Розкрутити інтернет-магазин швидко: місія можлива

  1. дошки оголошень
  2. Контекстні рекламні мережі
  3. Сервіси порівняння цін
  4. Соц мережі
  5. Каталоги інтернет-магазинів і магазинів (місцеві)
  6. Пошукове просування (SEO)

Як розкрутити інтернет-магазин з нуля і не наробити помилок? Класичного рецепту, звичайно ж, не існує. Але загальні тенденції застосовні практично до будь-яких об'єктів веб-торгівлі, а, значить, будуть корисні кожному власнику власного інтернет-магазину.

Як і у випадку зі звичайним інтернет-сайтом, розкрутити інтернет-магазин можна, використовуючи в комплексі платні і безкоштовні методи просування.

дошки оголошень

Умовно-безкоштовний метод просування (що вимагає витрат тільки для утримання високих позицій вашої пропозиції). Продавати через дошки оголошень можна будь-які товари - головне, не акцентувати приналежність оголошення до масової торгівлі. Тобто імітувати приватні оголошення «з рук в руки», пропонуючи абсолютно нові товари за вигідними цінами. Також можна розсилати пропозиції з посиланням на інтернет-магазин тим, хто зацікавився оголошенням і звернувся за більш детальною інформацією.

Контекстні рекламні мережі

Яндекс Директ

Кращий спосіб залучення клієнтів - контекстна реклама від найбільших пошукових систем.
Яндекс.Директ і Google AdWords пропонують своїм користувачам всі можливості для успішного рекламного просування. При цьому ви зможете вибирати таргінг підхід до роботи - визначати географічні та інші фактори показу оголошень.

Варто врахувати, що контекстне просування відноситься до платних методам - ​​плата вноситься за кожен клік

Варто врахувати, що контекстне просування відноситься до платних методам - ​​плата вноситься за кожен клік

Google Adwords

по
Вашого сайту-візитки, при цьому ставка по кожній групі товарів (з урахуванням регіональних факторів) обчислюється індивідуально.

Сервіси порівняння цін

Яндекс.Маркет і йому подібні сервіси порівняння цін - один з найбільш націлених способів просування. Процес співпраці з такими сервісами вимагає серйозної підготовки, але при дотриманні всіх умов ви отримаєте чудову можливість для залучення цільових клієнтів в інтернет-магазин.

Соц мережі

Розкрутка інтернет-магазину в соціальних мережах ділиться на:

  • таргетовану - з цільовою демонстрацією рекламних матеріалів певної категорії користувачів;
  • загальнотематичних - припускає розміщення рекламних матеріалів в тематичних спільнотах і паблік соціальних мереж.

Крім цього, існує варіант цілеспрямованого просування інтернет-магазину через власну сторінку / співтовариство. У цьому випадку робота повинна бути планомірною, доведеться попрацювати над оптимізацією сайту інтернет-магазину під інтеграцію з соцмережами. Але, в цілому, власна сторінка дає не менший ефект, ніж сам інтернет-магазин - з її допомогою можна продавати товари і приймати замовлення навіть не вдаючись до переходу на основний сайт.

Каталоги інтернет-магазинів і магазинів (місцеві)

Це додатковий спосіб залучення потенційних клієнтів. Трафік з нього невеликий, але він є. І в міру розвитку магазину він буде рости. Те ж стосується і регіональних ЗМІ / інтернет-порталів. Краще, якщо ваш інтернет-магазин буде знаходитись в реєстрі регіональних торгових компаній і споживачі зможуть його там знайти. Це підвищує лояльність і працює на імідж. Ну, і деякий трафік теж може принести.

Пошукове просування (SEO)

пошукове просування   інтернет-магазину - це складний процес, що має на увазі цільове просування сайту по певних запитах пошукове просування інтернет-магазину - це складний процес, що має на увазі цільове просування сайту по певних запитах. Упор потрібно робити на оптимізацію самого сайту, показників юзабіліті, поведінкові фактори. Чим зручніше і привабливіше буде ваш сайт для відвідувачів - тим легше буде йти пошукове просування.

В цілому, розкрутити інтернет-магазин можна в досить стислі терміни. Використовуйте всі доступні методи рекламного просування. Робіть сайт зручніше. Оптимізуйте процес продажів. Пропонуйте своїм відвідувачам більш вигідні умови, знижки, бонуси. Будьте конкурентоспроможні, і споживачі обов'язково виберуть саме ваш інтернет-магазин для шопінгу. Головне - не зупинятися на досягнутому і вести планомірну роботу над поліпшенням якості послуг. Тоді і результат буде помітний і очевидний не тільки вам.