Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

"SEO-структура" сучасного Інтернет-магазину. Що це і як створюється? | Веб-студія NeoSeo

 1. З чого складається "SEO-структура" і як її створити в "SEO-магазині"?
 2. Маючи в руках функціонал {SEO-магазину} ми можемо створити "SEO-структуру" для Інтернет-магазину в 4 етапи:
 3. У чому ж переваги SEO-магазину і чому не варто робити все посадочні сторінки через категорії і підкатегорії?
 4. Чи є докази ефективності такого підходу створення структури Інтернет-магазину?
 5. Які вигоди отримуєте ви, коли замовляєте створення SEO-структури?
 6. Як правильно створювати SEO-структуру і хто це буде / може зробити?

"Якщо порівнювати пошукових гігантів з океанами в яких плавають сотні тисяч різновидів риби (пошукових фраз), то для успішного вилову певних косяків (кожної окремої групи пошукових запитів), вам необхідно закинути під кожен вид свою, окрему вудку зі спеціально підготовленої для неї наживкою ( тобто створити і заточити під кожну групу запитів свою, окрему посадочну сторінку). "

Головний по тарілочках в NeoSeo.

Мабуть, найважливіше для зростання продажів в Інтернет-магазині - мати можливість створювати засновану на аналізі пошукового попиту, само-генеруючу пошуковий трафік - "SEO-структуру" Інтернет-магазину.

Чому ми говоримо, що найголовніше це "мати можливість" ?! - Та тому що, в 90% всіх відомих CMS (системах управління сайтом), не кажучи вже про самописних розробках на ринку, така технічна можливість просто відсутня. Ви не зможете зробити "SEO-структуру" своєму Інтернет-магазину, навіть якщо б ви все розуміли і дуже цього хотіли!

Мало хто з Замовників послуги створення Інтернет-магазину, відверто кажучи, розуміє і бере до уваги важливість наявності такого функціоналу при розгляді різних пропозицій від веб-студій, але це зовсім інша історія ...

Як і в разі визначення поняття " SEO-Магазин ", Не важко здогадатися, що" SEO-структура "- це така структура сайту, яка робиться спеціально для оптимізації Інтернет-магазину з метою успішного просування в Google і Яндекс.

Правильно створена "SEO-структура" дозволяє отримувати з пошукових систем максимум можливого трафіку безкоштовно або за найнижчою ціною за клік в контекстній рекламі Google Adwords або ЯндексДірект, але давайте про все по-порядку.

З чого складається "SEO-структура" і як її створити в "SEO-магазині"?

"SEO-структура" це мережа ваших вудок в океан призначених для користувача запитів. Пам'ятайте, що ми писали вище? Під кожну групу запитів (косяк рибки) потрібно закинути свою вудку з окремо приготовленої наживкою. Але як ці вудки можна створювати в Інтернет-магазині на OpenCart? І що взагалі собою являє "вудка" (тобто посадкова сторінка)?

Посадочні сторінки - це ті сторінки Інтернет-магазину, які пошукові роботи вважають придатними для "приземлення" на них свого трафіку.

За великим рахунком, коли пошукові роботи сканують ваш Інтернет-магазин, вони хочуть зрозуміти, а які на вашому сайті існують посадочні сторінки, щоб розуміти, за якими призначеним для користувача запитів можна видавати ваші сторінки в своїй видачі.

У пошукових систем на цей рахунок є свої рекомендації. Резюмуючи їх і свій досвід просування, ми можемо говорити про те, що щоб якусь сторінку сайту назвати "посадкової", вона повинна мати наступні характеристики:

 1. це обов'язково повинна бути окрема, унікальна в своєму роді URL, яка до того ж і з людино-зрозумілих адресою, прописаним латиною або англ. словами, бажано через дефіс, приклад: https: // sitename / posadochnaya-straniza )

словами, бажано через дефіс, приклад:  https: // sitename / posadochnaya-straniza  )

 1. до такої сторінці повинні бути прописані унікальні: тег Title, мета тег Description, заголовки h1-h3.

до такої сторінці повинні бути прописані унікальні: тег Title, мета тег Description, заголовки h1-h3

 1. на таку сторінку ми повинні мати можливість розмістити т.зв. seo-текст.

seo-текст

 1. бажано, щоб при створенні такої сторінки вона автоматично потрапляла в sitemap.xml, щоб швидше проіндексувати роботами.

xml, щоб швидше проіндексувати роботами

Очевидно, що чим більше у вас якісних посадочних сторінок і чим вони авторитетніше, тим більше у вас шансів опинитися з ними в ТОП-10 і отримувати такий бажаний безкоштовний пошуковий трафік.

