Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Просування сайтів в Мінську 🚀🚀 ціна SEO розкрутки сайту в інтернеті

 1. Перевага просування Вашого сайту в ТОП з PrSEO.BY
 2. професійна команда
 3. гнучкість
 4. прозорість
 5. Впевненість і гарантії
 6. Швидко і дешево
 7. Приклади робіт і відгуки клієнтів
 8. Надішліть адресу сайту в месенджері і дізнайтеся вартість просування!
 9. Ціна і терміни
 10. Схема роботи по SEO просування сайту з орієнтацією на бізнес-результати
 11. Збір семантичного ядра
 12. структура сайту
 13. Аналіз конкурентів
 14. Розробка стратегії
 15. ТЗ копирайтерам
 16. написання текстів
 17. Ведення і технічна підтримка
 18. Аналітика сайту
 19. Як ми працюємо і що входить в SEO стратегію [Analytics 1.0]?
 20. приклад звіту
 21. Питання відповідь
 22. Що таке SEO?
 23. Гарантії 100% попадання в ТОП10?

Розкрутка сайту (пошукова оптимізація сайту) - це не точна наука і методика, вона вимагає глибокого розуміння багатьох процесів і принципів роботи пошукових систем Google і Яндекс.

Статистика говорить про те, що більшість переходів користувачі здійснюють через пошук. SEO вигідно з фінансової точки зору і виграє конкурентну боротьбу у SMM або контекстної реклами.

Органічний трафік виглядає привабливо, люди більше довіряють сайту який знайшли самі в пошуку, отже, у органічного трафіку більше відсоток конверсій, заявок і продажів з сайту.

Перевага просування Вашого сайту в ТОП з PrSEO.BY

 • 1

  «На пульсі, вузькі фахівці»

  У нас вузька спеціалізація, повний комплекс послуг в області інтернет-маркетингу з великим ухилом в SEO-просування.

  Досвід розкрутки сайтів в пошукових системах Яндекс і Google більше 8 років.

  Використовуємо інструменти маркетингу, з точки зору безпосереднього впливу саме на SEO.

  Просуваємо сайти в Мінську і Білорусі, в містах Росії і СНД. Нам важлива наша репутація, ми в першу чергу за якість послуг.

 • 2

  професійна команда

  Я не працюю як приватна особа один, тому що професійно надавати послугу не може одна людина. Важко бути в одній особі копірайтером, дизайнером, SEO-оптимізатором і програмістом.

  Якщо вирішите замовити SEO просування сайту у таких фахівців, розумно оцінюйте все «ЗА» і «ПРОТИ», результат можна оцінити через 4 - 6 місяців. Час в SEO не повернути, потім доведеться починати все заново.

  У мене сформована професійна команда і добре «заточений» алгоритм роботи.

 • 3

  гнучкість

  Працюємо без роздутого штату, «вузькість команди» дозволяє більш гнучко і швидко вирішувати питання і досягати поставлених цілей.

  Загальні чати з командою і окремими фахівцями, дають можливість бути в процесі роботи і тримати прямий контакт з фахівцями, що дуже важливо для якісного просування сайту.

 • 4

  прозорість

  Весь план робіт затверджується із замовником і відбивається в звітах. У нас немає «прихованих» робіт, весь процес як «на долоні» і легко відстежується замовником.

  Просування сайтів в ТОП Google і Яндексі тільки «білими» методами, використовуючи «сірі» методи, є ризик отримання бана в пошукових системах. Час гроші і нам важлива ваша і наш час

 • 5

  Впевненість і гарантії

  Ми впевнені в собі і працюємо без викрутасів: «повернення коштів» і «будемо працювати безкоштовно».

  Ми можемо почати роботу з комплексного просування вашого сайту в ТОП пошукової видачі без 100% передоплати послуг.

  Ви платите тільки за факт виконаних робіт по закінченню звітного періоду. Детальніше умови читайте, за посиланням .

 • 6

  Швидко і дешево

  Розкрутка і оптимізація web-сайту в Мінську та інших регіонах - це гнучкий і трудомісткий процес, що передбачає адаптацію під пошукові системи і їх алгоритми, а значить ефективне трафіковий або позиційне просування швидко і дешево не може бути за визначенням.

  Ми віримо в SEO і органічний трафік.
  «Краще одна послуга, доведена до досконалості, ніж ...»

Приклади робіт і відгуки клієнтів

всі кейси

Надішліть адресу сайту в месенджері і дізнайтеся вартість просування!

Поки питань немає? Що б не втратити натисни: Ctrl + D (сайт піде в закладки, а поки є час обдумати і підготувати питання).

* Відповім на будь-які питання! Відповідь прийде від 5 хв. до 24 год.

Ціна і терміни

Фахівцям необхідно оцінити ринок конкурентів, розробити ефективну SEO стратегію і тільки після цього можна надати індивідуальну пропозицію. Щоб Вам було простіше орієнтуватися у фінансовому відношенні. Ціна на просування сайту в Мінську і країнах СНД приведена орієнтовно. Точна вартість тільки після консультації.

