Просування сайту за допомогою статей

Просування сайту за допомогою статей

Останні кілька років найбільш популярним методом оптимізації було просування сайту за допомогою закупівлі посилань. Такий метод довгий час був досить ефективним, поки пошукові системи не почали обчислювати продані посилання, знижуючи або навіть обнуляючи їх вартість. Результатом боротьби пошуковиків з цим способом просування стало падіння показників популярності багатьох ресурсів, які здійснюють продаж посилань.

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних методів просування сайтів Москва вважає просування за допомогою статей. Використання такого способу дозволяє забезпечити просувний ресурс вічними посиланнями і збільшити їх трафік.

Здійснити просування сайту за допомогою статей можна двома способами. Одним з них є автоматизована генерація статей і подальше автоматичне їх розміщення в безкоштовних каталогах. Основними помилками при використанні цього методу є нечитабельність статей, так як вони генеруються автоматично, а не пишуться для людини, внаслідок чого такі статті відхиляються авторитетними каталогами. Тому використання такого способу можна вважати малоефективним.

Інший спосіб просування сайтів статтями - це написання або покупка якісного контенту для розміщення в каталогах і на авторитетних ресурсах. У цьому випадку акцент робиться саме на читабельність, цікавість і унікальність статей, які можна або написати самостійно, або придбати на відповідній біржі, після чого із зазначенням авторства та джерела розмістити в каталогах. Унікальні і цікаві статті будуть читати відвідувачі, а пошукові системи додадуть Вашому сайту більшу вагу відповідно до їх тематикою, так як в статтях будуть вказані посилання на просувний Вами сайт.

Розміщувати статті в каталогах за допомогою спеціальних програм радять при використанні не автоматичного, а напівавтоматичного режиму. З огляду на той факт, що в авторитетні каталоги приймається тільки якісний і унікальний контент, ймовірність того, що як мінімум в половині з них статті можуть відхилити, дуже висока. Тому бажано наявну базу поступово розширювати і поповнювати новими каталогами.

При обліку всіх необхідних моментів, використання цього способу просування сайтів можна назвати досить ефективним. Така розкрутка дозволяє забезпечити значний приріст трафіку, що просувається Вами ресурсу, а також забезпечити зростання його показників і підняття в пошуковій видачі.


Повернення до списку