Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Реєстрація сайту в каталогах сайтів - чи є актуальною?

 1. Чи потрібно реєструвати всі таки?
 2. У яких каталогах сайтів потрібно реєструватися?
 3. 1ps - сервіс
 4. Який тариф вибрати на 1 ps?
 5. по кроках

Чи пробували ви реєструвати свій сайт в каталогах сайтів Чи пробували ви реєструвати свій сайт в каталогах сайтів?

Є вихлоп?

Допомагає? Чи актуально це в 2018-2019 роках читайте в цій статті

Реєстрація сайту в каталогах - це, коли ви додаєте посилання на свій сайтик в спеціальні каталожні ресурси, бажано в білі і пухнасті, а й закриті теж не завадять. Багато хто говорить, що це зараз не актуально - це МІФ! Швидше за все міф від самих же пошукових систем, тому що Яндекс - це той же білий каталог сайтів, тільки добре структурований і розрекламований, швидкий і корисний!

Чи потрібно реєструвати всі таки?

Відповідь однозначно - Так! Потрібно! Навіть, якщо вам сео-гуру скаже, що немає або ні в якому разі, можете сказати йому: "Поки!". Ефект від реєстрації в каталогах може і малий, але по ідеї він становить фундамент, як мінімум для сайтів, у яких маленькі бюджети або яких по суті і немає!

!!! Але важливо: якщо у Вас гарні копірайтери і вони можуть забезпечити відмінні тексти - і є хороший сеошник - то в даному випадку НЕ ТРЕБА! Контент зробить все за вас!

У яких каталогах сайтів потрібно реєструватися?

 • Білі - безкоштовна реєстрація - це можуть робити лише знаючі люди, у яких за плечима від 5 років роботи в SEO індустрії, а ті, у кого тільки виникло таке питання - вони повинні купувати цю послугу у цих ось людей, які вже напрацювали правильні техніки і стратегії цих реєстрацій - інакше, якщо ви новачок, то просто прогоріть зі своєю справою (і просто втратите час, швидше за все воно для вас дорогоцінний) !!! Загалом реєстрація сайту в каталогах безкоштовно - це для тих, хто хоче мучитися і повозитися з цим протягом двох років. Як же тоді бути? Відповідь проста - реєструйте свій сайт у професіоналів в цій області !!! Для початку наведу приклад, так як я працюю в області сео вже більше 5 років, сякий-такий досвід маю - якщо ви натрапите на таке ось оголошення "Реєстрація в трастових каталогах за 200-300 рублів" або навіть за 900 рублів, в першому випадку - це точно розлучення, по-другому випадку - напевно розлучення! Так ось я говорив про професіоналів у цій галузі, а саме тих, хто витримав перевірку часом - це 1ps (ось тут і треба реєструватися - про них читайте нижче).
 • Платний спосіб реєстрації. Цей пункт можна пропустити для новеньких сайтів, тому що нові сайти рідко беруть через високі вимог від самого Яндекса. Яндекс каталозі - які вимоги для потрапляння - ми писали. Туди можна потрапити на платній основі, але, якщо у вас сайт новий або недопрацьований то поки пропускаємо цей пункт !!!

Висновок: в загальному і цілому, хочете для свого сайту успіху - швидко (!!!), не витрачаючи час на пошуки в інтернеті - робіть те, що я вам напишу нижче (раз ви цього ще не зробили). Визначити ваше бездіяльність просто - для цього поставте будь-який лічильник на ваш сайт, і, якщо він показує, що число унікальних відвідувачів в день у вас мало, то ви або бездействуете, або робіть малограмотні маніпуляції з сайтом. Невелика кількість відвідувачів - це 10 або близько того, в будь-якому випадку, якщо у вас відвідуваність менше 100 - то все, що нижче - вам потрібно зробити!

Все, що написано на цьому сайті ПРАВДА, все що називається "водою" - прямуйте на інші сайти. Якщо ви хочете допомогти вашому сайту - то читайте далі!

1ps - сервіс

Можете вважати це за відгук, який не куплений !!! - 1ps - дійсно реєструє сайт в каталогах сайтів - ЗДОРОВО! Причина банальна - вони цим живуть! І вже багато років. А хто може прожити в своїй нижче багато років? Правильно - тільки ті, хто надає свої послуги на належному рівні, ті, хто проводять постійні акції і у тих, у кого є постійні бонуси! Це все маркетинг - і правильний я вам скажу, а часто і приємний!

Так ось від слів до справи: чому ви повинні зареєструвати свій сайт в каталогах сайтів на 1ps? - Відповідаю: для того, щоб створити для нього "фундамент", як би абстрактно це не звучало, але це так (для тих у кого є гроші - можна створити фундамент для свого сайт і більш дорогими способами).

