Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Робота SEO-спеціалістом: як стати оптимізатором сайтів з нуля і працевлаштуватися без досвіду роботи? З чого почати навчання SEO / СЕО

 1. Перший крок. Основи інтернету або мінімальний пул знань для SEO #
 2. базові терміни
 3. Другий крок. теоретична база #
 4. Третій крок. Практичні навички та отримання результатів #
 5. Приклади актуальних практичних завдань
 6. Четвертий крок. Працевлаштування та підтримка актуальності знань #
 7. Кому підходить професія оптимізатора? #
 8. Перспективи і переваги #

Щоб навчитися просувати сайти і стати затребуваним і успішним SEO-спеціалістом з нуля потрібно:

 1. Розбиратися в основах інтернету.
 2. Освоїти теоретичні основи професії.
 3. Отримати практичні навички (закріпити отримані знання на практиці).
 4. Підтримувати накопичені знання в актуальному стані (працевлаштуватися без досвіду роботи).

Розберемо всі чотири зазначених кроку і почнемо свій шлях до роботи в неймовірно захоплюючою і почесною професією SEO-фахівця!


Перший крок. Основи інтернету або мінімальний пул знань для SEO #

основи верстки

Щоб стати хорошим оптимізатором, для початку, потрібно освоїти основи HTML-верстки та взаємодія з основними системами управління (CMS). Для успішної роботи і вирішення більшості SEO-задач досить досить обмеженого набору навичок:

 • Уміння зверстати з використанням HTML і CSS текст з картинками, списками і таблицею. Спочатку текст надається в форматі текстового файлу (посилання на приклад додається нижче).
 • Освоєння будь-якого зручного FTP-клієнта для обміну файлами з хостингом і коригування файлів, важливих для SEO.
 • Авторизуватися і мінімально розібратися в одній або декількох популярних CMS (1C-Бітрікс, WordPress).

Разом, майбутнього носія професії потрібно вивчити напам'ять і вміти використовувати такі HTML-теги і стилі в форматі CSS:

Даний обсяг знань можна освоїти за 2-3 дня активного ознайомлення, після чого, перейти до наступного етапу. Основні допоміжні посилання:

базові терміни

Далі, необхідно освоїти (знати, що позначають і вміти доречно використовувати в мовленні та на письмі) такі терміни:

Багато понять можуть здатися знайомими, проте, варто максимально вдумливо поставитися до їх освоєння і мати можливість самостійно дати їх визначення і простими словами пояснити суть терміна далекій від інтернету людині.


Другий крок. теоретична база #

Для отримання мінімального, але досить на стартовому етапі набору теоретичних знань, потрібно ознайомитися з наступними матеріалами:

 1. Поради вебмайстру від Яндекса - базовий набір відомостей про роботу пошукової системи, яким повинен бути сайт і його оптимізація для нормального індексування і ранжирування по цільових запитах.

 2. Рекомендації для вебмайстрів від Google - більш розширений набір відомостей по індексації, сайтобудування та якісному підходу до розвитку проекту від західного конкурента Яндекса.

 3. Прочитати всі статті з базовою добірки матеріалів по SEO:

 4. Прочитати всі статті з базовою добірки матеріалів по SEO:

 5. В якості додаткових теоретичних матеріалів можна рекомендувати:

Наведений обсяг матеріалів можна вдумливо освоїти за 4-6 днів. За необхідності, краще приділити додатковому блоку (пункт 4 цього кроку) ще 3-4 дні, що істотно розширить теоретичну базу і буде позитивно позначатися на швидкості освоєння практичних навичок.

Безумовно ряд матеріалів краще освоювати в форматі живого спілкування. Можна рекомендувати відвідування курсів, конференцій і семінарів, вони також піднімають внутрішню мотивацію і дозволяють познайомитися з колегами по галузі. Рекомендуємо безкоштовні вебінари та семінари в навчальному центрі CyberMarketing і інші. В рамках 3-4 занять вже можна систематизувати знання і почати застосовувати прийоми на практиці, за посиланням є розклад навчального центру CyberMarketing .


Третій крок. Практичні навички та отримання результатів #

Інструментарій: освоєння на практиці

Для початку робіт в сфері просування досить освоїти лише кілька ключових програм і онлайн-сервісів. Ми перерахуємо достатній набір освоєння з нуля до рівня стажера (помічника оптимізатора):

 • Панелі вебмастера від Яндекса і Google (Search Console).

