Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Рідна реклама, SEO та Google

Минулого тижня я написав 34-сторінковий звіт про реальну силу рідної реклами . Я проілюстрував, як більшість прикладів взагалі не є «рідними», і як це зробити правильно. Варто прочитати.

Але майже відразу після його опублікування в моїй поштовій скриньці з'явилися питання та коментарі про місцеву рекламу проти SEO, багато хто стверджував або вказував, що використання Google буде покарано Google.

Це просто не так . Google не має нічого проти власної реклами . Насправді вони люблять зміст, незалежно від того, хто його написав. Чому компанія Google не хоче індексувати статтю, опублікована компанією Dell на сайті New York Times, коли вона вже щасливо індексує статті, опубліковані на власних блогах Dell?

Отже, в чому проблема з рідною рекламою і SEO, якщо навіть є проблема? Ну, це складно, але дозвольте мені спростити її.

Простіше кажучи, коли мова йде про SEO, Google завжди мав лише два правила:

  1. Результати пошуку завжди повинні бути 100% органічними . Це означає, що ви не можете платити Google, щоб змінити, як і де ваш сайт / сторінка відображається в результатах пошуку. Звичайно, ви можете платити за пошукові оголошення, які відображаються над результатами пошуку, але самі результати пошуку повинні бути органічними.
  2. Коли йдеться про ранжування результатів пошуку, вам не дозволяється використовувати оплачувану обманку для впливу на те, як щось класифікується .

Це два дуже прості правила.

Ми повинні думати про те, як працює Google. У вас є два елементи: зміст і рейтинг.

У старі часи рейтинг визначався лише поєднанням різних ключових слів і посилань, або те, що ми використовували як пейджер. Сьогодні, звичайно, набагато складніше. Наші результати пошуку стали персоналізованими і пристосовані до нас як окремих осіб, і на них впливає не тільки те, що Google знає про нас як про окремих осіб, але й про інших людей і зв'язки навколо нас.

Крім того, пошук минулих років, заснований на ключових словах, був замінений пошуком на основі "наміру". Це означає, що під час пошуку Google переглядає як слова, що ви пишете, так і їх значення.

Звичайно, Google також розширив пошук, щоб бути набагато більше, ніж просто знайти вміст, так що він все частіше дає відповіді. Так що, якщо ви шукаєте Seahawks, Google знає, що ви маєте на увазі Сіетл Сіхокс, команду NFL, і перетворять всю верхню частину сторінки на хаб тільки про них.

Так що, якщо ви шукаєте Seahawks, Google знає, що ви маєте на увазі Сіетл Сіхокс, команду NFL, і перетворять всю верхню частину сторінки на хаб тільки про них

Тут важливо знати, що не всі бачать це. Якщо ви живете в тій частині світу, де це слово означає щось інше (як, наприклад, птах), вони побачать сторінку без запису та інформаційних коробок Сіетла.

Але це інша дискусія на інший день.

Важливо знати, що це все 100% органічне. Рейтинг і позиціонування базуються на тому, які алгоритми Google визначають як дійсно релевантні та цінні для вас як особистості.

Тому, коли бренд звертається до ряду газет / блогів і пропонує платити їм за написання статті, яка посилається на їхній сайт, у нас є проблема. Тепер цей бренд намагається обдурити Google, вважаючи, що ця посилання більш популярна, сплачуючи газеті, щоб вона виглядала органічною.

Google не любить цього взагалі. Результатом є те, що Google покарає як бренд, так і газету, знижуючи їх ранг (що робить їх неможливими). І саме це поняття, що люди потім застосовують до рідної реклами.

Багато хто вважає, що Google не любить рекламу по іншим причинам. Він оплачується за вміст, а публікація означає, що Google покарає їх.

Але це не те, що відбувається тут. Google любить вміст, будь-який вміст, навіть той, що від брендів. Це причина, чому Google з радістю індексує блоги компанії та веб-сайти. Google особливо любить вміст, який має для вас цінність і актуальність.

Тому, якщо бренди публікують дійсно хорошу та корисну статтю, як рідна реклама в блозі, то Google хотів би індексувати її, щоб люди могли її знайти.

В мій звіт Я наводжу приклад виробника камер, який написав п'ятиступінчасту серію статей про те, як покрити фестиваль Burning Man. Це була б чудова серія статей, і Google хотів би включити його до пошуку.

Що Google каже, хоча, що вони не люблять, коли бренди намагаються обдурити їх. Так що, якщо бренд повідомлень статтю заради підвищення їх органічного рангу SEO на інший сайт, як і їх веб-сайт, то Google буде вступати в ... важко.

Таким чином, ви дійсно повинні думати про це як про дві різні речі:

З одного боку, ми маємо вміст , і Google любить індексування хорошого вмісту . З іншого боку, у нас є рейтинг, і Google хоче, щоб це залишалося органічним за будь-яку ціну. Це повинно бути справжнє органічне звання і не оплачено .

