Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Просування, розкрутка сайтів в інтернеті статтями. Статейное просування сайтів

 1. Як відбувається просування сайтів статтями
 2. Зовнішнє просування за допомогою статей
 3. Чому так необхідна розкрутка статтями

Всі засоби хороші, якщо їх результат виправдовує очікування. Те ж стосується і просування сайтів. І ще одна важлива умова: цей засіб не повинно зашкодити просуванню, а значить має бути законно. Що просуває будь-який ресурс? Звичайно, інформацію. А найкращий метод для продажу інформації - це написання статей для сайту.

На щастя, більшість тих, хто створив свій сайт, розуміє, як важливо прорекламувати свій ресурс. Основний метод реклами, який при досягненні результату обов'язково приверне потік відвідувачів, - це перші позиції у видачі результатів пошуку. Щоб вплинути на результати видачі пошуковика, звертаються за послугами SEO-оптимізатора. Для просування сайту в ТОП використовують цілий ряд дій. Одним з найважливіших є просування сайту статтями. Контент - ось той самий інструмент, за допомогою якого сайт наповнюється текстами, які сприяють його інтенсивної розкрутці. Контент - це грунт, яка робить можливим просування сайтів . Статті, написані професіоналом - це головна зброя в боротьбі проти низьких позицій в рейтингу.

Як відбувається просування сайтів статтями

Як відбувається просування сайтів статтями

На перший погляд може здатися, що просування сайту статтями справа нехитра. Однак ця думка помилкова і викликає обурення у сео-оптимізаторів, які виконують великий обсяг роботи навіть перш, ніж приступити до самого просуванню. SEO-оптимізатор повинен скласти стратегію, за якою буде відбуватися просування сайту: статтями, зовнішніми посиланнями і т.д.

У роботу оптимізатора SEO для написання статей входять такі дії:

 1. Вивчення тематики тексту. Зрозуміло, що тематика сайту, який замовили просунути, може бути різноманітною. Перш ніж групувати релевантні слова, необхідно визначитися, які запити найбільше підходять для даного сайту. Це визначається за допомогою спеціальних програм.
 2. Складання семантичного ядра. Перед тим, як почнеться просування статтями, необхідно згрупувати всі ключові слова по тематиці.
 3. Визначення частотності запитів. Частотність також показується за допомогою спеціальних програм. Однак SEO-оптимізатор повинен визначити, яким чином використовувати релевантні слова з різною частотністю для того, щоб домогтися максимального ефекту - просування статтями для збільшення числа відвідувачів на сайті.

Після того, як всі перераховані роботи виконані, SEO-фахівець приступає до написання ТЗ для копірайтерів. Складання технічних завдань це важливий етап просування, так як від нього залежить якість і релевантність майбутніх статей. Сюди входить:

 1. Тема і основна мета тексту;
 2. Орієнтовна структура статті;
 3. Джерела інформації;
 4. Список ключових слів і частота їх вживання;
 5. Технічні вимоги до тексту: унікальність (100%), водність (до 60%), частота окремого слова (до 3%), показники нудоти (3-5 класична, 6-9 академічна);
 6. Мінімальна і максимальна кількість символів в тексті.

Готове ТЗ передається іншому фахівцю SEO-відділу - професійного копірайтер. Копірайтер - професія, без якої неможливо Статейное просування. У роботу копірайтера входить:

 1. Складання плану. Копірайтер зобов'язаний знати особливості роботи кожної пошукової системи. І в залежності від цього складається або накидається план написання статті.
 2. Написання статті. Розкрутка сайту статтями неможлива без цього процесу. Копірайтер пише унікальну статтю на основі прочитаної і вивченої інформації або ж якісно рерайт вже раніше опубліковану статтю. У будь-якому випадку необхідно домогтися унікальності статті, певною щільності розміщення ключів в тексті.
 3. Перевірка тексту. Ефективна розкрутка сайту статтями залежить і від грамотності, так як пошуковик звертає на це увагу. Щоб уникнути помилок копірайтер повинен перевірити написаний текст по ходу і після написання.
 4. Оформлення HTML. Для розміщення на сайті необхідно перевести текст на мову програмування. Ресурс не читає абзаци і маркери текстового редактора ПК. Певні знаки допомагають розміщувати текст за правилами (наприклад, правильно прописувати мета-теги). Пошуковик любить красиво оформлений текст. І відвідувачеві він припаде до смаку.

Розміщення статей на сайті здійснюється або оптимізаторів, або самим копірайтером. Це найлегша частина роботи. Однак і в ній не слід бути простим. Розкрутка сайту, статті якого не мають ні мультимедіа, ні зображень, читаються неохоче. Щоб привернути увагу відвідувача, необхідно розмістити красиві фотографії, позначки, значки, відео по тематиці.

Зовнішнє просування за допомогою статей

Зовнішнє просування за допомогою статей

Крім внутрішньої оптимізації, контент активно використовується для розміщення посилань на зовнішніх ресурсах. Це також важливий аспект просування.

На сьогоднішній день, алгоритми пошукових систем вкрай ретельно перевіряють контрольний профіль сайтів, і якщо він містить неприродні посилання, ресурс отримує санкції і надовго зникає з перших сторінок видачі. Щоб цього не сталося необхідно ретельно підбирати зовнішні ресурси, а також органічно розміщувати беклінки. Найефективніший метод - публікувати власні матеріали на інших майданчиках зі схожою тематикою.

Розміщення статей дозволяє не тільки збільшити власний контрольний профіль, але і отримати трафік на сайт. Якщо ваш матеріал дійсно цікавий читачеві, то за посиланням будуть переходити. З цією метою, як правило, використовують сервіс Miralinks, це найбільш популярна майданчик для статейного просування. У ній підібрані трастові ресурси на різні тематики, а при розміщенні статті ретельно перевіряються на якість.

Як менш дорогу альтернативу сервісів контент-просування, можна розглядати аутсорсинг. Це ручний пошук майданчиків для публікації, підбирати сайти і домовлятися про розміщення доведеться самостійно і на це йде набагато більше часу. Але переваги аутсорсингу в тому, що платити доведеться виключно за посилання, а також можна бути повністю впевненим у трастовості всіх ресурсів, якщо вони підбиралися вручну.

Чому так необхідна розкрутка статтями

Після того, як публікуються нові і унікальні статті на сайті, пошуковик індексує веб-сторінку заново. Робот пошукової системи помітить поновлення на вашому сайті і це неодмінно позначиться на результатах ранжирування. А статті - це перше і найпомітніше, що змінилося на вашому сайті. Саме статті і спричинять підвищення вашого сайту в топі, тобто відбудеться результативна розкрутка сайтів. Статті це ж:

 1. Щодо недорогий спосіб, за яким здійснюється реклама в інтернеті. Статті відмінно читаються пошукачем, при цьому ви платите лише за загальну стратегію просування.
 2. Постійне оновлення. Пошуковики-гіганти оновлюють свою індексацію досить часто, а значить, ваш сайт теж повинен оновлюватися.
 3. Унікальний текст. Якщо необхідні високі позиції, потрібен тільки унікальний контент. Якщо статті взяті дослівно з інших джерел, може виявитися втрату вважав вся розкрутка сайту. Статті адже індексуються пошуковою системою. Йому не сподобається бачити інформацію, яка вже десь зустрічалася.

0/5

Проголосувало людей: 0

Що просуває будь-який ресурс?