 • Сканер сайту (для пошуку битих і зовнішніх посилань і рішення інших завдань): Page Weight Desktop або Screaming Frog SEO Spider або аналоги.

 • пакет інструментів MegaIndex . В першу чергу: «Аналіз запитів», «Видимість» і «Зовнішні посилання».

 • десктопний інструмент Key Collector для роботи з семантичним ядром (агрегація запитів з великої кількості джерел, перевірка по ряду ключових показників, фільтрація).

 • Зручний сервіс знімання позицій, можна звернути увагу на AllPositions, Топвізор або аналоги.

 • Система збору та аналізу статистики відвідуваності: Яндекс.Метрика і Google Analytics.

На освоєння даних сервіси можуть бути доступні виділити від 3 до 5 днів, після чого, можна переходити до наступного підрозділу. Оскільки освоєння кожного інструменту краще проводити на реальному проекті.

Приклади актуальних практичних завдань

 • Додати будь-який сайт в панелі вебмастера Яндекс і Google, підтвердити права на нього, відвідати всі наявні в сервісах розділи, вивчити число проіндексованих сторінок, зовнішні посилання ведуть на домен, пошукові запити, за якими здійснювався показ проекту у видачі за останні 7 днів.
 • Провести сканування сайту https://pixelplus.ru/, визначити загальне число документів (доступних за внутрішнім посиланням), число битих і зовнішніх посилань, все URL з однаковими тегами Title і meta-тегами Description.

 • Проаналізувати видимість https://pixelplus.ru/ по базі MegaIndex, а також визначити число провідних на сайт зовнішніх посилань, їх анкор і динаміку позиції по фразі [виготовлення сайту] в Яндексі в регіоні Москва.

 • Зібрати семантичне ядро ​​для розділу « Просування сайтів »На https://pixelplus.ru/. Як джерело фраз використовувати пошукові підказки і WordStat.

 • Визначити поточні позиції сайту https://pixelplus.ru/ за запитами з зібраного семантичного ядра і релевантні URL.

 • Скласти коректні файли robots.txt і sitemap.xml для https://pixelplus.ru/.

 • Підготувати і зберегти в обраних наступні кастомниє звіти в Яндекс.Метрика для будь-якого доступного домену.

До кожної з наведених вище завдань потрібно підходити вдумливо, виділяючи на рішення від 1 до 8 годин.

На цьому етапі можна, а часом і необхідно заручитися підтримкою людини «в темі». Досвідчений фахівець перевірить засвоєння знань і вкаже на помилки, щоб виключити їх в подальшій роботі. Можна рекомендувати - інтенсивний курс по SEO в CyberMarketing або стажування в компанії по SEO , Головне, щоб наставник був експертом в галузі.


Четвертий крок. Працевлаштування та підтримка актуальності знань #

Безумовно, для отримання професійних практичних навичок, забезпечення кратного зростання пошукового трафіку і виведення цільових запитів в ТОП-10 починаючому SEO-фахівця потрібно працювати з діючими проектами. За більш ніж 15 останніх років нагромадилася величезна кількість знань, освоїти які, можна тільки в рамках професійної діяльності. Практика - критерій істини.

З огляду на багатий досвід проведення співбесід в рамках відкритих в компанії «Піксель Плюс» вакансій , Можна стверджувати, що зазначеного вище багажу теоретичних і самого мінімального набору практичних навичок - достатньо для успішного працевлаштування на ринку в рамках професії пошукового оптимізатора початкового рівня (стажиста, помічника).

Даний варіант розвитку кар'єри є найбільш перспективним для швидкого прогресу, занурення в практику і подальшого професійного зростання. У разі успішного вирішення завдань в рамках стажиста, можна орієнтуватися на наступну кар'єрну драбину:

 • Стажер / Помічник: від 1 до 5 місяців.
 • SEO-спеціаліст: від 8-12 місяців роботи на даній позиції. У «Піксель Плюс» передбачені також три градації даного рівня - «Low», «Middle» та «High», кожен з який має на увазі свій рівень знань і план вироблення.
 • Керівник групи оптимізаторів (від 2 до 5 осіб) або SEO-аналітик (в залежності від схильності): перехід на даний рівень вдається далеко не всім, так як потрібно або володіти хорошими аналітичними задатками, або організаторськими здібностями.
 • Керівник одного з відділів / напрямки: успішний досвід в сфері від 3-4 років, поєднання організаторських і аналітичних здібностей, відповідальність.