Так що давайте подивимося на New York Times і Dell. Нью-Йорк Таймс нещодавно переробив свій веб-сайт, і в процесі впровадження вітчизняної реклами. Першим рекламодавцем був Dell, який опублікував ряд хороших статей (написана Dell), хоча я не впевнений, як тема цих статей спонукає людей купувати більше від Dell.

Першим рекламодавцем був Dell, який опублікував   ряд хороших статей   (написана Dell), хоча я не впевнений, як тема цих статей спонукає людей купувати більше від Dell

"Нью-Йорк таймс", однак, є одним з багатьох видавців, які не розуміють, як Google бачить рідну рекламу. Таким чином, New York Times вирішила просто додати "no-index" до всієї сторінки, а це означає, що її не можна шукати на Google.

Таким чином, New York Times вирішила просто додати no-index до всієї сторінки, а це означає, що її не можна шукати на Google

Так що, якщо я тепер перейду до новин Google і шукатимуть " Чи буде тисячоліттям повністю відмовитися від офісу ", я не знайду цю статтю. Замість цього я знайду величезну кількість абсолютно незв'язаних сторонніх блогів і сайтів, які говорять про цю статтю.

Замість цього я знайду величезну кількість абсолютно незв'язаних сторонніх блогів і сайтів, які говорять про цю статтю

Чи хоче це зробити Google? Ні, звичайно, ні. Google хоче дати вам саме те, що ви шукаєте, найбільш доречним і корисним способом. І це включає статті, розміщені брендами на інших сайтах.

Вони не хочуть, щоб вони могли обслуговувати лише нерелевантний вміст, який ви не шукаєте.

Google любить ваш вміст, особливо, якщо його вміст варто прочитати (для чого передбачено належну рекламу).

Те, що робить Нью-Йорк Таймс, неправильно блокує статті, розміщені як рідна реклама від Google.

Проблема полягає в тому, щоб Dell приховувала посилання в цій статті, яка посилалася на Dell, то це посилання не було б органічним. Це платна посилання, призначена для впливу на рейтинг SEO.

Чи означає це, що ви не можете пов’язати свій бренд під час використання оригінальних оголошень? Ні, звичайно, ви можете посилатися на свій бренд або будь-який продукт, про який ви, можливо, пишете. Це інтернет, і інтернет любить посилання.

Єдине, що ви не можете зробити, це використовувати ці посилання, щоб обдурити Google у збільшенні вашого SEO рейтингу.

Що Google просить вас зробити, це бути чесним як до ваших читачів, так і до Google про природу вашого вмісту та посилання на нього. Таким чином, будь-яке посилання з оплаченої статті (наприклад, на рідну рекламу) на будь-який сайт, пов'язаний з вами, має бути ідентифіковано як оплачувану.

А в світі SEO ми робимо це, додавши посилання "rel = nofollow".

Це дійсно так просто. Не заблокуйте свою пошукову рекламу, але будьте чесними, що це та посилання на нього.

Знову ж таки, ми дивимося на New York Times, і тут ми дійсно знаходимо посилання на Dell у їхній рідній рекламі. Але ми бачимо, що вони не визначили його як платне. Посилання виглядає як будь-яке інше посилання, і намагається обдурити людей, думаючи, що це органічний характер.

Посилання виглядає як будь-яке інше посилання, і намагається обдурити людей, думаючи, що це органічний характер

Таким чином, Нью-Йорк Таймс робить це повністю відсталим. Вони блокують всю сторінку, що робить неможливим пошук у пошукових системах, і в той же час посилання не визначаються як оплачувані.

Примітка. Я погоджуюся, що Google має розумнішу інформацію щодо оплачуваного змісту No-follow - страшний спосіб виявити платні посилання. Чому ми не маємо 'rel = pay'?

Google не ненавидить рідну рекламу. Вони ненавидять людей, які намагаються обдурити їх. Будьте чесними про те, що ваш вміст, і ви можете насолоджуватися високого рангу, що виходить від розміщення статті про Нью-Йорк Таймс, але тільки для цієї статті. Тільки не думайте, що ви можете використовувати його для підробки вашого рейтингу для вашого сайту теж.

Дивіться також: Рідна реклама у 2014 році , 34-сторінковий звіт про те, як бренди повинні думати про рідну рекламу.

Чому компанія Google не хоче індексувати статтю, опублікована компанією Dell на сайті New York Times, коли вона вже щасливо індексує статті, опубліковані на власних блогах Dell?
Отже, в чому проблема з рідною рекламою і SEO, якщо навіть є проблема?
Чи хоче це зробити Google?
Чи означає це, що ви не можете пов’язати свій бренд під час використання оригінальних оголошень?
Чому ми не маємо 'rel = pay'?