Розкрутка і просування

 1. Як просувати і які технології для просування веб-сайтів на території України і зокрема Києва
 2. Так що ж таке пошукова оптимізація і пошукове просування?
 3. Технологія пошукової оптимізації та просування веб-сайту
 4. Ми готові запропонувати послуги з розкручування:
 5. Тези про технології та переваги роботи з нашою компанією:
 6. Зведений опис основних технологій:
 7. 2. Розкрутка веб-сайту методом реєстрації в пошукових системах
 8. 3. Розкрутка веб-сайту за допомогою пошукової оптимізації
 9. 4. Розкрутка веб-сайту за рахунок збільшення розміру вашого веб-сайту, а саме текстового вмісту (контенту)
 10. 5. Розкрутка веб-сайту, застосовуючи банерну рекламу
 11. 6. Розкрутка за допомогою контекстної реклами
 12. 7. Розкрутка веб-сайту, розміщуючи інформацію: на дошках оголошення, в чатах, на форумах, блогах і т.д.
 13. 8. Розкрутка за рахунок обміну посиланнями
 14. 9. Розкрутка веб-сайту за допомогою створення партнерської компанії
 15. 10. Розкрутка веб-сайту за допомогою підписки на розсилку
 16. 11. Розкрутка веб-сайту методом дайрект-мейла
 17. 12. Розкрутка за допомогою блогів
 18. Пошукова оптимізація або SEO

Як просувати і які технології для просування веб-сайтів на території України і зокрема Києва  Веб сайт  - це представництво Вашої компанії в інтернет

Як просувати і які технології для просування веб-сайтів на території України і зокрема Києва

Веб сайт  - це представництво Вашої компанії в інтернет Веб сайт - це представництво Вашої компанії в інтернет. Вже історія, коли фірми і компанії вважали, що достатньо просто мати веб-сайт в Інтернеті. Зараз мало мати веб-сайт, час мати ефективний веб-сайтом, який розкручений в пошукових системах : Яндекс, Гугл, Бігун, Мета і інші.
Пошукова оптимізація на сьогоднішній день є найбільш ефективним методом для просування Вашого веб-сайту або інтернет-проекту. багато питань маркетингу і залучення відвідувачів на Ваш веб-сайт пошукова оптимізація здатна вирішити з легкістю.

Так що ж таке пошукова оптимізація і пошукове просування?

Компанії, у яких є красивий в плані дизайну і зручний в плані функціональності веб-сайт, дивуються,  чому їх веб-сайт не є ефективним бізнес-інструментом Компанії, у яких є красивий в плані дизайну і зручний в плані функціональності веб-сайт, дивуються, чому їх веб-сайт не є ефективним бізнес-інструментом . Ми часто стикаємося з цим питанням.

Пошукова оптимізація і пошукове просування - це комплекс і система дій, яка спрямована на підвищення позиції Вашого веб-сайту в рейтингу пошукової системи.

На сьогоднішній день, за інтернет-статистикою відомо, що не менше 80% користувачів приходять на веб-сайт, використовуючи ту чи іншу пошукову систему. Веб сайт , За яким проведена пошукова оптимізація, буде показаний на перших позиціях пошукової системи і ймовірність того, що на нього потраплять відвідувачі стає дуже висока. А ці відвідувачі і є Ваші потенційні клієнти.

Наша компанія готова запропонувати Вам комплексний підхід, як послугу по просуванню Вашого веб-сайту в інтернет і проведення пошукової оптимізації. А як показує практика цей вид реклами є найбільш прийнятним з точки зору: вартість-ефективність-тривалість. Довіряючи нашим досвідченим фахівцям, Ви можете бути впевнені, що перші плоди від пошукової оптимізації можна вже отримати через 3 місяці з моменту старту оптимізації. А це стабільний і надійний потік не просто відвідувачів, а саме Ваших клієнтів.

