Просування і розкрутка сайту через Твіттер (Twitter)

  1. Як робиться розкрутка сайту в Твіттері (Twitter)?
  2. Де купити твіти для просування сайту через Твіттер (Twitter)?
  3. Розкрутка сайту через Твіттер (Twitter), який ефект?
  4. біржа SEODROM

Привіт друзі Привіт друзі! Знаєте чим я вражений до глибини душі зараз? - тим, що багато вебмастера до сих пір не мають свого аккаунта в Twitter! І це такі вебмастера, які вже давно працюють в інтернеті, які мають свої блоги і сайти, які знають як розкрутити сайт в пошукових системах, але .., які до сих пір не розуміють або не хочуть розуміти, а може бути просто-напросто недооцінюють , або просто не вірять в таку соціальну мережу як Twitter (Твіттер). А ось тепер увага (!), Зараз для кого-то буде одкровення, Твіттер - це досить потужний, навіть трохи ядерний інструмент для розкрутки і просування ваших сайтів, вашого бренду, вашого імені в мережі интернет! Ось цю тему я сьогодні і хотів торкнутися - просування і розкрутка сайту через Твіттер (Twitter)

Твіттер (Twitter) є однією з найпопулярніших соціальних мереж. Завдяки своїй зручності обмінюватися короткими повідомленнями (в 140 символів) і ділитися цікавими посиланнями один з одним, а також безкоштовне користування Твіттер швидко знайшов своїх шанувальників, серед яких є як прості люди, так політики і зірки, ну і вебмастера-Манімейкер =). Але мало хто знає, що Твіттер використовують ще й для просування сайтів. Причому просування сайту в Твіттері дійсно допомагає збільшити відвідуваність сайту. Як це робиться, Ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю до кінця.

Як робиться розкрутка сайту в Твіттері (Twitter)?

Розкрутка сайту через Твіттер робиться одним із таких способів.

  • Безкоштовний;
  • Платний.

Безкоштовний спосіб просування сайту через Твіттер більш тривалий і для того, щоб він був якісним, потрібно як мінімум мати хоча б один особистий розкручений аккаунт в Твіттері присвячений тематики Вашого сайту.

Найбільший ефект Ви отримаєте, якщо у Вас будуть кілька розкручених аккаутнов в Твіттері з живими читачами.

Його суть полягає в тому, що Ви публікуєте в Твіттері анонс та посилання на статті, що просувається, а та публіка, яка читає Вашу стрічку в Твіттері ділиться її зі своїми читачами (твіти), а читачі цих читачів, діляться нею зі своїми читачами. Виходить ефект сарафанного радіо. Однак для того, щоб досягти такого ефекту, Ваш Твіттер повинен бути не тільки мати багато читачів, а й самі статті сайту повинні бути цікавими і спонукати людей її поділитися.

Раджу статті для ознайомлення:

Так само не забувайте розмістити на своєму сайті кнопки соціальних мереж . Ваші читачі і гості будуть ділитися статтею в Твіттері, а це і є природна розкрутка вашого сайту через Твіттер!

Другий спосіб просування сайту через Твіттер платний і підходять як раз для тих, у кого немає розкрученого аккаунта в Твіттері твіт, Вам доведеться купувати. На щастя вони не так дорого коштують, від 50 копійок і вище.

Де купити твіти для просування сайту через Твіттер (Twitter)?

Купити твіти можна або на Форумке, або скористатися твайт. Будьте тільки уважні і ретельно купуйте твіти у розкручених акаунтів.

Наприклад, при покупці твітти статей на Форумке вибирайте 3 або 4 рівень вебмайстрів. Це захистить Вас від накручених акаунтів ботами і допоможе домогтися ефекту сарафанного радіо.

Тобто заплативши за 10 твітів вебмайстру, аккаунт якого читають живі люди, Ви зможете збільшити кількість твітів на статтю, якщо вона сподобається цим читачам і вони її теж Твитнуть. Таким чином ми отримаємо 10 + n =? кількість твітів.

