Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Рейтинг SEO-компаній

 1. «Рейтинг Рунета»
 2. необхідні пояснення
 3. Наша думка про рейтинг SEO
 4. Завдання і цілі просування сайтів

Наша компанія входить в п'ятірку кращих білоруських студій за якістю виконаних SEO-проектів!

За результатами міжнародного конкурсу SEO-компаній «Рейтинг Рунета» студія інтернет-маркетингу « ефективні сайти »Зайняла 5 місце серед компаній-учасників з Білорусі.

Підсумковий список рейтингу SEO ви можете подивитися на офіційному сайті рейтингу.

«Рейтинг Рунета»

У рейтингу Рунета взяло участь більше двохсот спеціалізованих SEO-компаній з Росії, Білорусі, України та Вірменії У рейтингу Рунета взяло участь більше двохсот спеціалізованих SEO-компаній з Росії, Білорусі, України та Вірменії. За підсумками конкурсу з них був сформований список кращих п'ятдесяти компаній.

Рейтинг SEO-компаній побудований за методом портфеля актуальних проектів, кожен з яких проходить комплексну оцінку журі. Основний упор робиться на сайти клієнтів, які просуває компанія, зайнята в сфері інтернет маркетингу.

Місця в рейтингу визначалися за двома критеріями:

 • Кількість виконаних за рік проектів (наша компанія надала на конкурс 11 проектів).
 • Показники авторитетності сайтів з точки зору пошукових систем Яндекс і Google. Оцінка проводиться на підставі показників тИЦ (Яндекс) PR (Google).

Чим вище дані показники всіх проектів, над якими працює компанія, тим вище знаходиться компанія в підсумковому рейтингу.

 • Ми зайняли 5-е місце.
 • Результатом конкурсу дуже горді і задоволені!

необхідні пояснення

 • Тематичний індекс цитування (тІЦ) - технологія пошукової системи Яндекс, яка визначає авторитетність Інтернет-ресурсу за кількістю і якістю зовнішніх посилань на даний сайт.

ТІЦ розраховується за алгоритмом, в якому особливе значення надається тематичній близькості ресурсу і посилаються на нього.

 • PageRank - один з алгоритмів посилання ранжирування пошукової системи Google. Служить для розрахунку релевантності сайту, тобто відповідності запиту користувача матеріалу, представленого на сайті.

PR розраховується за алгоритмом, який аналізує посилання, що ведуть на сайт, що включають ключове слово (запит). Застосовується до всіх документів мережі Інтернет, його головна мета - визначення «важливості» конкретного сайту серед інших.

Наша думка про рейтинг SEO

Популярність рейтингу серед вітчизняних компаній доводить, що ринок SEO в Білорусі планомірно розвивається. SEO-послуги надає близько сотні серйозних компаній, конкуренція в сегменті досить пристойна.

 • Серед наших конкурентів представлені в основному лідери білоруського ринку, наприклад, Webcom Media, Crears Systems і Студія Борового.
 • Тому той факт, що нашій молодій компанії вдалося зайняти почесне п'яте місце серед компаній Білорусі здорово додає нам ентузіазму та бажання виправдати виявлену довіру.

Як і в 2009, в цьому році ми докладемо максимум зусиль, щоб утримати завойовані позиції і, віримо, піднятися вище. Для цього ми готуємо цілий комплекс унікальних для білоруської інтернет-реклами ідей .

 • Приємно відзначити і зростаючий інтерес власників сайтів до SEO-послуг.
 • Судячи по портфелях учасників рейтингу, росте попит на якісне просування, упор в якому робиться на зміст і корисність сайту, а не на короткострокові інструменти.

Нагадаємо, всі наші сайти виконуються тільки по цим критерієм .

Завдання і цілі просування сайтів

Ми глибоко переконані, що отримання перших рядків в пошукових системах не повинно бути основним критерієм якості SEO-послуг.

 • Показники ТИЦ и PR є незаперечними в оцінці значущості сайту для відвідувачів.
 • Однак вони не можуть сказати про те, скільки клієнтів, а не відвідувачів, стало у компанії завдяки SEO та просування сайту.

Тому поряд з показниками ТИЦ і PR для комерційних проектів в майбутньому необхідно ввести додаткові показники:

 • Кількість запитів, за якими SEO компанія просуває сайти клієнтів.
 • Позиції сайтів у видачі Яндекс і Google по просуваються запитам.
 • Число клієнтів, які зробили замовлення завдяки сайту.

Останній параметр допоможе звернути увагу замовників на необхідність професійного рекламного просування, а не просто на SEO.

В кінцевому підсумку, клієнта цікавить не місце, яке займає його сайт в Яндексі, Google або Tut.by, а то, як сайт впливає на зростання прибутку і впізнаваності бренду. Саме таке завдання ми ставимо перед собою на ринку рекламних Інтернет-послуг.