У цій же статті, ми торкаємося більш бюджетний метод реєстрації в каталогах статей - 1ps, є ще інші парочку аналогів, але не варто морочитися і запудрювати собі мозок - тому що - ну не потрібно, повірте, перевірено! Якщо ви тільки що починаєте свою справу, то у вас думаю і інших справ достатньо, а 1ps - це ідеальний спосіб делегування справ по самим бюджетним розцінками. Загалом чому я вам його пропоную (не нав'язую - це треба розуміти): все тому що ви перебуваєте на моєму сайті http://saitsozdanie.ru/ - а тут я обговорюють тільки ті способи, які реально працюють і ОСНОВНА ПРИЧИНА - 1PS - це ідеальне співвідношення ціна / якість! Хочете заощадити? Я думаю так)

Який тариф вибрати на 1 ps?

Загалом, якщо ви не знаєте який тариф вибрати у 1ps при реєстрації свого сайту в каталогах сайтів - то я вас спершу інформую - у них є 4 тарифу VIP, Оптима, Еліта, Профі.

Тариф Профі (на 27.03.2015г - вартість 100 рублів) - це для професійної самостійної реєстрації (можете застрягти тут на пару років, я в свій час застряг, тепер знаю - НЕ ВАРТО сюди потикатися. Але можу сказати, що на цьому тарифі - у них навіть з 2 ночі до 6 години на кшталт - навіть безкоштовна реєстрація, але нічого не автоматизовано, коли я був "зовсім на нулі", а такі часи були, так ось я цим навіть "морочився" - моторошна річ). І в ньому - дуже мало каталогів - думаю відсотків 25% від усіх, що у них є, а по вашій тематиці буде менш. Але я за 5 років - навчився і звідти вичавлювати користь (якщо у вас є в запасі 5 років - можете тут зупинитися)

Тариф Еліта (на 27.03.2015г - вартість 600 рублів, кількість каталогів - 4616) - складання анкети сайту для реєстрації ви також робите самостійно!

Потрібно вибирати такі ефективніші тарифи (в обох з них на 27.03.2015г - 1070 каталогів статей - не кволо правда? І вони відібрані з 60т тисяч всіх штук, що знаходяться в їх базі):

Тариф Оптима (на 27.03.2015г - вартість 1560 рублів, кількість каталогів - 10704) - складання анкети сайту для реєстрації ви також робите самостійно! Переконливо додається кількість каталожіков сайтів - саме за це надбавка до ціни. Також є жорстка модерація. Але є самостійний пункт - над яким теж потрібно напружитися (для тих, хто зареєструється на моє посиланням - я можу надати алгоритм складання цим самостійних завдань - пишіть мені на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.).

Тариф Оптима (на 27.03.2015г - вартістю 2400 рублів, кількість каталогів - 10704) - раджу всім, тому що не потрібно навіть витрачати час і нічого не потрібно робити самостійно! А важливий етап просування сайту в пошукових системах ви пройдете - всього за 2400 рублів. Те тобто 2400 рублів або мороки на півроку при самостійно реєстрації в невеликій кількості каталогів і з таким же ефектом - різницю відчуваєте? Далі для розумних людей пояснювати думаю немає сенсу, все розписав "як на долоні".

Ще раз гляньте на таблицю з тарифами:

Ще раз гляньте на таблицю з тарифами:

по кроках

План дій дуже простий:

 1. Реєструємося на сайті - за цим посиланням 1 PS .
 2. Зверніть увагу, Якщо не було натиснуто кнопочка "Замовити", тиснемо ПОРУЧ "докладніше"

Побачимо, ось таку формочку:

 1. Далі заповнюємо ЛИШЕ 3 ПОЛЯ - а далі все зроблять фахівці) Ось так ось
 2. Далі натискаємо "Перейти до оплати" і оплачуємо зручним вам способом, якщо не виходить, також можете звертатися до мене (чим зможу допоможу)

Ось і все, а все цього чомусь боятися - а насправді реєструватися в каталогах сайтом - ЛЕГКО (як ми з вами переконалися)!

Для довідки: Ефект - буде вже через тиждень після правильної реєстрації - за тією схемою і тарифами, що вказав вище!

Також можливо буде цікаво: просування інтернет-магазин безкоштовно

Додати коментар

Чи потрібно реєструвати всі таки?
У яких каталогах сайтів потрібно реєструватися?
Є вихлоп?
Допомагає?
Чи потрібно реєструвати всі таки?
У яких каталогах сайтів потрібно реєструватися?
Як же тоді бути?
А хто може прожити в своїй нижче багато років?
Хочете заощадити?
Г - 1070 каталогів статей - не кволо правда?