як тільки він зник з очей, дощ відразу припинився, і засвітило сонце - видать небеса із задоволенням прийняли нашу жертву.

Як тільки він зник з очей, дощ відразу припинився, і засвітило сонце - видать небеса із задоволенням прийняли нашу жертву

Розповідь про пікет в «АіФ»: http://www.sz.aif.ru/money/news/52356 і http://www.sz.aif.ru/society/news/52394 .

Звіти в ЖЖ: http://leningradka86.livejournal.com/8456.html

http://nastia-osipova.livejournal.com/10608.html

Новосибірськ

Регіональне відділення «Профспілки Громадян Росії» провело свою третю публічну акцію проти вступу Росії до СОТ на площі ім. Леніна, неподалік від мерії міста. Ось розповідь Микити Кірьянова:

«В ході проведення пікету було роздано близько 500 листівок. Кількість людей, щиро цікавилися заявленої тематикою, з моменту проведення попереднього заходу в липні місяці, помітно зросла. Громадяни нашого міста активно задавали питання, висловлювали свою думку і фотографувалися з плакатами. За дотриманням правопорядку та формату проведення акції сумлінно спостерігали кілька поліцейських, а також представник мерії з відділу зі зв'язків з громадськістю. Кульмінацією заходу став запуск паперового Чубайса на трьох повітряних кулях з буквами В-Т-О. Анатолій Борисович, мужньо розпрямившись, злетів у повітря, зробив почесне коло над головами учасників і, швидко набираючи висоту, розчинився в блакитному небі Сибіру. На відміну від Карлсона, цей товариш не обіцяв повернутися, і слава Богу! ».

Брянськ

Для брянського відділення ПГР це був перший масовий пікет проти вступу Росії до СОТ. Розповідає Олександр Турикін:

«Хотілося б відзначити той факт, що влада цілком адекватно ставиться до цивільних ініціатив і не перешкоджає проведенню публічних заходів. Окреме спасибі співробітникам поліції, які вели себе дуже гідно: ввічливо, коректно і з повагою. Є деякі претензії до керівників місцевих ЗМІ, особливо телебачення, яке обіцяло приїхати, але на практиці вийшло інакше. Деякі співробітники відкрито заявили, що пікет проти СОТ висвітлюватися не буде, тому, як Президент ратує за вступ до цієї організації. Аргументів, що це елемент політичної гри і вступати в СОТ Росія не має наміру, вони не почули. Однак, не всі журналісти виявилися неосвічені в питаннях політики, тому хотілося б сказати окреме спасибі Олександрі Сідачёвой, яка відгукнулася на наше звернення і освітила пікет: http://vbryanske.com/events/e27354067/ . Ми переконані, що з кожним наступним публічним заходом журналістів небайдужих до долі нашої Батьківщини буде більше ».

Воронеж

У Воронежі проведення пікету було також ускладнене негодою. Розповідає Олександр Безрученко:

«У Воронежі був дуже сильний поривчастий вітер, тому ідея з відправкою Чубайса не вдалася. Перший «чубайсоносітель» вибухнув відразу в момент прив'язування до тіла через сильний порив вітру. Поривами вітру надривається і м'яло плакати. Погана погода розполохала і журналістів. Зате багато звичайні люди підходили і цікавилися тематикою пікету. Було роздано близько 400 листівок. Під весь час проведення пікету були присутні: наряд поліції і представник адміністрації ».


У Челябінську і Томську наші колеги провели поодинокі акції. Сезон відпусток підкосив наші ряди.

У Челябінську одиночний пікет пройшов в центрі міста. У Томську була здійснена роздача листівок близько інформаційного центру атомників в центрі міста

У Томську була здійснена роздача листівок близько інформаційного центру атомників в центрі міста

Спасибі всім, хто нас підтримав. Спасибі всім, хто взяв участь в пікетах. На цьому ми не зупинимося, і будемо продовжувати активне вираження нашої громадянської позиції.

Строго в рамках закону і з урахуванням отриманого досвіду. У нас є юрист, який нас консультує. Величезне їй, за це спасибі. Однак для оперативного вирішення питання на місці, потрібна допомога в Петербурзі і в Москві. Якщо у вас є бажання допомогти, прошу написати ваc: nstarikov@bk.ru .

Для всіх хто бажає до нас приєднатися - адреси для зв'язку з Профспілкою громадян Росії:

У Москві і Московській області на адресу: Денис Ганич ioahimfon@mail.ru

У Санкт-Петербурзі і Ленобласті на адресу: Борис Шварев borik14@yandex.ru

Всі інші регіони: nabor@uprogress.ru

Подальші акції, їх тематика, час і місце - будуть обговорюватися на сайті Профспілки .

Попереду осінь - початок нового політичного сезону. Так сезону непростого - спочатку думські вибори, плавно переходять у вибори президента.

PS Деякі інші повідомлення ЗМІ про серпневу акції «Профспілки громадян Росії».

http://vbryanske.com/events/e27354067/

http://konkretno.ru/sity_obshestvo/37465-profsoyuz-grazhdan-rossii-provedet-segodnya-pikety-protiv-vstupleniya-rossii-v-vto.html

http://news.moe-online.ru/view/232111.html

http://kp.ru/online/news/950502/

http://www.rosbalt.ru/piter/2011/08/09/877633.html

http://www.baltinfo.ru/2011/08/09/Chubais-leg-k-nogam-Gogolya-221730

http://fed.sibnovosti.ru/articles/158697-v-rossii-proydut-aktsii-protiv-vstupleniya-v-vto

http://www.rosbalt.ru/piter/2011/08/09/877399.html

http://saint-petersburg.ru/m/304188/w_peterburge_chubaysa_otprawyat_na_tri_bukwy.html?yn

http://shuum.ru/news/9882

http://i-news.kz/news/2011/08/09/5968126.html

http://i-news.kz/news/2011/08/09/5969010.html

Відправимо Чубайса на три букви. Чубайса в СОТ!

http://news.liga.net/photonews/NF110475.html

http://www.postsovet.ru/blog/russia/234493.html

http://news.rambler.ru/10704079/

Матеріал про липневу акції ПГР: http://nstarikov.ru/blog/10450

Матеріал про червневої акції ПГР: http://nstarikov.ru/blog/10061

Тепер мої статті можна прочитати і на Яндекс.Дзен-каналі.

Виникає питання: а до чого тут Чубайс?
Але при чому тут все-таки Чубайс?
Html?
«Чарівна» прізвище Чубайс ?
Aspx?
Html?