Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Програми для просування сайтів

 1. Програмне просування сайту в деталях
 2. Автоматичні системи просування сайту
 3. Seo-сервіси для просування і підтримки сайтів
 4. Програми для просування сайтів
 5. Яка найкраща програма для просування сайту?

Коли мова йде про розкручування власного сайту, ми прагнемо до того, щоб знайти максимум можливих способів, щоб полегшити завдання. Це правильно. Крім стандартних рекомендацій і копіткої роботи, можна звернути увагу і на ПО. Вебмастера часто вдаються до такої допомоги, задіявши різні програми для просування сайту в пошукових системах. Їх сьогодні більш ніж достатньо, тому, звичайно, хочеться вибрати найкраще.

Їх сьогодні більш ніж достатньо, тому, звичайно, хочеться вибрати найкраще

Програмне просування сайту в деталях

Існують варіанти, як платні, так і абсолютно безкоштовні, і в рамках даної статті ми будемо розглядати обидва. Будь-які програми для seo просування сайту можуть класифікуватися по широкому спектрі показників. Якщо говорити про термінологію, то «сео-програмою» прийнято називати конкретне ПО, яке встановлюється на комп'ютер. Втім, сюди варто віднести не тільки софт, але і сервіси, які не передбачають встановлення на пристрій, але при цьому виконують ті ж завдання.

Пропонуємо познайомитися з найбільш ходовими з них. Для зручності подальшого використання інформації, програми будуть розподілятися на групи, щоб, в разі необхідності, ви підібрали саме те, що вам потрібно.

Автоматичні системи просування сайту

Це спеціалізовані сервіси, що володіють розширеним функціоналом, що пропонують різні аспекти в області розкрутки. Тарифи та умови різні, тому рекомендуємо уважно ознайомитися з кожним з них.

 • SEOpult - просування сайту на автопілоті, а також робота з контекстом, можливість отримання персонального менеджера, а також навчання.
 • Webeffector - ще одна автоматична система, яка дає аналогічні інструменти, що в попередньому пункті, плюс, навчальні уроки. Є особливі варіанти для просування молодих сайтів. Плюс, додатковий бонус у вигляді просування посиленими посиланнями протягом 1 місяця безкоштовно.
 • Rookee - досить популярна система для просування сайтів в пошукових системах на автоматі з формуванням плану просування і запуском рекламної кампанії.
 • Gogetlinks - це сервіс, що пропонує розміщення вічних посилань. Є гарантія індексації.
 • Linkfeed - біржа посилань, де їх можна і продати, і купити, а також серед пропозицій - розміщення статей.
 • Pflink - буде корисним варіантом для тих, хто замислюється про посилення посилань за рахунок поведінкових факторів.

Seo-сервіси для просування і підтримки сайтів

 • Sape - це не тільки відома багатьом біржа посилань, але проект також пропонує онлайн-аудит вашого сайту за різними параметрами.
 • Advego - все, що потрібно, якщо ви цікавитеся замовленням контенту.
 • Advse - можливість поглибленого аналізу своїх конкурентів зі статистикою ключових слів.
 • Ahrefs - дозволяє аналізувати зворотні посилання, як своїх, так і чужих доменних імен.
 • Etxt - один з лідерів серед бірж копірайтингу.
 • Drivelink - незамінний помічник в модерації посилань і заявок в автоматичному режимі в такі сервіси, як Mainlink, Sape, а також LinkFeed.
 • сервіс Мегаіндекс . Він відповідає за комплексний seo-аудит сайтів, за їх автоматизоване просування, охоплює і такі напрямки, як монетизація і аутсортинг. Таким чином, ми отримуємо багаторівневу систему автоматизації просування і аналітики.

Ці сервіси побічно сприяють в просуванні, але від цього не втрачають своєї актуальності.

Програми для просування сайтів

Нарешті, ми підійшли до головного питання, а саме розглянемо програми для просування сайтів. Їх досить багато, і кожен в результаті роботи відбирає для себе найбільш ефективні інструменти. Серед них:

 • Byan (БАЯН) - відома програма, створена для перевірки і подальшого додавання ваших сайтів в пошукову систему Яндекс.
 • Htracer - потужний скрипт для просування сайтів в автоматичному режимі по низькочастотних і середньочастотних запитах.
 • Key-collector - відмінно зарекомендувала себе програма для підбору запитів, вона дозволяє на гідному рівні аналізувати семантичне ядро.
 • CheckParams - уможливлює масову перевірку параметрів доменних імен / посилань.
 • Магадан - популярний у веб-майстрів парсер «ключових слів» з Яндекс.Директ.
 • Monkeywrite - стане в нагоді тим, хто хоче розмножувати статті.
 • Majento - швидке сканування поточних позицій сайтів в ПС Гугл і Яндекс.
 • Semonitor - програма для розкрутки сайту з комплексом інструментів.
 • SEO Anchor Generator стане в нагоді при необхідності генерації не тільки анкоров, але і назв з текстами.
 • Screaming Frog SEO Spider - програма для оперативного проведення аудиту сайту. Існує і безкоштовна версія для експрес-оцінки, але функцій там, природно, менше. Програма імітує переміщення гугл-павука по вашому ресурсу з урахуванням поточних налаштувань сервера. В результаті веб-майстер отримує на руки дані в читабельному вигляді. Тобто Screaming Frog дозволяє відшукати помилки, які, на жаль, неминучі, а потім швидко виправити їх. Працює з перенаправленням, пошуком дублів сторінок, тегами, картинками, картою сайту і так далі.

Також вам можуть бути цікаві сервіси для тестування сайту для коректного відображення в різних браузерах. Це, звичайно, не програми для просування і підтримки сайтів в чистому вигляді, але теж працюють для даного завдання: Browsershots, Netrenderer і, наприклад, Spoon.

Яка найкраща програма для просування сайту?

Дуже часто можна почути таке питання. Проблема в тому, що на нього не існує єдиної відповіді. Кожен оптимізатор вирішує свої завдання, досягає певних цілей. Багато що залежить від якості сайту, його CMS, від його внутрішньої оптимізації, від наявності помилок, від тематики, в кінці-кінців, так що підхід повинен бути строго індивідуальний.

Можна походити по форумам, групам, спеціалізованим проектам, щоб почерпнути інформацію, задати питання досвідченим оптимізаторам, але висновки в будь-якому випадку доведеться робити, відштовхуючись від практики. Тільки так ви зможете в результаті сказати, яка краща програма для просування сайту.

Яка найкраща програма для просування сайту?