Просування мобільних додатків. Частина 1

  1. Просування мобільних додатків в магазинах Apple AppStore Просування додатки в AppStore можна розділити...

Просування мобільних додатків в магазинах Apple AppStore

Просування додатки в AppStore можна розділити на два великі розділи:

1. Базове просування - інтегрують в себе всі методи, які працюють над зміною зовнішнього боку додатки, з метою зробити більше органічного трафіку і збільшення конверсії в установку. Сюди входить:

  1. ASO оптимізація:
    • складання семантичного ядра
    • складання опису для додатка
    • створення іконки і скріншотів
    • A \ B тестування іконки і скріншотів
  2. Купівля відгуків ...

2. Додаткове просування - інтегрує висновок в статус категорій і загальний статус AppStore, висновок в статус пошуку і деякі інші - способи, які не вносять зміни в сам додаток, а просто дозволяють подивитися його більшій кількості людей, тобто більше варіантів дізнатися потенційним клієнтам, що ваш додаток взагалі існує.

Яке просування найбільш ефективно ...?

У першого варіанту є постійний і довготривалий ефект.

Ми радимо обов'язково ним скористатися, самостійно або із залученням фахівців. Ви самі приймаєте таке рішення, але даного питання потрібно приділити час, так як будь-які методи просування ви не використали, в межах AppStore або поза ним, контролюйте витрати на просування.

До додаткового просуванню теж треба ставитися уважніше, бо не рідко «модне» просування - не завжди підходить саме вам.

Особливості просування додатків в AppStore Особливості просування додатків в AppStore

Особливості просування в AppStore полягають в тому, що пошуковий алгоритм більш «дурний», наприклад, не знає як враховувати схиляння слів, хоча треба знати ці нюанси, а висновок в топ категорії і загальний топ для значної частини додатків просто не принесуть очікуваного результату.

Просування додатки в GooglePlay Маркет

Просуваючи Android-додаток, ми дотримуємося той же підхід, що й при просуванні мобільних додатків в App Store.

Всім радимо «базове просування» і ретельно ставимося до «додатковому просуванню».

Особливості просування додатків в Google Play

До особливостей просування мобільних додатків GooglePlay відноситься те, що:

- тут більше шансів пошукової оптимізацій, вибір багатьох варіантів, в тому числі дає можливість залучати трафік поза GooglePlay маркет,

- а вихід додатків на верхні категорії топа і загальний топ приймає значення тільки для нових додатків або масових додатків з хорошою вірусної базою або як навантаження до інших методів просування.

Тому вихід додатків на верхні топи пошуку виглядає більш ефективніше, ніж висновок в топ категорій і загальний топ Тому вихід додатків на верхні топи пошуку виглядає більш ефективніше, ніж висновок в топ категорій і загальний топ.

При конкуренції, що збільшується тільки сукупне просування мобільних додатків здатне вигравати в боротьбі за клієнтів. Коли ваше додаток бере установки і у нього відмінний рейтинг, то у Google Play і Apple App Store немає вибору, піднімає його позиції в Топі категорій. Одночасно бажано виходити в Топи пошуку тому, що вони дають величезну кількість органіки і ця аудиторія цільова для вашого застосування. Але все це буде марно, якщо ваше програма не приваблює або зовсім відштовхує користувача. Потрібна попередня ASO - оптимізація (мобільне SEO), яка дасть користувачеві не тільки знайти ваш додаток, ще й наведе порядок його зовнішньому вигляду (іконка, скріншоти, назва, опис), щоб установка відбулася. Ми спираємося на те, що просування мобільних додатків створює багато питань. Далі ми відповіли на самі зустрічаються з них.

Що таке хороший рейтинг?

4-е зірки і більше, додатки з цим рейтингом скачують набагато більше, ніж з 3 зірками. За відгуками ми даємо безкоштовну функцію відгук за бажанням - при установки! Прописуємо в завданні для виконавців, що якщо додаток вам сподобалося, то залиште позитивний відгук про нього і найвищою оцінкою. За статистикою 10-20% залишають позитивні відгуки, що навіть вище для підняття положення вашої програми. В одній з деяких кампаній ми надали близько 4000 установок з цією функцією, завдяки цьому рейтинг додатка став більше з оцінки 3.3 до 4.2. і збільшили його з ні чого на 30 місце в топі категорії всього лише пару днів! Ось рішення цієї проблеми без будь-яких порушень правил Google Play, тому, що клієнти пишуть відгуки добровільно!

Що робити з негативними відгуками?

Не менш 60% клієнтів, перш ніж встановлювати програму, звертають увагу на відгуки. У Google Play є опція відповіді на відгуки, неодмінно скористайтеся цією можливістю, відповідайте, як усунули то, на що вони скаржилися і насправді усувайте. Користувачі помітять, що додатком редагується і з більшою ймовірністю встановлять його. Ще це впливає суттєво на лояльність і тримає аудиторію, від сюди витікає, що і ваше становище в Топі і пошуку. У AppStore можна видаляти погані відгуки, зв'яжіться з нами через форму внизу, праворуч і наші менеджери підкажуть, як це зробити.

Як підняти додаток вище по пошуку ключового слова Як підняти додаток вище по пошуку ключового слова?

Основні слова потрібно призначити в змісті вашого застосування - це найбільше діє на ваше становище в пошуку, як в Google Play, так і в App Store. Припустимо, назавем наш додаток AppCoins. Заробіток, тому що люди найбільше нас шукають по слову «Заробіток». Перед виходом ви повинні обов'язково перевірити точність назви свого застосування при пошуку і в категорії. В даний момент просування мобільних додатків з кожним разом все ускладнюється, і конкуренти не сплять. Потрібно відстежувати ключові запити використовують конкурентними додатками, і на якому розташування ви в порівнянні з ними. Є сервіси помічники SensorTower, Mobileaction, Appannie. Сервіс AppTo.Top дає можливість підняти ваше в пошуковому топі магазинів додатків. Люди клацають по посиланню в Google Play або App Store, заповнюють в пошуку потрібне ключове слово, підбирають і встановлюють додаток. Це індексується в пошуковику і ви займаєте все більш високі позиції по заданому ключовому запиту.

Що таке хороший рейтинг?
Що робити з негативними відгуками?
Як підняти додаток вище по пошуку ключового слова?