Просування сайтів в Єкатеринбурзі

 1. Просування сайтів в Єкатеринбурзі: що ми пропонуємо?
 2. Мета і результати просування:

У вас є сайт і він повинен бути ефективним

У вас є сайт і він повинен бути ефективним. А що означає "ефективним"? Це означає, що Ваш сайт повинен повністю відповідати цілям Вашої компанії, будь то інтернет-магазин, промосайт товару або послуги, портал або звичайний сайт-візитка. Але як знайти аудиторію для сайту? Як змусити виконувати його свої завдання? Як зробити так, щоб а Вашому сайті дізналися сотні і тисячі користувачів?

Все дуже просто - Вам необхідно просування сайту в інтернеті.

Оптимізація і розкрутка сайту з компанією PRO24 - це вигідне вкладення грошей в один із способів реклами.

Наша мета - не просто привернути увагу людей до вашої компанії, як це робить більшість видів офлайновой реклами, а залучити саме цільових відвідувачів, які зайняті пошуком певного товару або послуги.

Уміло використовуючи позиціонування в пошукових системах, Ви показуєте свій товар тільки тим, хто його потребує. А це значна економія коштів! У підсумку, ви платите тільки за цільових відвідувачів, які і є Ваші реальні клієнти. Ціна залученого таким чином відвідувача і, відповідно, потенційного клієнта, нижче, ніж у інших видів реклами.

Просування сайтів в Єкатеринбурзі: що ми пропонуємо?

 1. Підвищення позицій сайту в пошукових системах.
 2. Контекстна реклама в Яндекс.Директ і Google Adwords.
 3. Підвищення лояльності до компанії в соціальних медіа (блогах, форумах, соціальних мережах).
 4. Банерна реклама.
 5. Комплексний підхід до роботи з контентом сайту, аналізу відвідуваності і змін в пошуковій видачі.

Вибираючи нашу компанію, Ви отримуєте:

 1. Адекватну ціну на послуги з просування в інтернеті. Ми не беремо гроші за «повітря». Наші ціни досить прозорі. Ви завжди знаєте, за що і скільки ви платите.
 2. Комплексний підхід до Вашого сайту. Ми працюємо з Вашим сайтом на 200%, тобто не тільки над позиціями в пошукових системах, але і збільшенням продажів. Ми проводимо постійний аналіз Вашого сайту, що дозволяє нам ефективно використовувати кілька інструментів інтернет-реклами для максимального охоплення цільової аудиторії.
 3. Стабільний результат. Ми використовуємо тільки «білі» методи оптимізації, які не суперечать правилам пошукових систем. Ми не боїмося введення нових алгоритмів у пошукових машин - багаторічний досвід роботи і велику кількість проектів дозволяє нам швидко підлаштуватися під всі зміни. А при появі будь-яких проблем з сайтом завжди готові швидко втрутитися і швидко виробити необхідні рішення.
 4. Кваліфіковану команду. Над Вашим сайтом працюватимуть керівники проектів і seo-оптимізатори з великим досвідом по виведенню сайтів в ТОП10 пошукових систем. Ми завжди з Вами на зв'язку і готові відповісти на будь-яке питання, навіть той, який не стосується розкрутки сайту безпосередньо.
 5. Навчання і збільшення Вашої компетенції. Ми регулярно проводимо семінари, конференції та майстер-класи, в тому числі і безкоштовні. Тому для Вас це відмінний шанс не тільки дізнатися основи, але і бути в курсі останніх трендів у сфері інтернет-реклами.

Мета і результати просування:

Мета і результати просування:

Якщо коротко, то наша основна мета в тому, щоб відвідування Вашого сайту розвивалося приблизно так, як показано на графіку одного з наших клієнтів (див. Вище). Якщо така динаміка зростання кількості потенційних клієнтів, які відвідують сайт, здається Вам привабливою, зателефонуйте сьогодні і ми зробимо все можливе для того, щоб графік візитів Вашого сайту був таким же або навіть краще!

Просування сайтів в Єкатеринбурзі: що ми пропонуємо?
А що означає "ефективним"?
Але як знайти аудиторію для сайту?
Як змусити виконувати його свої завдання?
Як зробити так, щоб а Вашому сайті дізналися сотні і тисячі користувачів?
Просування сайтів в Єкатеринбурзі: що ми пропонуємо?