Просування інтернет магазину під Вконтакте - як розкрутитися в VK.com

  1. Інструменти просування
  2. Біржа реклами Вконтакте
  3. Розкрутка в спільнотах Вконтакте
  4. Активна робота з спільнотою магазину

Для початку визначимося, що будемо виходити з того, що у вас еже є готовий інтернет-магазин, який працює на окремому домені - т Для початку визначимося, що будемо виходити з того, що у вас еже є готовий інтернет-магазин, який працює на окремому домені - т. Е. Повноцінний сайт. Розкручуванням Вконтакте сайту цього інтернет-магазину ми і будемо займатися. Про створення групи Вконтакте для інтернет-магазину ми розповідали раніше, але ця група все одно може використовуватися як повноцінний інструмент для збільшення продажів.

Взагалі, люба соціальна мережа може статті відмінним поле для збору потенційних клієнтів і реклами - але розкрутка магазину Вконтакте найбільш перспективна в силу кількості користувачів мережі, вікових та інших особливостей.

Інструменти просування

Ми розглянемо два основних способи розкрутки інтернет-магазину в мережі Вконтакте - це власна біржа реклами, і постинг рекламних повідомлень в спільнотах, групах і т. П. Деякі так звані фахівці називають одним із способів просування спам - розсилки масових повідомлень користувачам соціальної мережі. Але ми цей спосіб в принципі не вважаємо доцільно використовувати, не кажучи вже про те, що спам заборонений.

Біржа реклами Вконтакте

У вас є відмінна можливо просувати свій інтернет-магазин, купуючи покази реклами (або кліки) на сторінках соціальної мережі. Цю рекламу ви могли помічати в лівій частині інтерфейсу - вона показується як на сторінках окремих користувачів, так і на сторінках груп і співтовариств.

Все що необхідно зробити - це завести особистий кабінет, в якому ви зможете управляти показами вашої реклами. Звичайно, весь процес організації рекламних кампаній ви можете віддати на опрацювання в будь-яку студію реклами, але якщо розібратися в процесі, можна непогано заощаджувати.

Тут ви створюєте свої рекламні оголошення - текст плюс картинка. Вказуєте посилання, куди будуть потрапляти користувачі при кліці. Дуже зручно, що в налаштуваннях можна вибрати вікові категорії тих, кому показувати оголошення, їх інтереси і т. П.

Залежно від тематик вартість одного кліка по вашій об'яві може коштувати в межах 5-50 рублів.

Розкрутка в спільнотах Вконтакте

Відмінна можливість розкручувати сайт інтернет-магазину Вконтакте - це розміщення постів з посиланням на магазин в різних групах, а також на стінах в паблік і спільнот. Ви складаєте оголошення (текст з тематичної картинкою), залишаєте посилання, куди будуть направлятися зацікавлені користувачі, і ваше оголошення адміністратор спільноти поміщає на певний заздалегідь час на стіну в групі або публічній сторінці.

Ви можете домовлятися безпосередньо з керівниками груп, але ми радимо використовувати для цього спеціальний сервіс - біржу Saciate.ru . Там майже 20 000 спільнот, в яких можна розміщувати свою рекламу. Ви можете скористатися зручним пошуком, сортувати заявки за ціною і т. П.

просто зареєструйтеся в Saciate , Поповніть рахунок (для старту реклами вистачить 100-200 рублів), і починайте розкрутку свого онлайн магазину.

Пошукове просування - запорука успіху Пошукове просування - запорука успіху!

Ми підготували для вас статтю про розкручування інтернет-магазину в пошуку , А також по додаткової оптимізації . Соціальна мережа Вконтакте лише частина того поля потенційних клієнтів, яке вам належить освоїти.

Активна робота з спільнотою магазину

Звичайно, можна рекламувати не тільки сам сайт магазину, але і вашу групу Вконтакте. Звичайно, в даному випадку цілі розкрутки різні - паблік зазвичай рекламують для збільшення числа передплатників, а не продажу, але в цілому не можна забувати про таку можливість.

Не забувайте регулярно оновлювати інформацію, щоб ваші передплатники не нудьгували. Влаштовуйте конкурси, розіграші та т. П. - живий паблік дає великий плюс для вашого сайту в очах пошукових систем.

У сучасному інтернет-світі просування Вконтакте інтернет-магазину важливий пункт будь-якої рекламної кампанії, якщо звичайно ваш бізнес перспективний і довгостроковий. Більш того, ви можете не просто витрачати бюджет, а й розрахувати прибуток інтернет-магазину на підставі тієї статистики, яку ви можете отримати на підставі проведених кампаній. Не забувайте відслідковувати статистику, аналізувати результати, і ви зможете виявити найбільш прибуткові і перспективні канали для залучення цільового трафіку в ваш магазин.