Просування англомовного сайту - частина 1

Сайт дня ( як потрапити ): Акорди для гітари і не тільки.

Дорогі друзі, я починаю серію статей з просування сайтів в англомовному інтернеті. Моя найулюбленіша тема в SEO - просування англомовних сайтів, просто обожнюю це заняття.

Звичайно, багато в чому мені допомагає те, що я прожив 4 роки в Америці і добре знайомий з англомовним сегментом інтернету, а також знаю психологію і світогляд американців. На даний момент більше половини просуваються мною сайтів - англомовні.

В англомовному інтернеті справжній простір і маса можливостей. Це й не дивно - рунет становить близько 2% від світового інтернету.

Я запустив новий проект - SEO блог англійською, який радий представити високоповажної публіці - MikeShakin.com . По суті, це мутировавшая англомовна категорія Shakin.ru 🙂. Треба розвиватися і рости далі, тому рубрика розрослася до самостійного проекту. У мене є пара сайтів англійською, але душа завжди хотіла SEO бложік 🙂.

Там ви побачите до болю знайомий дизайн 🙂. Мені він так подобається, що я вирішив не ставити нову тему.

Тепер коротко про те, для чого я почав вести англомовний сайт.

1. Мені потрібен плацдарм в англомовному інтернеті, особливо в SEO тематиці. Я ще не знаю, які конкретні варіанти розвитку можливі, але твердо впевнений, що перспективи у цього проекту дуже хороші. Природно, що я не маю жодного сумніву в успіху свого англомовного блогу - з моїм маніакально-фанатичним підходом я готовий займатися ним днями і ночами, до того ж знаю правильний напрямок, в якому потрібно рухатися 🙂. У найближчі місяці планую довести природну відвідуваність нового блогу до декількох сотень відвідувачів в день.

2. Просуваючи свій SEO блог, я не тільки відточити відомі мені методи просування в англомовному інтернеті, але і відкрию нові, що підвищить мою цінність як фахівця і розширить кругозір.

3. Прямий вихід на американських клієнтів по просуванню. Цей пункт дуже перспективний. Першочерговим я бачу пошукову видачу по Нью Йорку, Массачусетсу, Нью-Джерсі і Коннектикуту, тобто північно-східні штати США. У мене в цьому регіоні залишилися друзі і знайомі, і в майбутньому це може вирости в плідну і взаємовигідну співпрацю.

4. Експорт контенту. Я захоплююся експортом контенту з 2006 року, коли я почав переводити свої уроки по Photoshop і додавати їх на англомовні ресурси. Про це ви можете почитати в статті Як збільшити відвідуваність з 0 до 3600 відвідувачів на добу за 1 рік - частина друга . Мене завжди засмучувало, що в більшості випадків в рунеті лише переводяться англомовні матеріали, зворотного процесу практично немає. Треба припиняти це неподобство, потрібно переводити свої статті англійською та поширювати їх серед англомовної аудиторії. В рунеті багато цікавих і якісних матеріалів, про які в тій же Америці не знають і які були б дуже корисні іноземним читачам.

5. На прикладі свого англомовного SEO блогу я буду розповідати про свою схемою просування і застосовуваних мною методах. Я планую просувати свій сайт повністю безкоштовно, благо для цього в англомовному інтернеті є маса можливостей. Ті ж безкоштовні каталоги сайтів, статей та прес-релізів в рази ефективніше для просування, ніж в рунеті, плюс є такі напрямки, яких у нас поки що просто не існує.

🔥 До речі! Я планую випустити платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

У міру накопичення нової інформації я буду публікувати нові статті по просуванню в англомовному інтернеті на прикладі нового блогу. Якщо вам цікава ця область, то можете підписатися на оновлення Shakin.ru по RSS , Щоб нічого не пропустити. Якщо ви не знайомі з RSS, можете просто ввести ваш e-mail в формі після цієї статті, щоб отримувати оновлення на електронну пошту.

