Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Просування медичних сайтів

  1. Digital-агентство
  2. Розробка сайтів
  3. Скільки коштує просування медичного сайту?
  4. Абонентська плата + результат
  5. Курс просування медичних сайтів - на відвідувача!
  6. Вимоги до медичного сайту на просування

2 місце в рейтингу «Розробка і просування сайтів в Казані»

* За версією «Рейтингу Рунета» і «CMS magazin»

сертифіковані спеціалісти

Digital-агентство

Адаптуємо ваш бізнес під інтернет-середовище. Створюємо сайти і рекламні компанії зрозумілі і цікаві користувачеві.

Реалізуємо комплексні стратегії просування, тому клієнти залишаються з нами.

Розробка сайтів

Маркетинг в соц мережах

Техпідтримка

Веб дизайн

контекстна реклама

SEO просування

проекти

Тут не потрібно зайвих слів, просто подивіться проекти - вони говорять за нас!

Просування медичних сайтів - одне з найскладніших напрямків, оскільки вимагає особливого підходу, специфічних знань і чималого досвіду Просування медичних сайтів - одне з найскладніших напрямків, оскільки вимагає особливого підходу, специфічних знань і чималого досвіду. Необхідно постійно пам'ятати про те, що мова йде по-перше про здоров'я людей: користувач повинен швидко знайти відповіді на питання і вирішити свою проблему; по-друге, про велику конкуренцію в тематиці медичних послуг і тонкощах законодавства про рекламу медичних послуг.

Ми маємо достатній досвід, добре вивчили і знаємо секрети ефективного просування сайтів наступних медичних напрямків:

Скільки коштує просування медичного сайту?

Абонентська плата


визначається фіксована, оплачується щомісяця в однаковому розмірі, не змінюється протягом усього терміну просування. Можливий перехід на інший тариф.

Вартість: від 35 000 руб.

Абонентська плата + результат


складається з фіксованої частини і оплати по трафіку або по позиціях, при цьому фіксована частина після 3х місяців просування буде знижуватися.

Вартість: від 30 000 руб.

Терміни просування сайту медичної тематики - не менше 1 року.

Обережно! Остерігайтеся низької вартості і обіцянок коротких термінів - в результаті Ви не отримаєте нічого! Ціна просування медичного сайту не може бути низькою, а терміни короткими за двома незаперечним причин:

конкуренція дуже висока конкуренція дуже висока! У кожному регіональному місті медичних центрів, приватних клінік, аптек, стоматологий налічується понад 300 кожної, з них сайти є більш, ніж у половини, не менше 10% з них знаходяться на просуванні, а місць в ТОПі всього 10 (не рахуючи Москви і Санкт Петербург, де кількість сайтів медичної тематики обчислюється тисячами).

У кожному регіональному місті медичних центрів, приватних клінік, аптек, стоматологий налічується понад 300 кожної, з них сайти є більш, ніж у половини, не менше 10% з них знаходяться на просуванні, а місць в ТОПі всього 10 (не рахуючи Москви і Санкт Петербург, де кількість сайтів медичної тематики обчислюється тисячами)

трудомістка робота. Сторінки сайту, а відповідно і пошукові запити налічують кілька сотень. Якісно опрацювати кожну сторінку і кожен запит за один-два місяці просто не реально.


Курс просування медичних сайтів - на відвідувача!

За статистикою минулого року близько 90% людей шукають необхідну інформацію в інтернеті. Одну і ту ж послугу для вирішення своєї проблеми, інакше кажучи один і той же медичний сайт, користувачі можуть шукати за декількома основними напрямками, за якими і має будуватися його просування.


Вимоги до медичного сайту на просування

Для ефективного просування є певні вимоги до сайту медичних послуг, зумовлені необхідністю підвищення довіри відвідувачів, а також пошукових систем, які орієнтується на поведінку користувачів на сайті:

Вся інформація на сайті обов'язково повинна бути максимально точною, вірною, актуальною, корисною, написаної простою мовою з мінімальним використанням професійних термінів - на благо і для здоров'я, а іноді і життя!

Інформація про фахівців: докладна з фото, описом досвіду роботи, науковим ступенем, досягненнями та іншою інформацією, яка підтверджує кваліфікацію і професіоналізм лікаря.

Розклад фахівців: необхідно, щоб було чинним, актуальним, гнучким, бажано дає можливість прийти на прийом до / після роботи та у вихідні.

Онлайн запис на прийом. Можливість записатися на сайті на певний час до певного лікаря. Це дуже зручний сервіс для користувача, при цьому він не повинен бути складним: мінімум полів для заповнення, підтвердження запису на e-mail і по дзвінку.

Інформація про напрямки медицини. Повинна розкривати повну інформацію про всіх видах послуг, в рамках цього напрямку послуг.

Методи діагностики Методи діагностики. Інформація необхідна про всіх проведених видах (методах) діагностики з докладним описом кожного виду (при яких симптомах або захворюваннях, яким чином проходить, показання та протипоказання, попередня підготовка пацієнта).

Методи лікування Методи лікування. По кожному методу лікування необхідно надати детальну і точну інформацію: при яких захворюваннях використовується, показання та протипоказання, побічні дії, порядок проведення.

Опис хвороб Опис хвороб. Детальний опис розлади, із зазначенням причин виникнення, основних симптомів, початкового фахівця, до якого потрібно звернутися в першу чергу.

Опис симптомів Опис симптомів. Які можуть бути причини, яких хвороб може відповідати симптом. до якого фахівця слід звернутися в першу чергу.

Дозволи та ліцензії Дозволи та ліцензії. Обов'язково повинні бути присутніми на медичному сайті на видному і доступному для відвідувачів місці з актуальних терміном дії.

Вартість послуг Вартість послуг. Конкуренція в галузі медичної тематики досить велика, тому одним з перших відвідувач порівнює ціни, якщо їх немає, як правило він зовсім залишає сайт.

Консультація фахівців на сайті Консультація фахівців на сайті. Має полягати не в простому запрошенні на прийом, а в грамотному, професійному відповіді фахівця.