Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Програми для перевірки SSD диска на помилки і швидкість

 1. Кращий софт для діагностики SSD на помилки, швидкість, час роботи, оптимізація
 2. SSD Life
 3. Crystal Disk Info
 4. SSD Ready
 5. Tweak SSD
 6. Disk Check up
 7. Перевірка SSD диска на помилки в Windows
 8. висновки

Т вердотельний накопичувач, як і будь-який інший, схильний до помилок і збоїв. Користувач може зіткнутися з неможливістю записи або видалення файлів, зменшенням кількості пам'яті або необхідністю дізнатися термін служби. Останній обмежений 3-5 тис. Циклом. В середньому ми отримуємо 7-13 років активності.

У разі придбання підтриманого сховища, це одна з найважливіших деталей. Дізнатися точну цифру і провести перевірку SSD-диска на помилки можна за допомогою спеціального софту.

Кращий софт для діагностики SSD на помилки, швидкість, час роботи, оптимізація

На сьогоднішній день існує велика кількість програм для роботи з SSD накопичувачами. На початку, рекомендуємо встановити фірмовий софт від виробника.

Це дозволить вирішити більшість ваших завдань: перевірити стан диска, швидкість роботи, оновити прошивку, активувати RAID режим і інше. Його можна завантажити на офіційному сайті виробника вашого накопичувача, як правило перейшовши в розділ підтримки (support). Назва програм від популярних виробників SSD.

 • Intel Solid-State Drive Toolbox
 • Samsung Magician
 • Kingston Manager
 • SanDisk Dashboard
 • ADATA ToolBox
 • Transcend Scope

Серед великої різноманітності софта вибрати краще не так просто. Одним з популярним додатком є ​​SSDLife і Cristal Disk Info. Їх часто можна зустріти в оглядах на популярних YouTube каналах.

У нас на сайті вже були статті про тестування компонентів ПК рекомендуємо ознайомитися з кращими бенчмарками для тесту відеокарти і процесора .

до змісту ↑

SSD Life

Це умовно безкоштовний додаток, здатне розраховувати термін «смерті» накопичувача, відштовхуючись від інтенсивності роботи. Підтримує майже всі відомі марки SSD. Програма відображає наступні параметри:

 • Логотип і назва виробника
 • Наявність зниження працездатності
 • Кількість вільної та використаної пам'яті
 • Статистику використання за сьогодні, вчора, останні 7 днів і весь час

Логотип і назва виробника  Наявність зниження працездатності  Кількість вільної та використаної пам'яті  Статистику використання за сьогодні, вчора, останні 7 днів і весь час

до змісту ↑

Crystal Disk Info

Безкоштовне ПЗ, створене в Японії. Підтримує російську мову. За допомогою Crystal Disk Info можлива перевірка SSD-диска на швидкість. Програма відображає температуру накопичувача цифрами і кольоровий індикацією, а також наступні параметри:

 • Години роботи
 • несправності
 • час розкрутки
 • Графік SMART
 • Помилки читання і позиціонування

Години роботи  несправності  час розкрутки  Графік SMART  Помилки читання і позиціонування

Всього присутні понад 25 видів даних, які виводяться на екран. Користувачеві пропонується змінювати теми оформлення. Програма також підтримує зовнішні диски, може контролювати шумозаглушення і енергозбереження. Вона тричі нагороджувалася відомими виданнями.

https://crystalmark.info/?lang=en до змісту ↑

SSD Ready

Зручне ПО з великим числом безкоштовних функцій. Тривалість роботи сховища розраховується через онлайн-сервіс з використанням постійно оновлюваних баз. Для отримання максимально точної інформації творець рекомендує запустити додаток на початку дня, а в його кінці натиснути на кнопку Estimate SSD Life. Відкриється сторінка сайту, де з'являться ваші дані. В іншому набір можливостей схожий з тими, що присутні в SSD Life.

до змісту ↑

Tweak SSD

Потужний інструмент, що дозволяє оптимізувати накопичувач і управляти його роботою. Інтерфейс пропонує зручного майстра з налаштування. Ви зможете здійснювати наступні дії:

 • Міняти розмір кешу ФС
 • Долати ліміти NTFS
 • Виробляти TRIM-оптимізацію
 • Відключати завантаження додатків і системи
 • Забороняти дефрагментацію, підкачування, індексацію і ін. Завдання

Безкоштовна версія має практично повний набір функцій. Доступ до вкладки оптимізації TRIM купується окремо.

Офіційний сайт. http://www.totalidea.com/products/tweak-ssd/

до змісту ↑

Disk Check up

Відстежує атрибути SMART для розрахунку тривалості служби диска. Є автоматична перевірка SSD-диска на помилки, після проведення якої ви зможете переглянути докладні звіти. Крім цього, DiskCheckup вміє запускати самотестування ємностей для виявлення збоїв і змін розмірів областей HPA і DCO. Відображаються такі елементи:

 • Номер моделі
 • Тип інтерфейсу
 • параметри геометрії
 • місткість накопичувача
 • Час старту, зупинки і т. Д.

З додатком не можуть працювати диски, приєднані за допомогою SCSI або RAID, лише сховища, що підтримують технологію SMART Решта просто не будуть відображатися в меню.

до змісту ↑

Перевірка SSD диска на помилки в Windows

У windows 8 і 10 передбачена перевірка накопичувачів на наявність помилок. Щоб провести тестування нам потрібно зайти в цей комп'ютер, далі натискаємо правою кнопкою миші на локальний диск, який хочемо перевірити. У випадаючому списку переходимо в властивості.

Зайшовши в властивості перейдіть у вкладку «Сервіс». У цій вкладці є два пункти, вибрати перший «Перевірка диска на наявність помилок в файлової системі». Щоб вам простіше було розібратися, ми записали відео.

до змісту ↑

висновки

В першу чергу, обов'язково встановіть фірмове ПО. Якщо функцій його виявилося недостатньо, можна вибрати сторонні додаток, про які ми говорили вище. Вибирати відповідний додаток слід методом проб і помилок.

Затребуваним вважається Crystal Disk Info і SSD Life. DiskCheckup досить простий у використанні софт. У Tweak SSD і SSD Ready приємний інтерфейс. Якщо ви виявили помилок, виправляти їх можна за допомогою програми перевіреної часу Victoria, варто розуміти, що виправляти помилки ви будите на свій страх і ризик. В іншому випадку накопичувач може вийти з ладу.

Info/?