Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Проходження - Як провести технічний аудит SEO для вашого сайту

 1. Цей стовпець є автором позаштатного цифрового маркетингу, Лукас Хіндмарш Що таке аудит SEO?
 2. Коли потрібний аудит SEO?
 3. Чому важливий технічний аудит SEO?
 4. Що перевіряється технічним аудитом SEO?
 5. Доступність
 6. Змінність
 7. Ефективність сайту
 8. 2 способи виконання технічного аудиту SEO
 9. Інструменти для технічного аудиту SEO
 10. Резюме
Цей стовпець є автором позаштатного цифрового маркетингу, Лукас Хіндмарш

Що таке аудит SEO?

Пошукова оптимізація (SEO) Аудит - це оцінка зручності пошуку веб-сайту в пошукових системах у ряді конкретних областей.

Він визначає питання, які потребують вдосконалення, можуть бути основою для плану дій і допомагає підтримувати сучасний веб-сайт з новими розробками в пошуковому маркетингу. Загальні поглиблені стратегії аудиту SEO зазвичай включає 4 важливі частини:

 • Технічний аналіз
 • Аналіз на сторінці
 • Аналіз поза межами сторінки
 • Конкурентний аналіз і дослідження ключових слів

Коли потрібний аудит SEO?

В даний час індустрія SEO швидко змінюється, оскільки вимоги до контенту, створені компанією Google, досить високі і з кожним днем ​​стають все вищими. Тому все більш важливо стежити за здоров'ям веб-сайту. З цією метою SEO-індустрія має як SEO фахівців, так і ряд автоматизованих інструментів.

Останні дослідження рекомендують швидкий аналіз SEO кожен місяць і поглиблений повний аналіз SEO один раз на квартал або принаймні двічі на рік, щоб веб-сайт був конкурентоспроможним і добре відвідуваним. Крім того, важливо робити аудит SEO на початку нового проекту або до випуску першого веб-сайту.

Чому важливий технічний аудит SEO?

Як частина повного аудиту SEO, технічний аналіз є першим, що потрібно зробити, оскільки він показує, чи працює сайт належним чином. Якщо на сайті є багато технічних питань, це впливає на загальну продуктивність сайту та кількість відвідувань.

Технічний SEO Аудит спрямований на полегшення сканування та індексації веб-сайту в пошуковій системі, пошук непрацюючих посилань, підвищення рейтингу та оптимізації загальної швидкості роботи сайту.

Це - основа Стратегія аудиту SEO . Технічний аналіз можна порівняти з фундаментом будинку. Якщо фундамент поганий або зламаний, все інше буде криво.

Що перевіряється технічним аудитом SEO?

Як уже згадувалося, технічний аналіз є найкращим місцем для початку повного SEO аудиту. Це принесе швидкі перемоги і допоможе спланувати базове вдосконалення сайту. Основними аспектами, які потрібно перевірити, є веб-сайти:

 • Доступність
 • Змінність
 • Ефективність сайту

Давайте зробимо короткий огляд кожного з них.

Доступність

Важливо переконатися, що вміст веб-сайту доступний для пошукових систем. Коли цей крок містить навіть одну помилку, веб-сайт не буде скануватися пошуковими системами, що призводить до відсутності рейтингу, бо ніхто не зможе знайти такий веб-сайт. Проте цю проблему легко знайти та виправити. Найбільш використовуваним є інструмент перевірки Robots.txt. Вона знайде, чи є заборонені сторінки сканування.

Перевірка доступності також включає розслідування кодів статусу HTTP. Процес добре відомий. Сканер запитує певну сторінку веб-сайту, а веб-сервер повертає код стану HTTP із відповіддю. Таким чином, код відповіді має бути позначений номером 200, це означає, що все працює нормально. Якщо код стану повертається з 4xx або 5xx, це означає, що щось пішло не так і має бути виправлено.

Канонікалізація - це ще одна важлива річ для перевірки під пунктом Доступність. Він має справу з дубльованими сторінками, наприклад

- http://www.sample.com

- https://www.sample.com

- http://sample.com

- http://sample.com/index.php

Для користувачів всі ці URL-адреси здаються однією сторінкою, але для сканера пошуку кожна з них є унікальною сторінкою. На цьому маленькому прикладі ми ілюструємо, що існує велика кількість дубльованих URL-адрес виникає при роботі з однією домашньою сторінкою. Не потрібно говорити про весь сайт. Канонікалізація - це процес створення перенаправлення всіх цих дубльованих сторінок до оригінального.