Перед тим, як просувати сайт, його потрібно спочатку підготувати і налаштувати. Отже, приступимо.

Так як я планую писати статті з просування, як движка прекрасно підійде WordPress. Я вибрав свою улюблену версію 2.3.3, вона мені подобається своєю невеликим навантаженням на хостинг і прекрасним функціоналом. Нові версії WordPress я не люблю через велике навантаження.

А як же коханому проекту без улюбленого хостингу? Природно, я розмістив свій новий блог на хостингу FastVPS.ru . До речі, для моїх читачів ця компанія пропонує хороші знижки, про які можна почитати тут .

На майбутнє, коли відвідуваність збільшиться, у мене приготований скрипт кешування від Макса , Який багаторазово знижує навантаження, створювану блогом і прискорює його роботу в рази. Ще раз дякую Макса за створення такого чудового скрипта, а також за його регулярне вдосконалення - вже вийшла 3 версія з додатковими можливостями.

В якості теми я не став нічого шукати і поставив свою улюблену тему, яку ви бачите і на цьому блозі. Коли я дивлюся на сплячого рудого кота під лампою, то звідкись беруться додаткові сили, і я готовий писати на блог годинами і ночами.

Я поставив наступні плагіни WordPress, необхідні для повноцінної роботи.

All in One SEO Pack - незамінний плагін для того, щоб створювати індивідуальні метатеги для кожної сторінки.

DCaptcha - зручна і проста капча від DomoninG'а - замість перевірочного коду досить поставити галочку.

FD Feedburner Plugin - плагін для підключення RSS стрічки до сервісу Feedburner.

Google XML Sitemaps - створюємо карту сайту в форматі XML для Google і інших пошукових систем.

RSS Footer - цей плагін виводить список схожих матеріалів в RSS стрічці, що в підсумку дає більше переходів на блог.

Simple Tags - плагін для зручної роботи з тегами.

Subscribe To Comments - дає можливість відвідувачам підписуватися ан коментарі.

SyntaxHighlighter - зручний висновок коду з підсвічуванням.

Video Embedder - плагін для зручного встановлення відеороликів з Youtube і інших сервісів.

WordPress Database Backup - цей плагін я ставлю першим. Він дозволяє зберігати базу даних блогу, також можна налаштувати так, що архів з базою даних буде приходити до вас на e-mail щодня або раз на тиждень.

WP-PageNavi - плагін WordPress для виведення посторінкового навігації по блогу (тобто в нижній частині будуть сторінки 1, 2, 3 і т.д.).

WP 2.3 Related Posts - виводить схожі матеріали в кінці кожного поста, тим самим збільшуючи час перебування відвідувачів і кількість переглянутих ними сторінок.

Схему адрес сторінок я вибрав наступну: категорія / названіе_поста.html, вона оптимальна з точки зору пошукового просування, так як в адреси сторінок можна помістити потрібні ключові слова, що підвищує цінність сторінок для пошукових систем. Про те, як це зробити, читайте в цій статті - Питання і відповіді по WordPress - випуск 1 .

Далі заводимо аккаунт на твіттері - без цього в англомовному інтернеті можна. Я завів @MikeShakin .

Треба дати можливість відвідувачам додавати вподобані пости в твіттер, тому ставимо кнопку ретвіти у верхній правій частині всіх статей. Я скористався своїм же оглядом кнопок ретвіти - 6 сервісів кнопок retweet і поставив кнопку Tweetmeme. До речі, зауважив, що вже давно користуюся своїми статтями як закладками, так як пишу їх в тому числі і для себе.

Перенаправляємо RSS стрічку блога через сервіс Feedburner . В налаштуваннях заходимо в пункт Publicize - Socialize і додаємо аккаунт твіттера, який ми тільки що створили. Це дозволить транслювати назви посад прямо в твіттер. Всі настройки я показав на скріншоті.

