Програми для просування сайтів
- Програмне просування сайту в деталях
- Автоматичні системи просування сайту
- Seo-сервіси для просування і підтримки сайтів
- Програми для просування сайтів
- Яка найкраща програма для просування сайту?
Коли мова йде про розкручування власного сайту, ми прагнемо до того, щоб знайти максимум можливих способів, щоб полегшити завдання. Це правильно. Крім стандартних рекомендацій і копіткої роботи, можна звернути увагу і на ПО. Вебмастера часто вдаються до такої допомоги, задіявши різні програми для просування сайту в пошукових системах. Їх сьогодні більш ніж достатньо, тому, звичайно, хочеться вибрати найкраще.
Програмне просування сайту в деталях
Існують варіанти, як платні, так і абсолютно безкоштовні, і в рамках даної статті ми будемо розглядати обидва. Будь-які програми для seo просування сайту можуть класифікуватися по широкому спектрі показників. Якщо говорити про термінологію, то «сео-програмою» прийнято називати конкретне ПО, яке встановлюється на комп'ютер. Втім, сюди варто віднести не тільки софт, але і сервіси, які не передбачають встановлення на пристрій, але при цьому виконують ті ж завдання.
Пропонуємо познайомитися з найбільш ходовими з них. Для зручності подальшого використання інформації, програми будуть розподілятися на групи, щоб, в разі необхідності, ви підібрали саме те, що вам потрібно.
Автоматичні системи просування сайту
Це спеціалізовані сервіси, що володіють розширеним функціоналом, що пропонують різні аспекти в області розкрутки. Тарифи та умови різні, тому рекомендуємо уважно ознайомитися з кожним з них.
- SEOpult - просування сайту на автопілоті, а також робота з контекстом, можливість отримання персонального менеджера, а також навчання.
- Webeffector - ще одна автоматична система, яка дає аналогічні інструменти, що в попередньому пункті, плюс, навчальні уроки. Є особливі варіанти для просування молодих сайтів. Плюс, додатковий бонус у вигляді просування посиленими посиланнями протягом 1 місяця безкоштовно.
- Rookee - досить популярна система для просування сайтів в пошукових системах на автоматі з формуванням плану просування і запуском рекламної кампанії.
- Gogetlinks - це сервіс, що пропонує розміщення вічних посилань. Є гарантія індексації.
- Linkfeed - біржа посилань, де їх можна і продати, і купити, а також серед пропозицій - розміщення статей.
- Pflink - буде корисним варіантом для тих, хто замислюється про посилення посилань за рахунок поведінкових факторів.
Seo-сервіси для просування і підтримки сайтів
- Sape - це не тільки відома багатьом біржа посилань, але проект також пропонує онлайн-аудит вашого сайту за різними параметрами.
- Advego - все, що потрібно, якщо ви цікавитеся замовленням контенту.
- Advse - можливість поглибленого аналізу своїх конкурентів зі статистикою ключових слів.
- Ahrefs - дозволяє аналізувати зворотні посилання, як своїх, так і чужих доменних імен.
- Etxt - один з лідерів серед бірж копірайтингу.
- Drivelink - незамінний помічник в модерації посилань і заявок в автоматичному режимі в такі сервіси, як Mainlink, Sape, а також LinkFeed.
- сервіс Мегаіндекс . Він відповідає за комплексний seo-аудит сайтів, за їх автоматизоване просування, охоплює і такі напрямки, як монетизація і аутсортинг. Таким чином, ми отримуємо багаторівневу систему автоматизації просування і аналітики.
Ці сервіси побічно сприяють в просуванні, але від цього не втрачають своєї актуальності.
Програми для просування сайтів
Нарешті, ми підійшли до головного питання, а саме розглянемо програми для просування сайтів. Їх досить багато, і кожен в результаті роботи відбирає для себе найбільш ефективні інструменти. Серед них:
- Byan (БАЯН) - відома програма, створена для перевірки і подальшого додавання ваших сайтів в пошукову систему Яндекс.
- Htracer - потужний скрипт для просування сайтів в автоматичному режимі по низькочастотних і середньочастотних запитах.
- Key-collector - відмінно зарекомендувала себе програма для підбору запитів, вона дозволяє на гідному рівні аналізувати семантичне ядро.
- CheckParams - уможливлює масову перевірку параметрів доменних імен / посилань.
- Магадан - популярний у веб-майстрів парсер «ключових слів» з Яндекс.Директ.
- Monkeywrite - стане в нагоді тим, хто хоче розмножувати статті.
- Majento - швидке сканування поточних позицій сайтів в ПС Гугл і Яндекс.
- Semonitor - програма для розкрутки сайту з комплексом інструментів.
- SEO Anchor Generator стане в нагоді при необхідності генерації не тільки анкоров, але і назв з текстами.
- Screaming Frog SEO Spider - програма для оперативного проведення аудиту сайту. Існує і безкоштовна версія для експрес-оцінки, але функцій там, природно, менше. Програма імітує переміщення гугл-павука по вашому ресурсу з урахуванням поточних налаштувань сервера. В результаті веб-майстер отримує на руки дані в читабельному вигляді. Тобто Screaming Frog дозволяє відшукати помилки, які, на жаль, неминучі, а потім швидко виправити їх. Працює з перенаправленням, пошуком дублів сторінок, тегами, картинками, картою сайту і так далі.
Також вам можуть бути цікаві сервіси для тестування сайту для коректного відображення в різних браузерах. Це, звичайно, не програми для просування і підтримки сайтів в чистому вигляді, але теж працюють для даного завдання: Browsershots, Netrenderer і, наприклад, Spoon.
Яка найкраща програма для просування сайту?
Дуже часто можна почути таке питання. Проблема в тому, що на нього не існує єдиної відповіді. Кожен оптимізатор вирішує свої завдання, досягає певних цілей. Багато що залежить від якості сайту, його CMS, від його внутрішньої оптимізації, від наявності помилок, від тематики, в кінці-кінців, так що підхід повинен бути строго індивідуальний.
Можна походити по форумам, групам, спеціалізованим проектам, щоб почерпнути інформацію, задати питання досвідченим оптимізаторам, але висновки в будь-якому випадку доведеться робити, відштовхуючись від практики. Тільки так ви зможете в результаті сказати, яка краща програма для просування сайту.
Яка найкраща програма для просування сайту?