Технологія пошукової оптимізації та просування веб-сайту

В першу чергу потрібно вивчити діяльність Вашої компанії, її особливості, а далі необхідно поставити мету, яка повинна бути досягнута в кінцевому результаті В першу чергу потрібно вивчити діяльність Вашої компанії, її особливості, а далі необхідно поставити мету, яка повинна бути досягнута в кінцевому результаті. Це дуже важливий етап, так як кожен бізнес індивідуальний і шаблонні рішення тут не помічники. А правильно поставлена ​​мета - запорука половини успіху.
Відразу ж хочемо повідомити Вам, що дієвою може бути тільки система дій по просуванню Вашого веб-сайту. Одна дія саме по собі може здобути якийсь результат, але як правило він не порівняємо з результатом від чітко продуманої систематизованої рекламної компанії .

Першим кроком є ​​досягнення високого рейтингу для певного пошукового слова або слів, так само відомих як пошукові запити в пошуковій системі Першим кроком є ​​досягнення високого рейтингу для певного пошукового слова або слів, так само відомих як пошукові запити в пошуковій системі.

Другий крок - це збільшення кількості відвідувачів Вашого веб-сайту. Саме цей крок і принесе на Ваш веб-сайт не тільки відвідувачів, але і Ваших клієнтів. Вони будуть купувати ваші товари або користуватися вашими послугами, а так же бути клієнтами ваших послуг.

дійсно професійний результат по першому кроку це відображення вашого веб-сайту на перших позиціях найбільш популярних пошукових систем.

Ми маємо великий досвід для досягнення відмінного результату Ми маємо великий досвід для досягнення відмінного результату. І ми даємо гарантію, що Ваш веб сайт буде, добре відвідуємо. Ми користуємося тільки "білими" методами для просування Ваших веб-сайтів або інтернет-проектів. Тому весь процес буде прозорий і зрозумілий. Оптимізуючи код ваших сторінок, ми не використовуємо "чорних" методів. Тільки такий підхід допоможе домогтися довгострокового ефекту. Вся інформація по просуванню і оптимізації доступна нашим замовникам.

Наша компанія націлена на те, що б наші замовники отримували прибуток від пошукової оптимізації та просування веб-сайту.

Ми готові запропонувати послуги з розкручування:

 • корпоративних веб-сайтів;
 • розважальних веб-сайтів;
 • промо-сайтів;
 • розкрутка порталів;
 • просування
  інтернет-магазинів ;
 • оптимізація некомерційних
  проектів.

Ми розраховуємо тільки на довготривалу роботу з нашими замовниками так як саме прибуток наших замовників дозволить нам отримувати прибуток від нових замовлень наших послуг нашими клієнтами .

Ми розраховуємо тільки на довготривалу роботу з нашими замовниками так як саме прибуток наших замовників дозволить нам отримувати прибуток від нових замовлень наших послуг  нашими клієнтами

Тези про технології та переваги роботи з нашою компанією:

Тези про технології та переваги роботи з нашою компанією:

Ми користуємося тільки "білими" методами пошукової оптимізації та просування веб-сайту.

Намагаємося максимально зменшити час на розкрутку веб-сайту або інтернет-проекту.

Оптимізуємо веб-сайти будь-якого ступеня складності і з будь-яким набором сервісів, послуг і функціональних можливостей.

Наші фахівці здатні просувати веб-сайт клієнта у всіх сегментах інтернет.

написання та копірайтинг оригінальних і продають текстів та промо-матеріалів, які зрозуміло передадуть сенс сторінки відвідувачу веб-сайту.

написання та  копірайтинг  оригінальних і продають текстів та промо-матеріалів, які зрозуміло передадуть сенс сторінки відвідувачу веб-сайту

Консалтинг і аудит по ефективній розкрутці.

Офіційний договір на розкрутку веб-сайту.

Звіти по виконану роботу і досягнуті цілі з будь-якою частотою обумовленої з замовником.

Підняття позиції веб-сайту або інтернет-проекту в пошукових системах і збільшення кількості клієнтів у вигляді відвідувачів веб-сайту.

Партнерські відносини з іншими SEO-компаніями України.

Багаторічний досвід по оптимізації, просуванню і розкрутці веб-сайтів і інтернет-проектів.

