Просування сайту ресторану

  1. Як виглядає розкрутка в нашому розумінні?
  2. Чому просування ресторанних послуг слід замовити нам?

Розвиток інтернет-технологій і загальна комерціалізація рунета створили умови для того, щоб сайти стали справжнім засобом залучення клієнтів, а не робилися тільки заради престижу. Багато в чому цьому сприяло поширення телефонів, смартфонів і комп'ютерів планшетного типу, всіх пристроїв, які можна взяти з собою і увійти в Мережу перебуваючи практично в будь-якій точці. Навіть якщо там немає WiFi, хоча знайти таке в СПб і області складно, достатньо щоб було покриття території хоч одним стільниковим оператором. Тому виклик лікаря, бронювання квитків, навіть покупка продуктів все частіше робляться через Інтернет. Не став винятком і ресторанний бізнес.

Укзано терміни досягнення перших результатів просування через 2-3 місяці. Під результатом просування понімаеться, зростання відвідуваності з пошукових систем від 20 до 80 відвідувачів на добу. Тариф 1 підходить для більшості компаній, що надають послуги або реалізують товари.
Всі ціни і тарифи на СЕО просування

Для того щоб хтось зміг дізнатися про те, яка його чекає кухня, забронювати столик або зробити замовлення готових страв додому, необхідний сайт. І не просто красивий, зручний і сучасний, але і добре індексований, помітний в пошукових системах. А це означає, що його контент, структура і організація розміщення сторінок повинні відповідати вимогам SEO пошукової оптимізації.

Вона будується на двох основних компонентах - зовнішні і внутрішні фактори ранжирування. Якщо внутрішні не роблять дуже вже великих проблем, то робота з зовнішніми в наші дні стала особливо важкою через жорсткої політики, які проводять пошукові компанії по відношенню до просування сайтів. Тепер все без винятку SEO-компанії працюють не тільки в складній, але і ризикованою середовищі. Досить зробити кілька помилок, як сайт зникне з пошукової видачі.

Як виглядає розкрутка в нашому розумінні?

На щастя, ми з самого початку мали власний підхід до пошукового просування. В його основі лежить не імітація природного зростання числа вхідних посилань і призначеної для користувача активності на сайті, а створення умов для того, щоб це відбулося. Наприклад, можна найняти масу людей, які зайдуть на сайт зі сторінок видачі Яндекса і почнуть там зображати дії представників цільової аудиторії. А можна замовити тестування сайту і найняти групу тестувальників.

Вони теж будуть здійснювати внутрішні переходи і робити замовлення. Тільки мотивація у них буде зовсім інший. В результаті ми і тестування проведемо і ніяк не вийдемо за рамки правил Яндекса. Точно так само ми ставимося і до вхідних посилань. Хтось ставить їх саме як посилання. Але чому не провести відверту рекламну кампанію, пов'язану з розміщенням прес-релізів з тими ж посиланнями? Не можуть же пошукові компанії накладати санкції через те, що відбувається просування ресторану в Інтернеті. Не як СЕО, але так, як робиться звичайна реклама.

Чому просування ресторанних послуг слід замовити нам?

Ці принципи лежать в основі тих переваг, які ми даємо своїм клієнтам. Серед них:

  • робота з великим числом запитів
  • ціна наших послуг залишається стабільною при збільшенні числа запитів
  • отримання чіткої гарантії виведення сайту на певне значення відвідувань вже через 2-3 місяці після початку роботи
  • постійне зростання позицій.

Ми розглядаємо ресторанний бізнес в якості комплексного і тому можемо порекомендувати замовникам просування найбільш ефективне семантичне ядро. Слова для просування будуть пов'язані з пошуком місця для відпочинку, гарної кухні, замовлень столиків, різних додаткових послуг, таких як «тверезий водій». Ми досконально вивчимо особливості вашого ресторану і перетворимо їх особливо виведення вашого сайту в ТОП рейтингу пошукових систем.

Ми працюємо для як по місту Санкт Петербург, Москві і будь-якого регіону Росії! Для консультацій досить залишити заявку на сайті або зателефонувати.

Приклади результатів наших клієнтів:

Графіки зростання відвідувань з пошукових систем, дані за рік.

Розвиток інтернет-технологій і загальна комерціалізація рунета створили умови для того, щоб сайти стали справжнім засобом залучення клієнтів, а не робилися тільки заради престижу

Тематика: Каналізація
Регіон: Санкт Петербург

Тематика: Каналізація   Регіон: Санкт Петербург

Тематика: Пиломатеріали
Регіон: Санкт Петербург

Тематика: Пиломатеріали   Регіон: Санкт Петербург

Тематика: Будівництво
Регіон: Санкт Петербург


Як виглядає розкрутка в нашому розумінні?
Чому просування ресторанних послуг слід замовити нам?
Як виглядає розкрутка в нашому розумінні?
Але чому не провести відверту рекламну кампанію, пов'язану з розміщенням прес-релізів з тими ж посиланнями?
Чому просування ресторанних послуг слід замовити нам?