Просування сайту в Google

  1. Особливості пошукового просування сайтів в Google
  2. Етапи просування сайту в Google
  3. Приклади успішної розкрутки під Google:
  • Google є другою за популярністю пошуковою системою в Росії. За даними статистики LiveInternet, на липень 2014 року його частка склала 36,6% всього ринку пошуку в нашій країні. А частка пошуковика в світовому Інтернеті складає більше 60%. Це робить просування сайту в Гуглі кращим варіантом для компаній, що працюють на міжнародному ринку.

  • Замовити просування сайту в Google

    Особливості пошукового просування сайтів в Google

    • 1. Вся увага кожній сторінці. Основною особливістю, що відрізняє просування під Гугл від розкрутки в інших пошукових системах, є те, що для нього важливіше релевантність і якість окремої сторінки, а не домену. Це дозволяє просувати і виводити в ТОП сторінки навіть на порівняно молодих доменах.

      Якість контенту - на першому місці. З введенням алгоритмів «Панда» і «Пінгвін» Google став пред'являти до контенту сторінки набагато жорсткіші вимоги. Для просування в Гуглі потрібні не просто унікальні і корисні, але і продають тексти. Працюючи над контентом для сайту, не зайвим буде оцінити тексти з точки зору природності і користі для читача. Написання контенту тільки заради контенту не принесе позитивних результатів. Подумайте, чого чекає від тексту відвідувач, і дайте йому це!

      Робота по наповненню сайту якісним контентом приносить позитивний ефект не тільки з точки зору SEO, але і з позиції маркетингу.

    • 2. Робота з посиланнями. На відміну від Яндекса, Google продовжує враховувати посилання у всіх тематиках. При цьому пошукова система пред'являє жорсткі вимоги як до самих посиланнях, так і до швидкості нарощування посилальної маси. Необхідно стежити як за відповідністю тематики донорів і акцепторів, так і за якістю самих донорів. Нарощуючи обсяг посилальної маси, максимально імітуйте її природний і плавне зростання.

    • 3. Перелінковка. Розподіліть внутрішні ваги сторінок так, щоб найбільший вага припадала на обнародувано сторінки.

    • 4. Поведінкові чинники. Одну з важливих ролей в ПФ грає кликабельность сниппета, або CTR. Великим плюсом є те, що Гугл в більшості випадків використовує в якості опису сниппета метатег description.

    • 5. Ім'я домену. З введенням нового алгоритму EDM в 2012 році Гугл став боротися з доменами з прямим входженням ключового запиту. Тому якщо Ваш сайт має такий домен, то одночасне просування в Гуглі і Яндексі може виявитися скрутним.

    Етапи просування сайту в Google

    Розвиток сайту в Гуглі - це досить тривалий і складний процес, який вимагає від виконавця досвіду і спеціальних знань.

    У кожного фахівця може бути свій унікальний підхід до просування, але в будь-якому випадку роботи будуть включати наступні етапи:

    • 1. Проведення SEO-аудиту сайту. На цьому етапі виявляються помилки і недоліки ресурсу, які можуть вплинути на індексування і виведення його в ТОП. На основі результатів аудиту сайту розробляється індивідуальна стратегія просування, що враховує особливості ресурсу і його цільової аудиторії.

    • 2. Оптимізація контенту сайту шляхом складання унікальних, корисних для читачів текстів.

    • 4. Проведення робіт із зовнішньої оптимізації веб-ресурсу - створення якісної бази посилань.

    • 5. Після досягнення результату проводяться роботи по постійній підтримці сайту, так як для Гугла важливо постійно оновлювати інформацію на ресурсі.

    Всі ці заходи необхідні для стабільного просування в Гуглі. Проте, виконати їх все самостійно - дуже непросте завдання, яке відніме у Вас багато часу і грошей і при цьому може не принести бажаного результату. Просування в Google вимагає професійних знань і досвіду, тому звертайтеся в Demis Group - кращу SEO-компанію Росії!

    Приклади успішної розкрутки під Google:

    клієнт:

    Магазин запчастин і сервіс Land Rover

    Цілі: підвищити відвідуваність і конверсію сайту

    Зростання відвідуваності після проведених робіт (за даними Google Analytics):

    Зростання відвідуваності після проведених робіт (за даними Google Analytics):

    Базовий трафік: 7 119.
    За час просування (з лютого 2013 по липень 2014 рр.) Додатково привели 93 939 відвідувань.

    Конверсія форми «Відправити замовлення» в Google Analytics (після опрацювання юзабіліті сайту):

    На даному графіку добре видно, що вже через тиждень після внесення правок по юзабіліті відбулося зростання конверсії на всіх етапах замовлення.

    Цілі досягнуті: Клієнт отримав приплив нових замовників, які роблять замовлення на сайті.

    клієнт:

    Оптовий магазин товарів для будівництва і ремонту

    Цілі: підвищити конверсію сайту

    Поліпшення поведінкових показників після проведених робіт по юзабіліті (за даними Google Analytics):

    Цілі досягнуті: Конверсія сайту зросла, кількість заявок зросла.

    Очевидно, для відповіді на питання про те, як розкрутити сайт в Google, потрібно трохи більше, ніж знання азів SEO. Без величезного досвіду, творчого підходу і професіоналізму тут не обійтися. Саме тому багато спроб самостійної розкрутки веб-ресурсів приречені на поразку. З тим, щоб отримати гарантії успішного просування в Гуглі і мати чіткі перспективи розвитку бізнесу в Мережі, звертайтеся до професіоналів Demis Group!