Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Просування Лендінгем Пейдж (односторінкового сайту)

 1. SEO для Landing Page-треба чи не треба?
 2. Рекомендації по просуванню одностранічнік
 3. 1. Збір семантики
 4. 2. Оформлення метатегов
 5. 3. Оптимізація контенту
 6. 4. Робота з зображеннями
 7. 5. Швидкість завантаження сторінки
 8. Зовнішня оптимізація замість висновків

Для тих, хто ще не в курсі - Landing Page, або як його ще називають - одностранічнік, це цільова сторінка для вузького кола товарів, послуг, збору імейлів і інших поодиноких конверсійних дій. Особливість, як уже можна судити з назви, в тому, що це за класикою - всього одна сторінка. У рідкісних випадках - дві і більше.

У рідкісних випадках - дві і більше

Так як в основному Лендінзі створюють під контекстну рекламу, вони більше служать, як етапи порівняння, переконання і продажу товарів і послуг і беруть в охоплення вже мотивованих покупців.

Цілей для створення одностранічнік може бути безліч:

 • посадкова для контекстної реклами;
 • продаж продукції і надання послуг;
 • викликати дію користувача: скачати книгу, курс, документ, отримати знижку, безкоштовну доставку і т.д. в обмін на контактні дані користувача - збір персональних даних для організації розсилки;
 • просування обмеженої пропозиції, як вебінар від провідного спеціаліста, лімітований товар, участь в тестуванні нового продукту і т.д.

Загалом - цілей сотні. За допомогою Лендінзі можна реалізувати будь-яке завдання в інтернеті, від інформування, до продажу. У 90% випадків це, звичайно ж, продаж. І вельми закономірний на сьогодні питання - як зробити свій Landing ще більш успішним.

SEO для Landing Page-треба чи не треба?

Крім класичних джерел залучення трафіку на посадкову сторінку:

 • контекстна реклама в Google Adwords і Яндекс.Директ;
 • банерні оголошення на сайтах;
 • крауд-маркетинг;
 • медійна реклама;
 • оголошення в соціальних мережах;
 • інші варіанти переходів.

Все частіше фахівці стали залучати на одностранічнік SEO-оптимізаторів. Але однозначно сказати, що це матиме ефект примноживши вкладені гроші - не можна.

Вся складність в тому, що даний тип сайтів вельми обмежений в SEO-можливості:

 • у вас є можливість просувати ресурс тільки по однієї смислової групі ключів;
 • занадто велика конкуренція по високочастотних запитах.

Багатосторінкові сайти у виграші, тому що мають розширену структуру для оптимізації: це дозволяє зібрати повну семантику, використовувати кілька груп ключів для кожного розділу, отже -охватіть більше пошукових запитів. Збалансоване зростання по кожній групі збільшує трафік і позиції сайту в цілому.

У будь-якому випадку однозначно сказати: допоможе SEO-оптимізація в вашому випадку або краще ці гроші вкласти в контекстну рекламу може тільки фахівець. Інтернет-маркетолог проведе аналіз, оцінить ресурс по ряду факторів залучення клієнтів і зможе грамотно направити оптимізацію в потрібне залучення трафіку.

У будь-якому випадку, попереднє SEO для Лендінзі зайвим не буде. Воно дозволить навести технічний і смисловий порядок на сайті, а зовнішня оптимізація - це потужне джерело додаткових переходів мотивованих користувачів.

Рекомендації по просуванню одностранічнік

Всі рекомендації можна робити самостійно. Врахуйте, що дана інформація - узагальнена і вам необхідно буде уникализировать кожен з пунктів під свій Лендінгем. В іншому випадку ефективність просування може вас розчарувати.

Якщо ж ви хочете підключити додаткове джерело трафіку якісно, ​​продумано і після попереднього повного аналізу - скористайтеся послугами професіоналів. Наша команда використовує стандартні і передові способи розкрутки Лендінзі за допомогою SEO, створюючи стратегію саме під ваш випадок.

Отже, 5 основних етапів, які належить оптимізувати:

1. Збір семантики

Важливо розуміти, що у вас все одна сторінка, обмежена кількість продукції або послуг. І треба збирати цільові запити, перевіряючи їх на релевантність вашим товарам. Вам належить, що йдеться, «бити не в брову, а в око», так що кожен ключ, для якого створено семантику, а згодом і на сторінку, просто зобов'язаний бути цільовим. Інакше ви витратите обмежений простір Лендінзі на неефективний контент, який буде залучати низькосортний трафік.

2. Оформлення метатегов

У них слід записувати не самі високочастотні ключі (ВЧ), а найбільш на ваш погляд цільові. У ВЧ запитах занадто велика конкуренція, де одностранічнік доведеться непросто. А ось цільові запити з довгим шлейфом - це ваш варіант. Оптимізувати належить:

 • title;
 • description;
 • Н1-Н6.

