Просування в Facebook - корисна інструкція

 1. Перш ніж приступати до просування в Facebook
 2. Залучення аудиторії в Facebook
 3. Використання сторонніх сервісів

Корисна інструкція по просуванню в Facebook для початківців SMMщіков

Корисна інструкція по просуванню в Facebook для початківців SMMщіков. Соціальна мережа Facebook була заснована в 2004 році. На сьогоднішній день вона є провідною зарубіжної соціальною мережею. Основна аудиторія Facebook - люди віком від 26 до 46 років. Це переважно платоспроможні користувачі, охочі черпати тільки важливу і корисну для себе інформацію. У країнах СНД Facebook найменш популярний на увазі складності юзабіліті.

Перш ніж приступати до просування в Facebook

 • Чесно відповідайте на питання «Чи готові ми до соціальної публічності?»;
 • Вивчіть основних конкурентів в даній соціальній мережі;
 • Які сервіси для реклами і накруток можуть принести користь;
 • Зверніть увагу на публікується ними контент і активність учасників груп.

Створення групи або Публічної сторінки?

На відміну від соціальної мережі в ВКонтакте, створення Сторінки в Facebook більш актуально. Групи в Facebook спрямовані на спілкування між людьми по вузькій тематиці. Сторінка же є офіційним представництвом (компанії, бренду, організації, приватної особи і т.д.).

)

створення сторінки

створення сторінки

створення групи

Назва та опис сторінки (групи).

Назва групи обов'язково має містити назву компанії або ім'я приватної особи. Тільки потім до назви приєднається 1 ключове слово. Опис групи повинно бути максимально заповненим (це важливо як для користувачів, так і для самого просування в Facebook). Панель Адміністратора дозволяє коригувати опис, а так само додавати до нього другорядну, але важливу інформацію.

формування контенту

Формування контенту в Facebook ідентично формування контенту в соціальній мережі ВКонтакте. Припустимо, щоб контент в групах одного і того ж проекту був однаковим. Неприпустимо розміщення скопійованого з інших джерел контента. Текстовий контент повинен супроводжуватися графічними ілюстраціями. Також в Facebook представлена ​​можливість налаштовувати автоматичну публікацію постів в задані час і день.

* Важливо! На відміну від соціальної мережі ВКонтакте, Facebook дозволяє прикріпити тільки 1 зображення до посту. Якщо ви плануєте публікувати до посту є більш одного зображення, використовуйте створення фотоальбому. В описі до створеного альбому використовується текст замітки, яку ви хочете розмістити.

Фотоальбом, як і звичайна замітка, відображаються в новинній стрічці Сторінки.

Посилання на сторінку в Facebook

Оскільки соціальна мережа Facebook на 80% монетизована, окремого блоку для посилань в настройках сторінки не існує. Посилання допустимі тільки в текстах до постів, нотаток, опису фотоальбомів або відеофалов.

Опитування і голосування в Facebook

Опитування і голосування в Facebook не мають широкої популярності, однак рекомендовані в тих випадках, коли важливо з'ясувати думку потенційного клієнта про той чи інший продукт (послузі). На сьогоднішній день створити опитування на Сторінці можна тільки за допомогою сторонніх гаджетів від Facebook або в публікації Заходи.

Залучення аудиторії в Facebook

Для залучення аудиторії так само існує кілька інструментів:

 • Розсилка запрошень друзям
 • Кнопка (блок, банер) спільноти на зовнішньому сайті
 • Використання сторонніх сервісів
 • Реклама в групах схожої тематики
 • Контекстна реклама Facebook
 • Оплата за вступ до групи

Розсилка запрошень друзям - доступна прямо зі сторінки спільноти. Має великі відгуки, ніж аналогічна розсилка в ВКонтакте.

Кнопка (блок, банер) сторінки на сайті - обов'язкові для популяризації сторінки серед постійних і потенційних клієнтів.

Використання сторонніх сервісів

Досить хороші сервіси Soclike.ru і Prospero.ru , Все досить інтуїтивно і зручно. В Soclike.ru можна накручувати передплатників і «лайки» блоками від 100 до 25000 передплатників / лайків (виходить дешевше і зручніше). Працює сервіс в автоматичному режимі. За час тестів ніяких проблем з сервісом не було. Передплатники додаються рівномірно в залежності від обсягу замовлення і обмежень самого Фейсбук, щоб не було блокувань.

Скажу відразу, особливо очікувати від накручених передплатників покупок або замовлень послуг не варто. У більшості випадків, користь в основному тільки в тому, що просувати групу з певною кількістю передплатників може бути простіше ніж практично без них. Вже далі поліпшувати контент план публікацій і наступним етапом може бути реклама в групах (тут вже можна отримувати клієнтів). Про це далі.

Реклама в групах схожої тематики - не відноситься до найбільш ефективних інструментів, але для сторінок певної тематики допустима. Щоб було простіше знайти підходящі групи і безпечно розмістити рекламу можна скористатися біржею реклами plibber.ru .

Контекстна реклама Facebook - найдорожчий і найбільш ефективний спосіб по залученню потенційної аудиторії на Сторінку. Можлива таргетингової реклама. Але такі інструменти можна використовувати, якщо є досить великий бюджет на просування в Facebook.

Оплата за вступ до спільноти - за одного залученого в Facebook користувача ви заплатите мінімум в 2 рази більше, ніж за той же дія, вчинена в Вконтакте. І все ж, в порівнянні з контекстною рекламою в Facebook, цей спосіб залучення аудиторії та формування лояльності менш дорогий.

Принцип і графік розміщення постів в співтоваристві

Аудиторія в соціальній мережі в Facebook старше, ніж в ВКонтакте. В основі своїй, це аудиторія ділових людей, у яких крім роботи є сім'ї. Графік публікації постів в Facebook значно вужче, ніж графік публікації в інших мережах.

В середньому, оптимальним часом для розміщення постів є годинник:

З 11:00 до 13:00
З 18:30 до 22:30
У зазначений проміжок часу повинен бути опублікований хоча б 1 пост. Коригування графіка постів може бути проведена на основі кількості перегляду постів.

Кількість і якість контенту має відповідати принципам розміщення контенту в ВКонтакте.

Активність на сторінці

*Важливо знати! Неофіційна політика Facebook така - чим частіше публікується контент і чим більше учасників в співтоваристві, тим рідше цей контент буде видно в стрічці новин користувачів. Даний принцип спрямований на оплату послуг в Facebook. Зокрема для використання кнопки «Посилити публікацію». Послуга щодо посилення публікації - платна.

Лайк в Facebook рівносильний перепис. Те, що сподобалося одному користувачу побачать інші користувачі, які перебувають у списку його друзів. Якщо ви користуєтеся послугами сторонніх ресурсів по накрутці «Мені подобається», дотримуйтеся балансу.

Робота з коментарями

рекомендую подивитися про роботу з коментарями і негативом.

Принцип роботи з коментарями рівнозначний принципу роботи з коментарями в соціальній мережі в ВКонтакте.

* Важливо! Користувачі Facebook очікують відповідей на свої коментарі, тому вкрай важливо стежити за залишеними повідомленнями і вчасно відповідати на них.

Заключні положення

Facebook - соціальна мережа, спрямована на формування іміджу компанії (приватної особи). Продажі товарів або послуг в Facebook в країнах СНД не мають належним рівнем ефективності, однак виключати її для просування зовсім не потрібно. У деяких випадках вона більш ефективна ніж Вконтакте.

Бонус за темою: запис вебінару Facebook ефект для бізнесу і самопіару.

Дякуємо

Цікаво також:

Створення групи або Публічної сторінки?