Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Просування в Google Maps: Local Business Center - новий інструмент від Google - статті від Netpeak

 1. Реєстрація в Local Business Center
 2. Просування в Local Business Center
 3. Епілог

Багато з вас бачили в результатах пошуку видачу з розміщенням підприємств на Картах Google. Це виглядає так: Багато з вас бачили в результатах пошуку видачу з розміщенням підприємств на Картах Google

Як зробити так, щоб координати вашої компанії на Google Картах можна було бачити в результатах пошуку і для чого це потрібно? Відповіді і докладне керівництво до дії ви знайдете в цій статті.

Для початку, варто відзначити, що карти будуть відображатися у видачі тільки в тому випадку, коли було поставлено регіональний запит. В даному випадку мова йде про запит «банки одеса». На відображається карті видно розташування компаній, які відповідають запиту, а справа виводиться інформація про компанії. Присутність у видачі на картах буде корисним для всіх компаній, які мають оффлайн представництва - офіси, філії, магазини. Таким чином, користувачеві наочно надається інформація про розташування найближчих компаній, які відповідають його запиту, і він може відразу прийняти рішення про роботу з найближчим до нього відділенням.

Також присутність компанії на Картах Google дає приріст цільового трафіку, так як карта розташовується над природною видачею і отримує максимальну увагу користувача.

Для того, щоб ваша компанія відображалася на карті, потрібно зареєструватися в Local Business Center.

Реєстрація в Local Business Center

Для реєстрації в LBC потрібно мати акаунт Google, якщо ж у вас ще немає облікового запису - створіть його, перейшовши за посиланням нижче і заповнивши просту форму.

http://www.google.com/accounts/NewAccount

Якщо обліковий запис Google у вас вже є, то переходите на сторінку https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=ru&service=lbc

На цій сторінці додайте новий запис і заповніть інформацію на наступних сторінках. Звертаю вашу увагу на розділ «Додаткові відомості» при заповненні інформації про компанії.

Додайте тут важливу інформацію про компанію, яку вам хочеться донести до клієнта, і не забудьте в цю інформацію включити цікавлять вас ключові запити.

На Кроці №3 вибирайте спосіб підтвердження - по sms, так як інші способи підтвердження для країн СНД поки не працюють.

На Кроці №3 вибирайте спосіб підтвердження - по sms, так як інші способи підтвердження для країн СНД поки не працюють

Для цього вкажіть свій реальний номер мобільного телефону і виберіть зі списку будь-якого оператора. Незалежно від того, чи відповідає номер обраного оператору, sms буде доставлено.

Незалежно від того, чи відповідає номер обраного оператору, sms буде доставлено

ВАЖЛИВО: обов'язково вказуйте реальні телефони. За вказаними телефонами будуть здійснюватися дзвінки, а також Google може зв'язати компанії з однаковими телефонами.

Після внесення даних своєї компанії в Local Business Center і перевірки правильності даних координати підприємства будуть додані на карту.

Тепер актуальним стає питання просування сайту в локальному пошуку, адже компаній вашого профілю може бути додано багато, а відображається тільки сім позицій.

Просування в Local Business Center

Просування в Картах Google суттєво відрізняється від пошукового просування або просування в Картинках Google, і вплив на місце в локальній видачі, часом, впливають несподівані чинники.

Фактори ранжирування в Картах Google:

 • Наявність сайту у компанії;
 • Повнота інформації при реєстрації компанії в Local Business Center.

  Додайте час роботи, фотографії, промо-ролик своєї компанії.

 • Правильно обрана категорія.

  Бажано, щоб назва категорії було вжито в назві компанії.

 • Присутність ключових слів в назві компанії.

  На цьому пункті зупинюся детальніше, тому що він може бути зрозумілий неоднозначно. Наприклад, назва рекламного агентства - «Іванов П.П.». Якщо ви хочете, щоб ваша компанія була в локальній видачу за запитом «рекламне агентство одеса», а не «иванов п п одеса», то при реєстрації в Local Business Center вам потрібно буде написати в поле «Компанія / Організація» не просто «Іванов П.П. », а« рекламне агентство Іванов П.П. », і вибрати відповідний пункт у полі« Категорія ».

 • Позитивні відгуки про компанію.

  У Картах Google є можливість залишати коментарі до компаній, які нанесені на карту. Чим більше позитивних відгуків буде у компанії - тим вище вона ранжируватиметься в локальній видачі.

 • Нотатки про компанію на різних авторитетних сайтах.

  Якщо згадки назви вашої компанії є на авторитетних сайтах, то вони будуть відображатися в графі «Інші відомості про це місце». Чим більше подібних записів буде - тим краще.

 • Наявність адреси на сайті.

  Тут варто роз'яснити - адреса повинна бути на сайті обов'язково, але краще, щоб він був написаний в спеціальному тегу: адреса компанії.

  При цьому адреса обов'язково вказується в чотири рядки:

  1. Назва компанії ( «рекламне агентство Іванов П.П.»);
  2. Індекс, місто (наприклад, «6500, Одеса»);
  3. Вулиця, будинок, офіс (квартира) ( «вул. Дерибасівська, буд.1, кв.2»);
  4. Країна Україна").
 • Відстань від центру міста.

  Перевага віддається підприємствам, які розташовані ближче до центру міста.

 • Наявність рекламної компанії в AdWords і її зв'язки з GBC.
 • Присутність компанії на Google Earth.

  Для того щоб додати компанію в Google Earth потрібно створити в кореневій папці сайту файл з розширенням * .klm в якому описати координати компанії, а саме - вказати довготу і широту з шістьма знаками після коми:

COM-SEO Website MoscowWeb Design and SEO PromotionLONGTITUDE, LATTITUDE

Де LONGTITUDE, LATTITUDE - довгота і широта відповідно. І додати цей файл в xml карту сайту:

http://site.com/*.kml

Епілог

Проробивши всі ці кроки, ви зможете додати свою компанію на Карти Google, потрапити в Топ локального пошуку, швидко і зручно надати інформацію про розташування представництва компанії.

До плюсів використання Local Business Center також слід віднести швидку віддачу.

наприклад:

Сайт, який знаходиться на 5 місці пошукової видачі за запитом «автошкола» (27000 запитів на місяць) за місяць отримав 90 переходів, одночасно з цим сайт знаходиться на 2 місці у видачі Карти Google за запитом «автошкола київ» (1700 запитів на місяць) і має 50 переходів за місяць по цьому запиту. Хоча в пошуковій видачі по цьому запиту сайт знаходиться на другій сторінці і ця позиція не може дати 50 переходів.

Як бачите, Google Local Business може стати незамінним помічником у залученні додаткового трафіку на сайт, і їм, без сумніву, варто користуватися.

Сподобалася стаття? Тоді точно необхідно поділитися їй в соціальних мережах:

Com/accounts/ServiceLogin?
Сподобалася стаття?