Керівник одного з відділів / напрямки: успішний досвід в сфері від 3-4 років, поєднання організаторських і аналітичних здібностей, відповідальність

Одна із значущих помилок, яку допускають фахівці, які не знають, як стати оптимізатором - надмірне теоретизування і тривале читання «байок в інтернеті». Можна з упевненістю сказати, що чим швидше ви пройдете зазначені вище кроки і залишите відгук на вакансію в інтернет-агентство - тим швидше ви станете професіоналом!


Кому підходить професія оптимізатора? #

Щоб стати SEO-спеціалістом не потрібно мати строго математичним або виключно гуманітарним складом розуму. У той же час, найбільш значущих результатів вдається домогтися співробітникам, які об'єднують в собі такі важливі для спеціальності якості:

 1. Уміння робити логічні висновки Уміння робити логічні висновки. Для виявлення причинно-наслідкового зв'язку між подіями (оптимізацією і подальшим зростанням позицій або прямим порушенням ліцензії пошукової системи і санкціями) - потрібне вміння вибудувати ланцюжок зв'язків між двома (або більшою кількістю) подій. Важливо, щоб людина могла самостійно робити дані смислові конструкції і логічно міркувати.

  Безумовно, даний навик можна додатково розвинути в процесі роботи. Систематично покращувати позиції просуваються сайтів і знаходити причинно-наслідкові зв'язки - допомагає досвід і сформована база знань.

 2. Уважність і прискіпливість «у справі» Уважність і прискіпливість «у справі». В SEO багато вирішують деталі. Можна виконати 90% завдань, помилитися в одному єдиному файлі і не досягти результату. Прикладів може бути безліч: помилка в robots.txt, невірно налаштований код відповіді сервера, регіон «Москва і область», замість «Москва» в панелі вебмастера Яндекса, зайвий слеш в атрибуті rel = "canonical" і так далі.

  Максимально вдумливий підхід до всіх етапів оптимізації, увага до деталей і прискіпливість «у справі» - однозначно позитивні якості SEO-фахівця.

 3. Працьовитість і посидючість Працьовитість і посидючість. Часи оптимізаторів-растафаріанцев (не в образу останнім) - минули. Гору беруть серйозно налаштовані, напористі і впевнені в своїх діях хлопці і дівчата. Типові завдання сучасного оптимізатора: переписати тег title в 10 разів на одній і тій же сторінці, перевірити ще раз технічну оптимізацію в 7 разів, діагностувати і зняти текстові пост-фільтри з документів в 3 раз.

  Більшу частину завдань можна і потрібно вміти виконувати один раз і відразу добре, але пошукові системи весь час вносять коректування, та й відповідний рівень якості приходить лише з досвідом.

 4. Ініціативність, драйв і відповідальність Ініціативність, драйв і відповідальність. Що приваблює значну частку претендентів на вакансії, так це постійна динаміка галузі, її розвиток і сильні еволюційні зміни. Щоб бути на плаву - потрібно весь час освоювати нові прийоми і інструменти, місцями, навіть виступати в ролі інноватора, відчувати драйв.

  Відповідальний підхід до своїх обов'язків, готовність отримувати задоволення і драйв від своєї роботи (вона ж хобі і захоплення) - ті якості, яких часом бракує середньостатистичним фахівцям, щоб стати лідерами і експертами.


Перспективи і переваги #

Бути грамотним SEO-спеціалістом - престижно і почесно, що пояснюється тим, що в умілих руках даний рекламний канал є найбільш вигідним і таким, що окупається за цілої низки бізнес-KPI .

Коло обов'язків оптимізатора - істотно розширився за останні 5 років. З'явилася необхідність аналізу поведінки користувачів на сайті і за його межами (аналітика, UX), дослідження і доопрацювання комерційних факторів ранжирування, роботи з соціальними окликами (PR), оцінки та порівняння каналу із суміжними рекламними інструментами (KPI, ROMI).

Наш прогноз на найближчі 5-7 років - подальший розвиток SEO-галузі. Ринок інтернет-реклами прагнути до виходу на перше місце серед всіх маркетингових комунікацій в Росії (за даними цілого рядка дослідницьких агентств). Пошукова оптимізація - займає своє почесне місце в цьому сегменті і показує зростання.

Заінтриговані ще більше? Тепер ви знаєте, як стати оптимізатором і встигнути заскочити в усі набирає і набирають хід поїзд!

Кому підходить професія оптимізатора?
Заінтриговані ще більше?