Програма для прискорення інтернету найкраща

  1. Програма для прискорення інтернету
  2. Ось відео як користуватися Cfosspeed

Немає нічого гіршого повільного інтернету

Немає нічого гіршого повільного інтернету! Я зіткнувся з цією проблемою як тільки мені його підключили. Провайдер обіцяв гарну швидкість, а на ділі інтернет видавався дозовано і не зрозуміло за яким принципом. То просто показував супер швидкість, то тупо зависав на пів години, а то й більше. Тому, терміново довелося шукати вирішення проблеми нестійкого і повільного інтернету. Рішення було знайдено, і допомогла мені в цьому одна німецька програма для прискорення інтернету на комп'ютері. Про неї я і розповім в цій статті.

Програма для прискорення інтернету

Як я вже говорив це німецька потужна утиліта під назвою Як я вже говорив це німецька потужна утиліта під назвою. Вона призначена для єдиної мети, це прискорення інтернету. І зі своїм завданням, треба сказати, вона справляється чудово. Кращою проги для прискорення інтернету російською мовою я не зустрічав. І не тільки російською.

Перед цим мені довелося протестувати і перепробувати весь готівковий арсенал програмного забезпечення щодо прискорення інтернету, який тільки можна було знайти в інтернеті. Результати, м'яко кажучи, були «не дуже». І тільки cFosSpeed ​​показала досить відчутний приріст швидкості.

Основна фішка програми в тому, що вона при установці видаляє стандартний драйвер Windows замінюючи його на свій фірмовий драйвер. Таким чином змінюючи налаштування для прискорення інтернету за своєю методикою.

Ще програма вміє автоматично підлаштовуватися під вашого провайдера і коригувати швидкість "на льоту". Дуже корисна опція, яка дозволяє уникнути різких падінь швидкості інтернету, всяких ривків і стрибків.

Тестування програми для прискорення інтернету показало такі результати:
Швидкість завантаження сторінок в браузері зросла в 1,5-2 рази.
Швидкість завантаження файлів збільшилася 2-3 рази.

Програму cFosSpeed ​​рекомендую для постійного використання. Прога платна, але має безкоштовний деморежім 30 днів. Так що перед покупкою можна спокійно перевірити і переконається, чи варто купувати чи ні.

Ось відео як користуватися Cfosspeed

Текстову інструкцію по встановленню та налагодженню цієї проги я даю в статті Налаштування 3G інтернет . Там же можна Cfosspeed скачати з офіційного сайту. Програма проста в налаштуванні, тим більше, що я там все докладно розписав. Дивіться, вивчайте і прискорюйтеся!

Однак, мушу зауважити, що вирішити питання повільного інтернету за допомогою установки однієї, нехай навіть дуже гарної програми, не вдасться. Тут необхідний всебічний підхід. Треба проводити комплексну діагностику і настройку всієї системи ПК, з подальшим прискоренням комп'ютера . Тому, рекомендую прочитати статтю Як прискорити інтернет .