ROOKEE від Ingate - просування сайту чужими руками.

  1. Схожі записи

Не знаю як у Вас, але у мене останнім часом планів як у Наполеона, але більша частина з них розбивається об катастрофічну нестачу часу. Ну звик, по більшій мірі все робити самостійно, в результаті весь вільний час йде на написання статей і те, що вдається встигнути в плані SEO. Звичайно якщо плюнути на офлайн роботу і повністю «піти в мережу», то часу додасться, але якось поки не зрослося, готував подушку безпеки. Коротше, прийшов я до висновку, що для того, щоб нормально розвиватися просто необхідно частину роботи перекладати на чиїсь плечі, а самому кидати свої сили туди, де очікується найбільша віддача.

Так ось і почав помаленьку обростати всякими сео-програмами, та поповнювати бюджет на біржах копірайтерів Так ось і почав помаленьку обростати всякими сео-програмами, та поповнювати бюджет на біржах копірайтерів. А ось що стосується просування, то прийшов до висновку, що частина запитів можна сміливо перекласти на системи автоматизованого просування сайтів. Конкуренція серед таких систем, останнім часом істотно зросла, так що нові гравці починають потихеньку відвойовувати своє місце під сонцем.

Трохи попрацювавши з Мегаіндексом вирішив придивитися до одного з проектів Ingate Development. Для тих, хто не в курсі, Ingate - seo-компанія заснована в 2000 році, мала в той час у своїй обоймі 5 співробітників. У 2008 році їх було вже 100, зараз перевалило за 300. У 2009 році вони запустили сервіс автоматичного просування ROOKEE і пішло поїхало, потім BABKEE - система моніторингу соціальних ЗМІ і медіа, ROOLETKA, Roostat, походу на цьому справа не зупиниться 🙂 Хороший приклад того, як з маленькою сео-конторки можна вирости в seo-гіганта.

Десь пів-року тому, до мене зверталися з rookee і пропонували провести тестування сервіс, щоб скласти про нього самостійне враження. Але я щось занадто довго запрягаю, а може і ще запрягав б, якби не натрапив на кілька хороших відгуків. Вирішивши, що за попит не б'ють, зареєструвався. Для тих, хто запрягає також довго як і я, ось вам посилання на ROOKEE 🙂

Що вміють робити РУКИ:
* Підбере запити, за якими просування сайту буде максимально ефективним;
* Розрахує бюджет, необхідний для проходження в ТОП;
* Проаналізує сайт і дасть рекомендації щодо усунення недоліків;
* Складе алгоритм, за яким буде просуватися ваш сайт;
* Згенерує детальний звіт по витраченим коштам і досягнутим цілям.

Але, як би не були хороші автоматизовані роботи за ними все одно потрібно доглядати. З власного досвіду помічено, що іноді як видадуть запити на просування, так хоч стій, хоч падай. РУКИ тут не виняток, запропонували кілька дуже потрібних запитів для upgoing.ru (особистий рахунок, конкретні цілі, моя мета, і мета виправдовує засоби) Втім проблема вирішується за кілька хвилин, просто виділяєте ті запити які, на вашу думку, не потребують просуванні і тиснемо видалити.
Але, як би не були хороші автоматизовані роботи за ними все одно потрібно доглядати

Звідки знати роботу, що Ви хочете, а що ні? Ось він і аналізує все підряд, з метою вичавити побільше трафіку з пошукових систем. Але ми то з Вами розуміємо, що нам потрібен якісний і тематичний трафік, тому і потрібно фільтрануть зайве.

Що ще сподобалося, так це купа всяких стратегій просування. Крім вбудованих в систему можна вибрати і призначені для користувача, для цього є розділ «біржа стратегій», знайшов там знайомі ники 🙂
Що ще сподобалося, так це купа всяких стратегій просування

Зрозуміло ніхто не забороняє вам створити власну стратегію, але я поки що в цьому тільки почав розбиратися, аж надто багато всяких параметрів можна задавати.

ПІДСУМОК. Знайомство пройшло на ура, загальне враження позитивне, ну а як воно буде далі, покаже життя - довірю в РУКИ кілька запитів на просування і подивлюся що з цього вийде в співвідношенні витрати / ефект.

Так, ще один корисний сервіс для новачків, які люблять ставити всякі питання, а що таке CPA, а я не зрозумів, хто такий Хрумер? сервіс називається SEO-Вікі (Wiki.rookee.ru). Сподіваюся дещо які з питань у вас відпадуть 🙂

Схожі записи

Поділися статті з іншими:

Дозвольте запропонувати Вам безкоштовно підписатися по E-mail і отримувати актуальну інформацію в числі перших.

Звідки знати роботу, що Ви хочете, а що ні?
Так, ще один корисний сервіс для новачків, які люблять ставити всякі питання, а що таке CPA, а я не зрозумів, хто такий Хрумер?