Просування бренду в Інтернеті може йти різними шляхами. Трапляється, що бренд-менеджери не мають чіткої концепції його просування, тоді перед ними є два варіанти: рухатися наосліп, навмання вибираючи інструменти просування, орієнтуючись лише на модні тенденції Інтернет-маркетингу, або спробувати максимально охопити побільше різних напрямків.
І перший, і другий шлях помилкові. Замість плідної послідовної роботи вийдуть нанесені навмання точкові удари. Проте, за спостереженнями останніх років ми можемо зробити висновок, що саме така поведінка в методах просування бренду зустрічається сьогодні найбільш часто.
Брендинг в Інтернеті має ряд специфічних особливостей. За допомогою інструментів Інтернет маркетингу необхідно створити відчуття довіри і підвищити лояльність споживачів. Це завжди індивідуальна стратегія перенесення існуючого бренду в інтернет середовище, яке може займати від 4-х до 6-ти місяців.
Можливості Мережі заворожують. Нові сервіси з'являються один за іншим і стають модними. Те на піку популярності блоги, а через деякий час все раптом замислюються про запуск яскравого і цікавого вірусного відео. А ще пізніше на вершину популярності вибираються соціальні мережі. І процес цей нескінченний.
Просування на ринку товару вимагає вироблення своєї певної концепції. Кожен варіант можливої концепції, вирішує різні завдання. Завданнями для просування на ринку можуть бути:
Після того як буде визначена концепція, можна вибирати інструмент, найбільш підходящий для вирішення кожного завдання. Список інструментів, використовуваних для підтримки бренду в Інтернеті досить великий, і послідовність їх використання залежить від індивідуальних особливостей бренду.
При просуванні товару або бренду в Інтернеті дуже важливо вибудувати правильні комунікації з користувачами. Які з них будуть найбільш ефективними визначає єдина маркетингова стратегія, яка використовує в комплексі оф-лайн і он-лайн інструменти просування. До вище перерахованих інструментів інтернет маркетингу, можна додати такі:
Ми пропонуємо розглянути менш традиційний і більш консервативний підхід. У кризовий період, коли компанії намагаються не ризикувати і скорочувати витрати, він особливо актуальний.
Рекомендуємо починати не з вибору інструментарію, а з розуміння вимог, які пред'являють до бренду в інтернеті. Потрібно зрозуміти чим принципово відрізняється бренд в оф-лайні від бренду в Інтернеті.
просування компанії або бренду в оф-лайні і просування в Мережі - це різні речі. Сьогодні мало просто створити веб сайт потрібно відразу планувати його просування. Нижче перераховані нюанси, які стосуються виключно просування в Інтернет просторі
Стратегія позиціонування бренду в оф-лайн сьогодні має на увазі просування бренду в Інтернеті, як додатковий засіб поряд з оф-лайнових.
Однак, будучи середовищем специфічної, Інтернет диктує брендингу певні, і досить жорсткі умови. Ні в якому разі не можна просувати бренд в он-лайні і оф-лайні одними і тими ж методами. Бренди, які обнародувано в Мережі, отримали назву е-брендів. Такими, наприклад, є eBay або Amazon. Продовження розкриття цієї серйозної теми в наступній статті ...
Якщо вам потрібно зробити сайт, який буде продавати, але залишилися питання, зателефонуйте нам щоб отримати консультацію, або заповніть форму, щоб замовити комплексний контент маркетинг. Бажаємо успіху і процвітання вашому бізнесу!
← Поділитися з друзями!
Copyleft © 2017 . www.info-center.od.ua Информационный центр - Всегда в центре событий