Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Просування і розкрутка сайтів Кемерово і в Новокузнецьку, SEO, оптимізація сайтів, контекстна реклама в Кемерово. Студія Михайла Христосенко

 1. Підвищення ефективності сайтів, залучення клієнтів на сайт Якщо у Вас є свій сайт, але Вас не влаштовує...
 2. Контекстна реклама має ряд переваг.
 3. Телефонуйте прямо зараз: (384-2) 599-800, 8-903-946-4037
 4. Якщо у Вас вже є сайт, але він НЕ приносить ніяких результатів
 5. Ви можете замовити безкоштовну консультацію по БУДЬ питань, пов'язаних зі створенням сайтів і просуванням...
 6. Дізнайтеся вартість розробки Вашого сайту та отримайте знижку 10% в подарунок!

Підвищення ефективності сайтів, залучення клієнтів на сайт

Якщо у Вас є свій сайт, але Вас не влаштовує ті результати, які він приносить для Вашого бізнесу, причини може бути дві:

 1. Сайт недостатньо просувається (або неправильно просувається, або не просувається зовсім)
 2. У сайті допущені серйозні помилки, які сильно знижують його ефективність

Обидві причини при правильному підході можна легко усунути!

Ми більше ніж впевнені, що Вам сайт може приносити нових клієнтів, потрібно тільки виправити помилки і грамотно просунути сайт.

Замовляючи просування сайту в нашій компанії, Ви отримаєте КОМПЛЕКСНИЙ аудит Вашого сайту абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Ми можемо залучити на Ваш сайт потрібну ВАМ цільову аудиторію за допомогою контекстної реклами та пошукового просування.

Пам'ятайте, що в інтернеті, щодня шукається товарів на дуже ВЕЛИКІ суми, і якщо Ваш сайт залишається повз цього потоку готових купити клієнтів, Ваш бізнес, ймовірно, багато втрачає!

Замовляйте просування Вашого сайту прямо зараз! Нехай це стане початком нового етапу залучення клієнтів в ваш бізнес.

За статистикою 80% відвідувачів сайту приходить з пошукових систем (Яndex, Rambler, Google і ін.). Кожні три роки чисельність користувачів Інтернет в Росії подвоюється. Слідом за зростанням чисельності відвідувачів зростає і попит.

Завданням просування сайту в пошукових системах є завоювання сайтом Вашої компанії високих позицій в результатах пошуку, залучення нових відвідувачів сайту, які зацікавлені в продукції або послуги Вашої компанії.

Важливо, що відвідувачі сприймають результат пошуку не як рекламу, а як безкоштовну інформацію. Крім цього інформація отримана своєчасно (після запиту) і на відміну від традиційної реклами не є відволікає.

Тому ефективність такого просування вище.

Щодня мільйони людей по всьому світу шукають різноманітну інформацію в мережі Інтернет про різні товари і послуги. І звичайно серед них є ті, кого цікавить саме Ваш товар або послуга!

Контекстна реклама покликана задовольняти попит на конкретний товар.

Що ж таке контекстна реклама?

Це рекламний інструмент, який допоможе швидко і ефективно залучити на Ваш сайт потенційних клієнтів, зацікавлених у товарі.

Показ рекламних оголошень користувачам відбувається у відповідь на пошукові запити в пошукових системах, таких як Яндекс, Рамблер, Мейл, Гугл. Рекламні блоки також демонструються на пошукових і тематичних сайтах, що перетинаються по тематиці з рекламованим товаром або послугою.

Контекстна реклама має ряд переваг.

 1. Оплата за результат. Ви платите тільки за реальні переходи на Ваш сайт або сторінку з контактною інформацією, при цьому самі призначаєте прийнятну ціну за перехід на сайт (клік).
 2. Широта налаштувань. Ви можете налаштувати покази оголошення для користувачів певного регіону, наприклад, Самарської області. Обмежити покази з урахуванням часу доби, дня тижня, бюджету і т.д.
 3. Оперативність. Контекстна реклама дозволяє вам не тільки швидко розмістити свою пропозицію, а й побачити результат протягом кількох днів.

Великий досвід роботи дозволяє нам створювати рекламні кампанії з максимальною кількістю переходів за оптимальний бюджет.

Замовляйте рекламну кампанію для Вашого сайту прямо зараз, дзвоніть нам за телефонами: (384-2) 599-800 і 8-903-946-4037.

Нагадуємо, що в подарунок Ви отримаєте комплексний аудит Вашого сайту!

Якщо вам дійсно потрібні клієнти прийшли з вашого сайту, то ви можете відмінно заощадити і зробити нашу пропозицію ще більш вигідним для себе.

Чому б ні?

Телефонуйте прямо зараз: (384-2) 599-800, 8-903-946-4037


Критично важливо знайти не підрядника для конкретної роботи (наприклад, для розробки вашого сайту), а ПАРТНЕРА. Партнера - професіонала в усіх важливих для бізнесу областях Інтернету. Партнера, з яким ви зможете довго і плідно працювати.

Адже створення сайту - це лише початок (необхідне, але не достатнє) просування вашого бізнесу в Інтернеті.

Керівник компанії - Михайло Христосенко

Керівник компанії - Михайло Христосенко

Ви можете абсолютно безкоштовно отримати нашу книгу , В якій ми розкриваємо секрети веб-студій про які не говорять, даємо поради щодо створення прибуткових сайтів, розбираємо основні помилки сайтів, які зводять нанівець всі зусилля розробників.

Ця книга відповість на більшість Ваших запитань.

Перейти на сторінку для скачування книги

Якщо у Вас вже є сайт, але він НЕ приносить ніяких результатів

Тепер Ви можете замовити експрес-аудит Вашого сайту абсолютно безкоштовно! Ми надамо Вам докладний звіт і список рекомендацій щодо підвищення ефективності сайту. Для цього заповніть форму:

Ви можете замовити безкоштовну консультацію по БУДЬ питань, пов'язаних зі створенням сайтів і просуванням ВАШОГО бізнесу в інтернеті

Після невеликої консультації ВАМ дуже багато стане зрозуміло в області інтернету!

Для того щоб замовити безкоштовний консалтинг - заповнюйте форму. Керівник нашої компанії - Михайло Христосенко - особисто зв'яжеться з Вами:

Дізнайтеся вартість розробки Вашого сайту та отримайте знижку 10% в подарунок!

Для розрахунку вартості створення Вашого сайту і отримання знижки в розмірі 10%

потрібно заповнити невелику анкету

Що ж таке контекстна реклама?
Чому б ні?