Просування сайту в Алмати

 1. Приклад успішного просування
 2. 100% гарантія
 3. Чому ми кращі?
 4. Терміни просування сайтів
 5. Умови оплати за просування сайту
 6. Для чого потрібно просування сайтів?
 7. Низька ціна
 8. довгий ефект
 9. переписування текстів
 10. Загальна оптимізація сайту

Висновок сайту на першу сторінку в Google і Яндексі називається просуванням сайту.

Тобто основна мета цієї послуги це потрапляння сайту замовника в ТОП-10 (на першу сторінку) за певними словосполученням (ключовими словами).

Приклад успішного просування

Наберіть в Google Ліпосакція в Алмати і вийде сайт Ал-Клінік:

Це результат просування за 2,5 місяці (почали в кінці грудня 2018 року). Кількість ключових слів у них в просуванні 50. А ось зростання відвідуваності сайту:

На початковому етапі після оптимізації включали контекстну рекламу, щоб все було відразу. А як через місяць почали виходити ключові слова в ТОП-10, то поступово відключили контекстну рекламу.

100% гарантія

Ми гарантуємо на 100% результати, або повернемо гроші. Точніше скільки ключових слів вийде, то за стільки йде оплата. А решта повертається. Це прописується в договорі.

Замовник зі свого боку також не повинен заважати просуванню, наприклад, видаляючи сторінки або переписуючи оптимізовані тексти. Звичайно ми з такими працювати не будемо, ми не з усіма працюємо!

Чому ми кращі?

 1. У нас терміни перебування сайту в ТОП 10 довше ніж у інших, сайт може бути в ТОП-10 і 2-3 роки і більше. 1 рік гарантується за договором, якщо потім не видаляти сайт або сторінки то сайт може залишатися в ТОП-10 довгий час;
 2. ми працюємо тільки з білим, повністю легальним SEO, тому наші сайти ніколи не банили, тому сайти і знаходяться довго в ТОП-10;
 3. ми працюємо на зростання продажів а не на збільшення відвідуваності сайту!
 4. даємо 100% гарантії.

Ціни на просування сайту в Алмати

Ціни на послуги просування сайту починається від 5 000 тенге в місяць за просування одного ключового слова в пошукових системах Google.kz і Яндекс.kz.

Наприклад, купити люстру в Алмати це одне ключове слово, вартість просування 5000 тенге на місяць.

Терміни просування сайтів

Терміни просування складають 3-4 місяці. Хоча для окремо взятого сайту, терміни просування будуть індивідуальними. Але в цілому якщо все йде нормально, то перші результати з'являються перші два місяці або навіть раніше.

Умови оплати за просування сайту

Ми беремо 20 або більше ключових слів, тобто потрібно платити 50 000 тенге в місяць за 10 ключових слів (ми не будемо просувати сайти по 2 або 3 ключові слова).

Менша кількість не принесе замовлень, ринок зараз досить конкурентний. І є дуже багато компанії хто просувають сайти і по 30 і по 100 ключових слів. Хоча для початку можна почати з 10.

Для чого потрібно просування сайтів?

Просування сайту потрібно для залучення клієнтів з інтернету!

Наприклад якщо набрати в Google: купити стільниковий, то на першій сторінці результатів вийдуть кілька сайтів:

Наприклад якщо набрати в Google: купити стільниковий, то на першій сторінці результатів вийдуть кілька сайтів:

Що допоможе цим сайтам, які займають перші місця, збільшити обсяги продажів. Адже кожен хто набирає в Google «купити стільниковий» буде дивитися ці сайти, а значить з великою ймовірністю зробить покупку в цих компаніях.

Тут логіка напевно зрозуміла кожному - чим більше ключових слів, тим більше збільшення продажів!

Просування сайту в пошукових системах, по своїй суті є однією з різновидів реклами в інтернеті.

Але на відміну від інших видів реклами , Просування сайтів має такі переваги:

Низька ціна

Розкрутка сайту в Google має відносно низьку собівартість за критерієм:

кількість залучених клієнтів / сума бюджету реклами.

Для прикладу, якщо ви захочете дати оголошення в газеті, то яке оголошення ви отримаєте за 5 000 тенге?

Правильно, маленьке оголошення на останній сторінці під рубрикою «Віддам безкоштовно»!

Хто буде читати таке оголошення?

Якщо ж ви замовте розкрутку сайту то ваш сайт буде на самому видному місці в Google (на першій сторінці), а значить вас реально побачать ваші нові клієнти.

довгий ефект

Якщо ви дасте оголошення в газеті, то ваше оголошення буде діяти тільки тиждень, поки не вийде новий випуск газети (за рекламу в якій потрібно платити ще один раз!).

У разі ж SEO просування, то сайт буде знаходиться в топ-10 дуже довгий час і не потрібно буде платити щомісяця!

Ретельно проаналізуємо і дамо точну оцінку слабких і сильних сторін вашого сайту. І якщо це буде можливо, то постараємося усунути дрібні дефекти на сайті (не відкриваються посилання, які не дістаються зображення, і так далі).

переписування текстів

Будь-який текст на сайті можна зробити трохи краще, більш зрозуміліше для відвідувачів сайту. Наші фахівці переглянуть тексти сайту, так би мовити зі «сторони», зі свіжим поглядом. І в разі потреби внесуть свої корективи для поліпшення позиції сайту і збільшення продажів.

Загальна оптимізація сайту

Пошукові системи переглядають сайти не так як це роблять звичайні відвідувачі, для пошукових систем мало важливий дизайн сайту і різні графічні елементи, вони (пошукові системи) в першу чергу цінують технічні аспекти сайту (швидкість завантаження, якість програмного коду і так далі).

Більш швидкі терміни і вигідна ціна обумовлена ​​тим, що ми при просуванні сайтів в Алмати застосовуємо математичні методи оптимізації та найпередовіші технології в галузі створення і просування сайтів.

Сайт займає кілька десятків топових позиції в пошукових системах дасть великий приплив замовлень. У чому і полягає основне призначення сайтів!

Інакше кажучи просування сайтів необхідно розглядати як інвестиції в бізнес.

А якщо сайт не займатиме вищі позиції в Google, то як про Ваш сайт дізнаються ваші покупці?

PS

При просуванні сайтів ми використовуємо методи і прийоми рекомендовані самими пошуковими системами. Наприклад використовуємо офіційні SEO інструкції від Google і SEO інструкції від Яндекса.

Чому ми кращі?
Для прикладу, якщо ви захочете дати оголошення в газеті, то яке оголошення ви отримаєте за 5 000 тенге?
Хто буде читати таке оголошення?
А якщо сайт не займатиме вищі позиції в Google, то як про Ваш сайт дізнаються ваші покупці?