По позиціях: Вартість від 650 BYN Результат зростання позицій в пошукових системах, висновок сайту в топ 3, 5, 10 Терміни від 6 місяців За трафіку: Вартість від 1200 BYN Результат збільшення цільової відвідуваності і видимості сайту в пошукових системах Терміни від 6 місяців Просування малого бізнесу, IP і регіони: Вартість 500 BYN Унікальна схема роботи в РБ Умови За посиланням: без передоплати

Схема роботи по SEO просування сайту з орієнтацією на бізнес-результати

Повний аудит сайту

При замовленні розкрутки сайту. Аудит - безкоштовно! (Більше 110 пунктів по технічному чек-листу, звіти по роботі 40-50 сторінок). Бонус! Виправлення технічних проблем програмістом, виявлених аудитом (Час роботи - до 2 годин).

Збір семантичного ядра

Збір ключових слів, за якими будуть знаходити ваш сайт в пошуку. При зборі ми врахуємо семантичне ядро ​​конкурентів, пошукові підказки, синоніми просуваються Вами товарів або послуг (від 100 до 10 000 ключових фраз).

структура сайту

Розробляємо структуру сайту, розширимо точки входу - з огляду на Ваш бізнес, семантичне ядро ​​(від 50 до 3 000 сторінок).

Аналіз конкурентів

Проводимо глибокий аналіз Ваших конкурентів (Більше 75 пунктів на нашу чек-листу).

Розробка стратегії

Розробимо максимально ефективний план для SEO просування веб сайту. З урахуванням пошукових алгоритмів, а також, специфіки і цілей Вашого бізнесу. Допомога в розробці УТП (унікальної торговельної пропозиції).

ТЗ копирайтерам

Складання технічних завдань копирайтерам. Проходить через аналіз ТОПу в Яндексі і Google (враховується структура текстів, кількість символів, часто вживаних слів, ключові слова в заголовках). В середньому: від 50 до 1 500 ТЗ.

написання текстів

Напишемо якісний унікальний контент і оптимізуємо сайт під Google і Яндекс з урахуванням: ядра слів, структури і розробленого плану просування сайту (в середньому від 50 до 1500 текстів).

Ведення і технічна підтримка

Протягом пошукової оптимізації, ми завжди на зв'язку: щомісячні звіти, консультація, рекомендації по телефону, скайпу, вайберу і ін. Месенджерах.

Для успішної розкрутки і просування - прямий контакт з фахівцями.

PRSEO.BY - SEO - цільовий трафік і зростання позицій!

Аналітика сайту

Повна аналітика: аналіз поведінки інтернет користувачів на сайті, настройка цілей, збільшення кількості трафіку, конверсії, продажів, позицій і видимості в інтернеті.

Відстеження і виведення ключових запитів до ТОП-10 в пошукових системах Яндекс і Google.

Як ми працюємо і що входить в SEO стратегію [Analytics 1.0]?

✔ Комплексне просування PDF ( prodvizhenie-saytov-SEO-Analytics.pdf 1.18 мб)

приклад звіту

приклад звіту

Питання відповідь

Питання 3.

Що таке SEO?

SEO (Search Engine Optimization) - пошукова оптимізація або пошукове просування. Якщо говорити максимально просто, то це дії, спрямовані на виведення в ТОП пошукової видачі провідних пошукових систем Google, Yandex.

Детальніше на Wikipedia: ( посилання )

У нас: ( Що таке SEO? )

Питання 5.

Гарантії 100% попадання в ТОП10?

Жодна компанія в світі, незалежно від рейтингу, кваліфікації та професіоналізму фахівців не може дати 100% гарантію виходу в топи по визначенню. Розробники пошукових систем постійно звертають увагу користувачів на ці моменти, тому що конкуренція колосальна, вимоги постійно міняються, а точно передбачити поведінку пошукових систем Яндекс і Google не може ніхто. Ми успішно займаємося комплексним просуванням і розробили стратегію, яка дозволяє максимізувати шанси на потрапляння в ТОП видачі.

Увага! Остерігайтеся рекламних оголошень щодо пріоритетної реєстрації в Google, гарантії першої позиції на платній основі або маніпуляції пошуковими позиціями. Пріоритетної реєстрації в Google просто не існує, а Яндекс не продає позиції в пошуковій видачі. Це неможливо. На практиці єдиною можливістю запропонувати для реєстрації в Google залишаються сторінка додавання URL в Google Search Console і відправка файлу Sitemap.

На практиці єдиною можливістю запропонувати для реєстрації в Google залишаються сторінка додавання URL в Google Search Console і відправка файлу Sitemap

Правила в Google: ( посилання )

Правила в Google: (  посилання  )

Ліцензія в Яндекс: ( посилання )

Гарантії 100% попадання в ТОП10?
Поки питань немає?
Що таке SEO?