А як в OpenCart можна створити посадкову сторінку, яку можливо оптимізувати, тобто виконати мінімальні вимоги, які ми виписали вище в п.1-4?

- правильно, тільки через створення категорій або підкатегорій (картка товару не береться до уваги, тому що вона оптимізується під конкретний товар, а не під групу товарів).

Саме для того, щоб мати можливість створювати SEO-структуру для Інтернет-магазину з скільки угодних посадочних сторінок ми і створили "SEO-фільтр".

Приклад реалізованої SEO-структури ви можете побачити на демо-версії {SEO-магазину} - https://demo.neoseo.com.ua/laminat/ , Де ми спочатку зібрали семантику для групи товарів "Ламінат", а пізніше, під кожну групу пошукових запитів створили свою посадкову сторінку, наприклад:

 1. Для продажу ламінату 32 класу https://demo.neoseo.com.ua/laminat/laminat-klass-32/

ua/laminat/laminat-klass-32/

 1. Для продажу ламінату з дуба https://demo.neoseo.com.ua/laminat/laminat-dub/

ua/laminat/laminat-dub/

Давайте розглянемо покроково:

Крок 1. Спочатку ми зібрали семантичне ядро (Дізналися пошуковий попит) на групу товарів "ламінат". Виявилося, що потенційні покупці шукають ламінат найрізноманітнішими фразами, додаючи різні "пошукові суті", які утворюють свої окремі групи пошукових запитів: по бренду, по класу ламінату, по країні виробникові, по товщині, по текстурі і т.д. Очистивши зібране ядро ​​від "сміття" (більше 10000 початкових пошукових фраз), ми їх розбили на групи і для відлову їх же з пошуку, під кожну таку групу ми ...

Крок 2. Зробили свою, найбільш релевантну посадкову сторінку за допомогою додавання до категорії "Ламінат" значень цих пошукових сутностей, які вивели через SEO-фільтр.

Крок 3. Ми отримали замість однієї посадкової сторінки для загальної групи товарів "ламінат", десяток посадочних сторінок, які в потенційному Інтернет-магазині збирали б як мінімум в 10 разів більше трафіку.

А які можливості для створення посадочних сторінок передбачені в {SEO-магазині}?

 1. Посадочні сторінки, які робляться шляхом створення дерева категорій і підкатегорій
 2. Посадочні сторінки, які робляться за допомогою нашої унікальної розробки - "SEO-фільтра".
 3. Посадочні сторінки для охоплення інфо-запитів, використовується "SEO-Блог".

Маючи в руках функціонал {SEO-магазину} ми можемо створити "SEO-структуру" для Інтернет-магазину в 4 етапи:

 1. Для початку створюються посадочні сторінки для високочастотних ключових запитів через дерево категорій і підкатегорій.
 2. Потім на цих сторінках категорій і підкатегорій виводяться потрібні групи фільтрів (як для зручності покупців, так і для створення з їх допомогою посадкових сторінок під середньо- і низько-частотні запити).
 3. Далі, завдяки створеному нами "SEO-фільтру", приймаючи категорії або підкатегорії як основу, а значення (опції) фільтрів як додаткові пошукові суті, створюються дполнітельние посадочні сторінки, щоб ловити в океані всю цікаву вам рибку (охопити всі групи середньо-, і низькочастотних пошукових запитів, які тільки існують по вашій тематиці).
 1. І останній крок - ви виводите посилання на найпривабливіші посадочні сторінки (яким би шляхом вони не створювалися) в головне меню каталогу Інтернет-магазину (мега-меню), щоб покупець в два кліка зміг потрапити на будь-яку, найпопулярнішу сторінку Інтернет-магазину.

"Мега-меню" в SEO-магазині відіграє роль вітрини звичайного магазину, тому, як і в випадку з офлайн-магазином, туди нема чого виставляти все підряд, а потрібно розмістити самі заманюють "манекени".

У чому ж переваги SEO-магазину і чому не варто робити все посадочні сторінки через категорії і підкатегорії?

Так, коли це був єдино можливий варіант, так все і робили, перетворюючи дерево категорій Інтернет-магазину в "онучу" довжиною в життя, змушуючи свого покупця неабияк понервувати при пошуку необхідних йому товарів. І так, якщо у вас 2-3 категорії, то в даному випадку, після збору глибокої семантики, 200-300 посадочних ще сяк-так можна зробити, а як бути, коли таких посадкових 2 або 3 тисячі ?!

