Реклама в Facebook

Реклама в соцмережі Facebook - це одна з найпопулярніших соціальних мереж в усьому світі Реклама в соцмережі Facebook - це одна з найпопулярніших соціальних мереж в усьому світі. «Фейсбук» був заснований Марком Цукербергом в 2004 році, а через дев'ять років його аудиторія становила понад мільярд користувачів. Реклама в Facebook - це обов'язкова умова просування компанії в рунеті.

Види реклами в Facebook

Існує п'ять основних типів просування в «Фейсбук».

Стандартна реклама на Facebook.

Така реклама відображається праворуч від стрічки і профілю користувача. Вона являє собою конкретну інформацію від рекламодавця і не містить в своєму складі ніяких компонентів соціальної взаємодії. Це найпростіший тип просування. Реклама дозволяє перенаправляти користувачів, клікнувши по банеру, на сторінки всередині соціальної мережі або зовнішні ресурси.

Рекламні новини.

Даний тип публікацій є контент (новини, огляди, статті), який просувається на платній основі через новинні стрічки користувачів. Простий приклад такого просування, з яким стикався кожен користувач соціальної мережі. У Facebook просувається конкретна корпоративна група. Публікацію про неї «лайкають» та «Фортеця» популярні користувачі з великим числом передплатників. В результаті ця інформація з'являється в новинних стрічках тисяч користувачів. Вони дізнаються про існування групи, підписуються на неї або натискають кнопку «Мені подобається». підсумок - публікація поширюється по мережі, як снігова куля. Цей спосіб особливо ефективний завдяки тому, що дає можливість дізнатися про існування бренду тим користувачам, які раніше з ним не стикалися. Важливо: чим авторитетніше блогер і цікавіше публікація, тим помітніше зростання аудиторії продукту, що просувається бренду або продукту.

Рекламні публікації.

Реклама в «Фейсбук» дозволяє значно підвищити впізнаваність бренду і сформувати позитивне ставлення до компанії. Рекламні публікації добре підходять для просування будь-якого акційної пропозиції, заходи, події, оголошення або зображення.

Рекламовані додатки.

Ви можете створити власний додаток в Facebook і проводити рекламну кампанію з його допомогою.

Реклама заходів.

Реклама в групах Facebook має конкретну мету - залучити аудиторію до певного заходу, який організовується вашої компанії. Методика схожа з вже описаною вище - «Рекламні новини». Повідомлення про захід бачать друзі і передплатники, а потім за допомогою лайків і їх передплатники.
Переваги реклами в «Фейсбук»

До основних переваг просування в «Фейсбук» слід віднести:

  • залучення клієнтів (велике число відгуків)
  • зв'язок з громадськістю (створення позитивного образу марки, що веде до збільшення лояльності аудиторії)
  • швидкість зворотного зв'язку (простежити ефект від реклами можна практично відразу)
  • вивчення переваг клієнтів (аналіз переваг цільової аудиторії за рахунок опитувань всередині спільнот, а також моніторингу акаунтів користувачів)
  • низька вартість (порівняно невисока ціна за просування всередині соціальної мережі).

Вартість реклами в Facebook

За словами аналітиків, повноцінна рекламна кампанія в Facebook може коштувати до кількох сотень тисяч доларів. Однак в кожному конкретному випадку вартість буде відрізнятися в залежності від обраних способів просування і охоплення аудиторії. Зазвичай дорожче коштують публікації в групах з вузькою тематикою.

Реклама Facebook, а також реклама в соціальних мережах це дуже важливий вид реклами, яку не можна ігнорувати. Наші фахівці допоможуть вам в цьому, телефонуйте вже зараз.