Всі настройки я показав на скріншоті

Дам ще одна порада. Виберіть пункт Hash Tags - Create hash tags from item categories. Це дозволить автоматично створювати хештеги на основі зазначеної категорії і тегів поста. Ось приклад трансляції мого поста в твіттер з автоматичною вставкою хештегов:

Ось приклад трансляції мого поста в твіттер з автоматичною вставкою хештегов:

Як бачите, хештеги на основі категорії і тегів створилися автоматично: #Google, #seo, #twitter.

В англомовному твіттері хештеги - незамінна річ, вони дуже корисні і служать свого роду ключовими словами, що дають можливість твіттерянам знаходити ваші твіти в пошуку. Я також помітив, що грамотне використання хештегов дозволяє вашим твіти потрапляти в пошук Google в реальному часі. Хештеги російською поки не підтримуються.

Також в настройках Feedburner в пункті Publicize - Email Subscriptions я активував можливість підписки на RSS стрічку блога по e-mail. Про те, як вставити форму e-mail підписки на блог, ви можете почитати в цьому пості - Три ефективних удосконалення, які я зробив на shakin.ru + бонус .

Як же англомовному SEO блогу без популярної соціалки оптимізаторів Sphinn.com ? Правильно, це не життя 🙂, тому заводимо там аккаунт і додаємо кнопку «Додати в Сфінн» поруч з кнопкою ретвіти у верхній правій частині всіх постів.

Природно, потрібно дати відвідувачам можливість додавання не тільки в твіттер і сфінн, тому я в кінці постів поставив кнопку Addthis .

Додаємо сайт в панель вебмастера Google (Додаємо в неї карту сайту), а також ставимо статистику Google Analytics .

Найближчим часом заведу аккаунт для нового блогу на Facebook, Myspace, Linkedin, Technorati, Stumpleupon, Digg, Furl, Slashdot, Mixx, Propeller, Reddit і інших соціальних сервісах.

Також почну балуватися лінзами Squidoo (можете почитати мою статтю про це - Лінзи Squidoo - як їх правильно створювати для просування сайту ), І створювати сторінки на Gather.com, Hubpages.com та інших ресурсах.

Додавати в рейтинги і директорії буду після початкового наповнення блогу.

Стиль написання матеріалів я буду використовувати вироблений на цьому блозі. Крім цього, буде весела картинка на чорному тлі, за змістом підходить до статті, в кінці - традиційний десерт.

За тиждень життя блогу я написав кілька постів. Щоб заповнити порожні поки бічні колонки я використовував стару добру схему - додав кілька зменшених картинок з посиланнями на пости (роблю це вручну, без будь-яких плагінів, так цікавіше). Крім цього, я додав віджет, що відображає свіжі твіти мого англомовного аккаунта. Віджет можна взяти на самому твіттері .

Для роботи з декількома обліковими записами твіттера я користуюся чудовим сервісом Hootsuite . До речі, в ньому можна налаштувати твіти за розкладом.

Отже, підготовку і настройку блогу ми закінчили. У наступній частині ми перейдемо до наступних етапів просування в англомовному інтернеті.

Звичайно, роботи попереду багато, але мені дуже цікаво занурюватися в глибини англомовного інтернету.

До речі, можу запропонувати складання мною докладних і індивідуальних рекомендацій по просуванню вашого англомовного сайту .

Update: Ви можете прочитати продовження цієї статті:

Просування англомовного сайту - частина 2

Бажаю вам успіхів у інтернеті! А я йду на занурення 😉!

Глобатор

постовий ( як потрапити ): мініатюрний бультер'єр Цукор буде радий бачити вас на своєму сайті про собак!

якісні шини і диски за низькими цінами

Підводний світ на сайті http://aquamagia.ru/

Десерт на сьогодні - трюки дуже спритного хлопця, що минає від погоні (з якогось фільму, не пам'ятаю його назва):

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):


А як же коханому проекту без улюбленого хостингу?