За допомогою SEO-магазину ви зможете побудувати зручну для користувача і для пошукових систем, природну SEO-структуру Інтернет-магазину, яка зможе охоплювати в просуванні всі необхідні вам групи призначених для користувача запитів на 5 і 10 тисяч сторінок і що важливо, після, власне, створення таких цільових сторінок, ви зможете їх оптимізувати для пошукових роботів, тобто прописати відповідні ЧПУ, тег <title>, мета-тег <description>, заголовок h1, розмістити т.зв. "Seo-текст".

Чи є докази ефективності такого підходу створення структури Інтернет-магазину?

Так є. Крім того факту, що саме таким чином працюють кращі Інтернет-магазини країни, що само по собі, вже багато про що говорить, є і очевидна логіка. Google і Яндекс, на кожному кроці, просять власників сайтів створювати найбільш корисний і відповідає призначеному для користувача попиту контент. А що є наші посадочні сторінки, що не саме такі, найбільш відповідають призначеним для користувача запитів сторінки?

За фактом, на таких сторінках буде саме той товар, який шукає покупець. Ставлячи вужчі запити, ваші покупці будуть потрапляти на сторінки саме з такими пропозиціями, відповідно, покупці залишаться задоволеним результатами видачі, про що і повідомлять пошуковикам своїми поведінковими чинниками, ну а вам повідомлять кількістю замовлень, адже давно доведеним фактом є те, що саме середньо - і низько частотні запити найбільш конверсійні, люди, чітко розуміють чого вони хочуть купують в 2-3 рази швидше.

Які вигоди отримуєте ви, коли замовляєте створення SEO-структури?

Після виконання всіх робіт по правильній побудові SEO-структури Інтернет-магазину, ви маєте право розраховувати на:

 1. Високі позиції Інтернет-магазину і переходи цільових користувачів з пошукової видачі Google і Яндекс по дуже широкому спектру пошукових запитів
 2. Завдяки бОльшей релевантності сторінок по відношенню до ваших оголошеннях в контекстній рекламі Google Adwords і Яндекс.Директ, ви будете отримувати кращі оцінки якості оголошень і платити за кожен клік значно менше, ніж ваші конкуренти.
 3. Високий відсоток повернення інвестицій у просування - ROMI (return of marketing investment), оскільки ви забезпечите чітко відповідну пропозицію для будь-якого узконаправленного запиту потенційного покупця.

Високий відсоток повернення інвестицій у просування - ROMI (return of marketing investment), оскільки ви забезпечите чітко відповідну пропозицію для будь-якого узконаправленного запиту потенційного покупця

Як правильно створювати SEO-структуру і хто це буде / може зробити?

Є 2 варіанти:

 1. В умовах дуже обмеженого бюджету ви можете розібратися в питаннях збору глибокого семантичного ядра і все зробити самі, а ми завжди підкажемо і допоможемо розібратися з нюансами.
 2. Якщо ж бюджет дозволяє, звичайно ж, ми рекомендуємо звернутися за даною послугою до нас, ми все зробимо "під ключ", тобто ми, збираємо розширену семантику (за допомогою спеціальних програм), чистимо запити від "сміття", групуємо семантично і фізично створюємо під кожну групу пошукових запитів свою вузько-відповідну, адресну, посадкову сторінку, будь-то через створення категорії або ж, за допомогою нашого чудесного "SEO-фільтра".

Вартість роботи по створенню "SEO-структури" залежить від кількості і "обсягу" товарних категорій вашого Інтернет-магазину. Будь ласка, уточнюйте деталі у менеджерів з продажу або залиште заявку через форму нижче.

Завжди раді допомогти розвитку вашого Інтернет-магазину на OpenCart,

Команда NeoSeo.

З чого складається "SEO-структура" і як її створити в "SEO-магазині"?
Чи є докази ефективності такого підходу створення структури Інтернет-магазину?
Які вигоди отримуєте ви, коли замовляєте створення SEO-структури?
Як правильно створювати SEO-структуру і хто це буде / може зробити?
Чому ми говоримо, що найголовніше це "мати можливість" ?
З чого складається "SEO-структура" і як її створити в "SEO-магазині"?
Пам'ятайте, що ми писали вище?
Але як ці вудки можна створювати в Інтернет-магазині на OpenCart?
І що взагалі собою являє "вудка" (тобто посадкова сторінка)?
А які можливості для створення посадочних сторінок передбачені в {SEO-магазині}?