Взаємозв'язок - це остання річ, яку ми згадаємо під пунктом Доступність. Взаємозв'язок - це процес створення внутрішніх зв'язків між усіма сторінками веб-сайту. Якщо деякі сторінки залишаються ізольованими, сканер не зможе їх знайти. Це також означає зменшення відвідувань.

Змінність

Перевірка доступності веб-сайту забезпечує видимість веб-сайту в пошукових системах. Тепер пошуковим системам фактично дозволено доступ до сторінок сайту. Але цього недостатньо для відвідування веб-сайту.

Наступним пунктом у списку перевірки має бути розслідування того, як багато з цих доступних сторінок індексуються веб-сканерами. Чим більше сторінок веб-сайту індексується, тим вищий рейтинг всього веб-сайту і вищий статус у черзі пошуку.

Для перевірки індексації сайтів існують різні інструменти, такі як Google Webmaster. Вони вказуватимуть, скільки сторінок сайту індексується.

Ефективність сайту

Швидкість. Є. Важливо. Це велика річ, яку потрібно пам'ятати при виконанні технічного аналізу. Сьогодні люди, як правило, відвідують веб-сайти за допомогою смартфонів або планшетів, що зазвичай означає використання більш повільного мобільного підключення до Інтернету. Якщо для завантаження веб-сайту потрібно більше 5 секунд, ніхто не дочекається. Вони просто натискають "повернення" і переходять до наступного результату пошуку. Ось чому швидкість завантаження веб-сайту є дуже високим пріоритетом.

Існує велика кількість різних інструментів, щоб перевірити, чи працює веб-сайт досить швидко і чи сумісний він з смартфонами та планшетами. Кожен з них може бути використаний.

2 способи виконання технічного аудиту SEO

SEO стає великою частиною ІТ-індустрії, і цей швидкий розвиток не залишився непоміченим. «Великі гравці» галузі знають, наскільки важливим є виховання молодих фахівців з гарним розумінням тенденцій SEO. Ось чому SEO зараз не є рідкісною темою для студентських робіт. Навпаки, студенти вивчають приклади успішних стратегій SEO і пишуть аналітичні роботи про галузь загалом, про те, як SEO змінилася і на плавній адаптації до цих змін.

SEO-спеціаліст стає популярною і бажаною позицією, хоча вимагає детального, уважного і терплячого ставлення до аналізу веб-сайтів. Велике зростання спостерігається у розробниках, що створюють автоматизовані інструменти та програми для допомоги людям у дотриманні всіх необхідних моментів у SEO Аудит. Індустрія привертає багато уваги.

Тепер ми можемо сказати, що існує два основні способи виконання технічного аудиту SEO для веб-сайту.

 1. Замовити аудит від SEO аналітика

SEO-спеціаліст - це той, хто може провести глибоке дослідження, проаналізувати кожен аспект здоров'я веб-сайту, створити звіт про проблеми і скласти хороший план, як покращити їх.

Важливо пам'ятати, що немає потреби платити «спеціалісту», який буде використовувати тільки автоматизовані інструменти і подавати звіт, виконаний програмами. Справжній спеціаліст SEO обов'язково використовує інструменти та додатки, але все ж, він виконує глибокий аналіз звітів і створює стратегію для поліпшення ситуації.

 1. Використовуйте автоматизовані інструменти для SEO аудиту

Крім того, існує можливість виконати технічний аудит без спеціаліста з SEO, і він доступний, якщо ви знайомі з методами SEO і мають хороші аналітичні навички. Для цього існує ряд інструментів і програм. Але, слід зазначити, що це трудомісткий процес, який вимагатиме терпіння, точності та стратегічного мислення. Застосування або інструмент, безумовно, не придумає блискуче рішення для проблем веб-сайтів. Найкраще, що він може зробити, це вказати їх. Якщо ви досить впевнені в собі, перейдіть безпосередньо до наступного пункту нашої статті. Ми коротко розглянемо найпопулярніші інструменти та програми для виконання Технічного SEO аудиту.

