Просування сайтів статтями. Статейное просування сайтів

  1. Внутрішнє просування статтями
  2. Зовнішнє просування статтями
  3. послуги копірайтерів

Про питние сео фахівці при   просуванні сайту   використовують комплекс заходів по внутрішньої і зовнішньої оптимізації веб ресурсу

Про питние сео фахівці при просуванні сайту використовують комплекс заходів по внутрішньої і зовнішньої оптимізації веб ресурсу. Одним з напрямків розкрутки сайту є просування сайту статтями. Якісний контент завжди цінувався і був важливий для будь-якого сайту. А тому, створюючи новий цікавий матеріал, Ви забезпечуєте собі платформу для зростання семантичного ядра. Завдяки новим текстам на Ваш сайт будуть приходити сотні, а то й тисячі нових відвідувачів. Чим більше просуваються запитів будуть міститися в текстах, тим краще для сайту. Необхідно охопити максимально велику кількість слів, пов'язаних з тематикою просувається ресурсу.

П родвіженіе статтями розділяється на внутрішній і зовнішній. Внутрішнє просування відноситься до текстів, які розміщуються безпосередньо на просувати ресурсі. А зовнішнє - коли статті публікуються на сторонніх сайтах, при цьому мають відкриті посилання на просувний ресурс. Посилання повинні бути обов'язково відкритими, інакше вони не будуть передавати вагу просувається сайту. Розберемо детальніше.

Внутрішнє просування статтями

П очті будь-який сайт складається з текстів П очті будь-який сайт складається з текстів. Чим їх більше, тим по більшій кількості запитів будуть знаходити Ваш сайт (за умови, що текст оптимізований). Відповідно на кожному сайті повинен бути розділ з тематичними статтями або блогом, в якому щотижня необхідно додавати корисний цікавий матеріал. перед просуванням сайту створюється семантичне ядро ​​підбираються всі можливі варіанти ключових слів, за мінусом непотрібних. Отримані слова групуються за змістом і для кожної групи створюються посадочні сторінки.

Н а сторінках сайту, можна вказати частоту оновлення контенту. Як часто змінюється інформація або з'являється нова. Привчивши пошукових роботів заходити до вас кожен день або тиждень, розміщуючи новий контент, Ви отримаєте в подальшому гарну віддачу від швидкої індексації оптимізованих текстів.

Зовнішнє просування статтями

Зовнішнє просування статтями

Р азмещая цікавий матеріал на зовнішніх сайтах Ви отримуєте додатковий трафік у вигляді зацікавлених читачів. А також сайти, з розміщеними Вашими статтями передають вагу через відкриті посилання у вигляді слів якорів, так званих анкоров. Чим ближче до Вашої тематики зовнішній сайт, тим краще для просування. Статті треба розміщувати на сайтах, що мають схожу тематику, хорошу відвідуваність і максимально високі показники авторитетності серед пошукових машин.

Р азмещая новий матеріал, Ви вбиваєте двох зайців відразу: нарощуєте кількість посилань і збільшуєте охоплення відвідувачів з різних джерел. Цікаві статті можна розміщувати де завгодно, але на більшості майданчиків діє жорстка модерація. На багатьох ресурсах посилання закриті. А розмістити відкриту посилання, можна тільки після оплати. Це рекламне розміщення може коштувати цілком солідних грошей. Так що вибирайте майданчики з розумом і удачі Вам в статейному просуванні.

послуги копірайтерів

Тексти для статей можна замовляти у копірайтерів використовуючи такі біржі:

text.ru

content-watch.ru

ru