Статті про покупку твітти:

Експериментально доведено, що наявність ключового слова в твіті, яким просувають статтю, збільшує якість просування сайту через Твіттер. Також слід враховувати, що посилання на статтю повинна бути праворуч від ключового слова. Тобто спочатку ключове слово просуває статті, а потім посилання на нього. Так буде правильно і за логікою, що теж доведено експериментально.

https://avi1.ru - просунути Twitter акаунт можна за допомогою даного ресурсу, на ньому можна замовити: передплатників, ретвіти, лайки і інші послуги з накрутке в соціальних мережах. Ціни цілком адекватні, швидкість накрутки пристойна.

Розкрутка сайту через Твіттер (Twitter), який ефект?

Розкрутка сайту в Твіттері дає позитивний ефект, як на швидкість індексації нової статті на сайті, так і на підвищенні її рейтингу в пошуковій видачі. Особливо це помітно в Яндексі. А чим вище в рейтингу пошуку буде стаття з вашого сайту, тим більше буде на ньому і відвідувачів.

Раніше просування сайту в Твіттері, дозволяло не тільки прискорити індексацію нової статті, а й підвищити ТІЦ у сайту. На жаль, минули ті часи і пошукові машини з кожним разом вдосконалюються, тим самим ускладнюючи маніпулювання в пошуковою видачею. І якщо зараз розкрутка сайту через Твіттер не дозволяє наростити ТІЦ в сайту, але, по крайней мере, все ще дозволяє прискорити індексацію нових статей і підвищити рейтинг сайту у видачі. Просування і розкручування сайту через Твіттер (Twitter) використовують практично всі фахівці з просування сайтів.

біржа SEODROM

На біржі seodrom, в розділі SMO ви можете знайти весь перелік послуг з розкручування сайті через Twitter (до речі, і не тільки через твіттер, ще й в ВКонтакте, на youtube, Фейсбук)

Наприклад:

Накрутка передплатників Twitter до 200 тисяч чоловік! Тут все просто, створили Твіттер акаунт, накрутили його до 20 000 чоловік і або заробляєте на цьому акаунті гроші розміщуючи рекламні твіти, або використовуєте цей обліковий запис для загону сторінок вашого сайту в індекс ПС.

Прогін нових (і старих) статей вашого сайту по Твіттер акаунтів. Що це означає? Ви написали свіжий пост на сайті і вам потрібно швидко загнати сторінку в індекс (щоб отримувати трафік, щоб статтю не поцупили і т.д.), замовляєте послугу, людина, у якого багато твіттер акаунтів проганяє ваше посилання і вуаля - сторінка в індексі, ще приклад - вам потрібно загнати в індекс пачку статей, те ж саме.

Ну і вся інша накрутка: накрутка фоллоферов, твітів, ретвітів і т.д.

Загалом, рекомендую звернути увагу на цю біржу - http://seodrom.ru/prodvizhenie-v-twitter

Тобто як ви сподіваюся зрозуміли з цього поста, потрібно просто напросто купувати твітти на ваші статті! Ось і вся наука! Тобто  як ви сподіваюся зрозуміли з цього поста, потрібно просто напросто купувати твітти на ваші статті

  1. По темі: Просування сайту через соціальні мережі
  2. Інструкція: Як збільшити відвідуваність сайту

Ну все бувай! І вдалого просування!

Як робиться розкрутка сайту в Твіттері (Twitter)?
Де купити твіти для просування сайту через Твіттер (Twitter)?
Розкрутка сайту через Твіттер (Twitter), який ефект?
Знаєте чим я вражений до глибини душі зараз?
Як робиться розкрутка сайту в Твіттері (Twitter)?
Де купити твіти для просування сайту через Твіттер (Twitter)?
Таким чином ми отримаємо 10 + n =?
Розкрутка сайту через Твіттер (Twitter), який ефект?
Що це означає?