Просування сайту по позиціях

За даними статистики, щодня користувачі «Яндекса» задають більше 100 млн запитів. Тому не дивно, що до 70% всього трафіку на сайт приходить саме з пошукової видачі. Це робить просування в ТОП-10 одним з найпопулярніших видів розкрутки сайтів на сьогоднішній день.

Мета цього методу - висновок сайту в ТОП-10 основних пошукових систем за ключовими словами. Завдяки високим позиціям по високочастотним пошуковим запитам забезпечується значний трафік і, як наслідок, зростання продажів.

1

Складаємо семантичне ядро ​​(СЯ).
Перед початком роботи по оптимізації сайту, необхідно визначитися зі списком ключових слів, за яким він буде просуватися.

Семантичне ядро ​​- список ключових слів, за яким просувається ресурс.

При складанні СЯ необхідно враховувати безліч факторів (року домену, складність тематики та ін.). Обрані запити повинні приводити на сайт потенційних клієнтів, а не створювати порожній трафік. наприклад, просування сайту в пошукових системах по високочастотним, але занадто загальних ключових слів призводить до практично нульовий конверсії і, як наслідок, відсутності замовлень.

При підборі пошукових запитів для семантичного ядра використовується такий інструмент статистики, як http://wordstat.yandex.ru .

ru

Підбирайте найбільш популярні запити, за якими сайт можуть шукати потенційні клієнти. В першу чергу звертайте увагу на ті ключові слова, які найчастіше задають користувачі. Тут діє класичний закон попиту і пропозиції. Просуватися необхідно за такими запитами, які шукають Ваші потенційні клієнти.

Наприклад, якщо сайт продає квартири, то найбільш очевидними запитами будуть:

  • "купити квартиру";
  • "Ціни на квартири»;
  • «Ріелторські послуги» і т. П.

Крім того, семантичне ядро ​​може включати пошукові запити за синонімами і різними добавками:

  • «Квартири в Москві»;
  • «Продаж квартир в Москві»;
  • «Купити квартиру вторинне житло»;
  • «Квартири в новобудовах».

2

Складаємо розбивку.
Для ефективного просування сайту по позиціях, необхідно дотримуватися правил: інформація на сторінці повинна давати вичерпну відповідь на пошуковий запит користувача.

Розбивка - документ, що описує розподіл запитів по посадковим сторінкам.

3

Проводимо роботи по технічній оптимізації сайту.
Після проведення всіх підготовчих операцій зі збору семантичного ядра і складання розбивки приступають до безпосередньої оптимізації для просування сайту по позиціях.
В першу чергу проводять роботи з технічної оптимізації. Знаходять і усувають проблеми, пов'язані з кодом сайту, а також недоліки, які можуть перешкоджати його нормальній індексації.

4

Проводимо роботи по внутрішній оптимізації сайту.
Підхід до оптимізації у різних фахівців може відрізнятися. В цілому можна відзначити наступні моменти внутрішньої оптимізації:

  1. Перевірка всіх сторінок на відповідність основним вимогам пошукових систем.

    Незалежно від того, під яку пошукову систему проводиться оптимізація, всі тексти повинні бути унікальними, релевантними і давати відповідь на питання користувача, тобто бути максимально інформативними. Необхідно відзначити, що до контенту сторінки відноситься не тільки сам текст, але й зображення, відео, каталоги продукції і прайс-листи. Тобто всі елементи, які можуть допомогти користувачеві в пошуку необхідної інформації. Крім того, контент сайту повинен відповідати основним вимогам маркетингу - він повинен сприяти збільшення конверсії . Кожна сторінка повинна підштовхувати користувача до вчинення необхідної дії - дзвінка, замовлення і т. Д.

  2. Ще одним етапом успішного поступу вашого сайту по позиціях є написання нових або коригування існуючих на просуваються сторінках текстів відповідно до вимог пошукових систем.

  3. Проведення робіт по наповненню інших частин сайту корисним контентом.

    Необхідно відзначити, що в опрацюванні потребує не тільки контент на просуваються сторінках. Слід також працювати над сторінками, які, на перший погляд, не беруть участі в збільшенні конверсії сторінка «Про компанії», новини, контакти, статті. З початку 2014 року багато оптимізатори виділяють особливий фактор в ранжируванні - комерційний фактор . Він покликаний оцінити рівень довіри користувача до ресурсу. Непрямим фактором, що підвищує рівень довіри до сайту, є максимально повна інформація про компанію та її діяльність. Наприклад, тривала відсутність оновлень новинної стрічки може знизити рівень довіри до сайту з боку як клієнтів, так і пошукових систем.

5

Зовнішня оптимізація.
Зовнішня оптимізація - цей комплекс заходів, який дозволяє створити якісну кількість посилань.

До робіт по зовнішній оптимізації належить контроль якості посилальної маси, написання прес-релізів про діяльність компанії, роботи по перелинковке на сайті і т. Д.

Переваги просування сайту по позиціях:

  • Збільшення продажів. Ви отримуєте приплив цільового трафіку на сайт і, як наслідок, збільшення конверсії. Знаходження сайту в верхніх рядках рейтингу за ключовими словами робить його більш помітним і затребуваним у користувачів.

  • Збільшення довіри до сайту. Роботи по всебічному розвитку сайту дозволяють наповнити його якісним і актуальним контентом, що підвищує корпоративний імідж компанії та бренду.

  • Довгостроковий ефект. Безумовно, просування сайту по позиціях - довгий процес, але досягнутий позитивний результат просування по пошуковим запитам залишається стабільним протягом тривалого часу.

  • Оплачується лише результат. Ви платите тільки за топові позиції!