Інструменти для технічного аудиту SEO

 1. Кричала жаба або Ксену

Такі інструменти, як Screaming Frog і Xenu, перевіряють, скільки сторінок сайту індексується. Вони дозволяють брати веб-сайт і проходити через його сторінки, як це роблять пошукові системи. Ці інструменти виявляють такі проблеми, як неправильна канонізація, внутрішні перенаправлення та дубльовані сторінки на різних URL-адресах. Screaming Frog вільний для використання, якщо веб-сайт має менше 500 сторінок. Якщо веб-сайт більший, вам потрібно або заплатити за підписку Screaming Frog (квітень 126 $ на рік для необмеженого доступу) або скористатися іншим інструментом, таким як Xenu, який є безкоштовним.

 1. IIS SEO Інструментарій

Подібно до Кричачої Жаби, IIS SEO Toolkit працює з робочого столу та аналізує, як веб-сайт є пошуковим. Але це трохи відрізняється. Це допомагає покращити релевантність веб-сайту в результатах пошуку, рекомендуючи, як зробити вміст сайту більш зручним для пошукових систем.

 1. Аудит сайту SEMrush

Перевагою SEMrush Site Audit є сканування веб-сайту з веб-браузера, створення онлайн-звіту з потенційними проблемами у зручному для читання форматі з можливістю експорту та виконання офлайн-аналізу. Крім того, клієнт отримує вигоду від порівняльних та історичних розділів. Вони показують, чи внесені зміни мали добрий чи поганий вплив на веб-сайт.

 1. Перевірка DNS Pingdom

Корисний інструмент для уникнення помилок сканування, перевірки стану здоров'я DNS та правильного налаштування серверів DNS. Легка і швидка перевірка для збереження нервів і часу в майбутньому.

 1. Вбудований

Добре для виявлення проблем, пов'язаних із SEO. Він перевіряє архітектуру домену і створює звіт про його структуру. Таким чином, у звіті буде представлена ​​інформація про тип сервера, операційну систему, про встановлені плагіни тощо. Таким чином, користувач заздалегідь знає речі, які складають веб-сайт, і має можливість вирішити потенційні питання, що стосуються їх.

 1. GTmetrix

Як ми вже знаємо, швидкість дійсно важлива. Жоден користувач не залишиться на веб-сайті, який завантажує вік. І «віками» ми маємо на увазі більше 5 секунд.

Швидший веб-сайт - це веб-сайт, який більше сканується. Більш швидкий веб-сайт привертає більше відвідувань. Швидший веб-сайт має хороші рейтинги.

GTmetrix - це безкоштовний онлайн-інструмент, який проходить через сторінку і показує елементи, які необхідно покращити, оскільки вони викликають повільне навантаження. Вона також включає в себе історію швидкості веб-сайту, якщо використовується кілька разів.

 1. Інструменти Google для веб-майстрів

Назва говорить сама за себе. Google в даний час є одним з найбільш відомих брендів і одним з найбільш довірених. Інструменти для веб-майстрів багато допомагають у визначенні проблем з веб-сайтом, посиланням і технічним здоров'ям веб-сайту. Добре шукати помилки сканування, поглянути на індексацію сторінок, знайти проблеми зі структурованими даними, заблоковані ресурси та багато інших.

Резюме

Сам аудит SEO може бути виснажливим для виконання, але, безумовно, це принесе користь для веб-сайту. Технічний аналіз вважається основою всього аудиту. Вона вказує на основні технічні питання та проблеми, включаючи:

 • Доступність веб-сайту
 • Змінність
 • Ефективність сайту

Багато автоматизованих інструментів і додатків вже розроблені для виконання технічного аудиту швидко і легко. Вони відрізняються своїми функціями і можливостями, але всі вони детально орієнтовані і допомагають знаходити навіть найменші помилки.

Тим не менш, потужний інструмент, який називається людський мозок, все ще необхідний для аналізу всіх автоматизованих звітів і окреслення стану

Цей стовпець є автором позаштатного цифрового маркетингу, Лукас Хіндмарш Що таке аудит SEO?
Коли потрібний аудит SEO?
Чому важливий технічний аудит SEO?
Що перевіряється технічним аудитом SEO?
Чому важливий технічний аудит SEO?
Що перевіряється технічним аудитом SEO?