Просування односторінкового сайту: як розкрутити Лендінгем (landing page)
Ті, до в інтернет бізнесі давно, пам'ятають Лендінзі як убогі, прості і нудні онучі тексту, які рідко розбавляли медійним контентом і прочитувалися до кінця. Сьогодні односторінкові сайти роблять дуже потужними і неймовірно інтерактивними. Але як раніше просування landing page відрізнялося від просування звичайних багатосторінкових сайтів, так само і сьогодні. Коротко розповім пару фішок про розкручування Лендінзі.
Як робити Лендінгем я не бачу сенсу пояснювати, бо це потрібно знати ще до того, як ви візьметеся за його розкрутку. Якщо ви замовляєте одностранічнік в студії або у фрілансера, то напевно вам зроблять все добре. Так що в моєму пості ми використовуємо для просування ідеальний лише однієї сторінки сайту. Звичайно ви завжди можете замовити просування сайту в s-web.by , Тоді вам розкрутять проект максимально ефективно.
Головною проблемою будь-якого одностранічнік є його структура. Вона не користується популярністю у пошукових алгоритмів і її всіляко пессімізіруют Яндекс і Гугл. Але так як такі сторінки мають високу конверсією, їх роблять навіть на багатосторінкових сайтах або на піддоменів. Встояти перед такою високою конверсією не може ні один веб-майстер :) Навіть на моєму блозі є подібність таких сторінок, які були створені експерименту заради і принесли не один десяток тисяч рублів;) Рятує такий Лендінгем збагачене інтерактивне наповнення і AJAX. Можна з його допомогою зробити:
- блочну структуру
- додати динамічні об'єкти
- нескінченний скролінг
- паралакс-скролінг
- адаптувати Лендінгем під мобільний екран
Важливо, що б користувач зайшов на одностранічнік і висів на ньому якомога довше. Пошукова система бачить, що Лендінгем збагачений інформацією, але якщо користувач зайшов і пішов - це дзвінок, найімовірніше це онуча, даремний обсяг інформації.
І все одно цього мало. Але можна піти на хитрість, яку ПС не карають, а навіть схвалюють. У той час як відвідувач бачить одностранічнік, ви за допомогою JavaScript можете зробити його складовим з різних урлов, які завантажуються в міру скролінгу. Гугл сам пропонує такий варіант створення Лендінзі. Ви просто берете всі сторінки сайту і перетворюєте їх в розділи сторінки. Наприклад "Про нас" може бути в кінці, "Послуги" ближче до середини, а "Гарантії" ближче до кінця. Причому всі ці розділи повинні мати свій заголовок і робот повинен бачити логічне поділ. Так само кожен розділ повинен висіти на своєму урле, а урл довантажувати, як я вже говорив, лише в момент скролінгу вниз. Приділіть увагу тайтла і метаданих все підвантажуваних сторінок. Робот повинен бачити, що вони самостійні.