Для тайтла використовуйте один ключ, для опису - максимум двох. Залежно від кількості заголовків Н1-Н6 не перестарайтеся з входженнями. Не більше 4 Н2, в кожен з яких можна додати по одному ключу. Використовуйте унікальні входження - не повторюйте один і той же ключ в кожному метатеге інакше це навпаки згубно позначиться на просуванні.

3. Оптимізація контенту

Ніяких текстових полотен бути не повинно. У вас тільки одна спроба сподобається користувачу і маленький роман на сторінці здатний вбити перше враження. Яким би геніальним і талановитим вам не здавався текст - Ви можете це зробити ще в два рази менше і закиньте в самий підвал, залишивши користувача на барвистій сторінці зі структуровано поданою інформацією. Він не повинен багато читати - кожне слово має формувати лояльність і потреба в продукті. Це складно і вимагає кропіткої роботи копірайтера.

Ключі рівномірно розподіляйте по сторінці. Головна ідея - не написання тексту, заради входження, а його гармонійне розміщення на сторінці в заздалегідь продуманому блоці.

У вас є по стандарту мінімум 3 майданчики, щоб вмістити ключі:

 • Про компанію,
 • вигоди співробітництва,
 • опису послуг.

Важливо: унікальність тільки 100%! Найгірша ідея - брати чужий текст і дублювати його на Лендінзі. Такий маневр просто відразу поховає всі спроби SEO-фахівця якось підняти ресурс у видачі. Сподобався матеріал - дайте копірайтер на рерайт.

4. Робота з зображеннями

Користувачі люблять барвистий і соковитий контент. Вже постарайтеся, щоб ваш Лендінгем ні монотонної простирадлом - підбирайте унікальні ілюстрації, створюючи позитивні асоціації.

Картинки грають дуже важливу роль в психології продажів. І цим гріх не скористатися в боротьбі за кожен лід. Демонструйте свою продукцію поруч з котиками, крутими машинами, сексуальними дівчатами - тут вже все залежить від ореолу, яким ви хочете наділити послугу або товар. Але будьте обережні, невірно дана характеристика аудиторії - і сексуальна дівчина (або ж котики) відсіють незадоволених потенційних покупців.

Так що все повинно бути гармонійно, взаємодоповнюваність і ... оптимізовані. Фахівці знають, як прописати альти для картинок. І зменшити їх вагу, щоб Landing вантажився швидко і не викликав невдоволення у чекає клієнта.

5. Швидкість завантаження сторінки

Камінь спотикання не тільки Landing Page, а й багатьох інших ресурсів в Мережі. Раніше виводили цілі теорії про те, скільки повинен грузиться сайт, щоб користувач його не покинув. Цифри різняться в межах 30 - 3 секунд.

Але правда така, що якщо ви розраховуєте залучити користувача з пошукової видачі, який ще на стадії ознайомлення з продуктом - навіть 3 секунд може бути багато. Людина ще не мотивований для покупки - немає сенсу чекати, поки ваш мега-крутий Лендінгем прогрузити, якщо далі є менш круті, але більш лояльні на взаємодію конкуренти.

Так що ви можете дозволити собі купу графіки, анімації, якихось скриптів і модних фішок якщо тільки залучаєте вже мотивованих до покупки саме у вас користувачів. Вони вже знають, чого хочуть і готові почекати ці 10-20 секунд, щоб зробити замовлення.

У будь-якому випадку, тут доречно правило - чим менше, тим краще. Чим менше відвідувач чекає, щоб отримати інформацію - тим краще для вас. Так що не завантажуйте сторінку, намагайтеся зробити її взаємодія з відвідувачем максимально швидким і комфортним.

PS Ви, найімовірніше, потрапляли на сайти, де контент завантажується поступово? Ще при Скролл так противно гальмує і заїдає. Неприємне відчуття, правда? Не створюйте ці ж почуття для ваших відвідувачів.

Зовнішня оптимізація замість висновків

Все вищесказане відноситься до внутрішньої оптимізації. Як базовий функціонал, який повинен бути ідеально налагодженим. Але крім цього є ще один незрівнянний плюс сео - зовнішня оптимізація. Вона ж - створення довідкового профілю.

Для Landing Page - це подвійне потрапляння:

 • по-перше - за посиланням переходять користувачі;
 • по-друге -растут показники сайту.

Тут важливо задіяти 3 аспекти:

 1. SEO.
 2. Копірайтинг.
 3. Маркетинг.

Так ви зможете створити ефективно працюючий контент, що привертає цільову аудиторію. Нудний текст-реклама навряд чи зверне увагу відвідувачів порталу, де розміщена ваша стаття. Але унікальний інформаційний контент з яскравим чіпляють заголовком - то, що допоможе вам налагодити довгограючий джерело продажів.

SEO для Landing Page-треба чи не треба?
SEO для Landing Page-треба чи не треба?
PS Ви, найімовірніше, потрапляли на сайти, де контент завантажується поступово?
Неприємне відчуття, правда?