Багаторічний досвід по оптимізації,  просуванню і розкрутці веб-сайтів  і інтернет-проектів

Зведений опис основних технологій:

1. Розкрутка веб-сайту або інтернет-проекту, розміщуючи його в рейтингах або каталогах

Найпоширеніший і давній спосіб. Рейтинги і каталоги відрізняються тим, що в рейтинг веб-сайт потрапляє на перші позиції в залежності від кількості відвідувачів. А в каталозі критерії більш складні, тут і регіон, і час реєстрації, і алфавіт, і вид діяльності вашого проекту.

2. Розкрутка веб-сайту методом реєстрації в пошукових системах

Після реєстрації веб-сайт потрапляє в пошукову систему, після чого, ввівши пошукові слова або запит пошуковій системі, можна побачити свій веб-сайт в списку результатів. До речі результат безпосередньо засвистить від алгоритму конкретної пошукової системи.

3. Розкрутка веб-сайту за допомогою пошукової оптимізації

Один з дорогих методів, але при цьому найбільш дієвий. Так як прийшов на веб-сайт відвідувач, прийшов за конкретним запитом, а значить, є вашим потенційним замовником.

4. Розкрутка веб-сайту за рахунок збільшення розміру вашого веб-сайту, а саме текстового вмісту (контенту)

Найдорожчий, але при цьому найбільш дієвий. Тому що чим більше матеріалів веб-сайту, тим більше на нього може прийти клієнтів.

5. Розкрутка веб-сайту, застосовуючи банерну рекламу

банер (Від англ. Banner - прапор, прапор, гасло, девіз). Привертає увагу зображення, при натисканні на яке, користувач потрапляє на потрібний веб-сайт.

6. Розкрутка за допомогою контекстної реклами

Особливо корисна на перших етапах з просування веб-сайту. Ідея в тому, що за певну плату, ваш веб-сайт буде показаний один з перших. Чим більше грошей рекламодавець готовий запропонувати пошуковій системі і чим частіше натискають на його рекламу, тим на більш високій позиції буде веб-сайт.

7. Розкрутка веб-сайту, розміщуючи інформацію: на дошках оголошення, в чатах, на форумах, блогах і т.д.

Зараз тематичні форуми, дошки оголошень, інтернет аукціони, тематичні портали дуже популярні. А головне, що на них відвідувачі, які цікавляться саме тією сферою. Сферою, в якій ви продаєте продукцію, надаєте сервіс або послуги.

8. Розкрутка за рахунок обміну посиланнями

Ідея в тому, що два проекти за взаємною домовленістю обмінюються посиланнями один на одного.

9. Розкрутка веб-сайту за допомогою створення партнерської компанії

Привертає на ваш веб-сайт так само тих, відвідувачів які, готові стати вашими партнерами, дилерами та підрядниками.

10. Розкрутка веб-сайту за допомогою підписки на розсилку

Розсилка новин , Оновлень і акцій вашої компанії, існуючим та потенційним клієнтам вашої компанії за їх добровільною згодою.

11. Розкрутка веб-сайту методом дайрект-мейла

прямий або дайрект маркетинг . Це зовсім не спам, як може здатися на перший погляд. Це розсилка матеріалів вашим потенційним клієнтам, яких ви чітко знаєте. Кожен лист пишеться під певного респондента.

12. Розкрутка за допомогою блогів

Активну участь інформації про вашому веб-сайті або інтернет проект на одному з популярних блогів.

Активну участь інформації про вашому веб-сайті або інтернет проект на одному з популярних блогів

Пошукова оптимізація або SEO

Пошукова оптимізація або SEO проводиться перед реєстрацією веб-сайту в пошукових системах або каталогах і рейтингах. Складається з наступних етапів:

 • Аудит видимості веб-сайту (якщо веб-сайт вже існує).
 • Аудит основних значень - Індекс Цитування, Page Rank, Число зовнішніх посилань, проіндексовані сторінки.
 • Аналітика найбільш зацікавленої аудиторії потенційних клієнтів і підбір для них найбільш популярних і ефективних пошукових запитів. Наприклад, якщо ви продаєте машини Bently, то найбільш ефективним пошуковим запитом як може здатися буде не "Купити машину", а "Купити Bently". Такий запит не змусить вас конкурувати з веб-сайтами , Які продають інші машини і чітко відбере тих, хто готові купити саме Bently, а не Lanos.
 • Переробка структури веб-сайту на відповідність ядру запитів.
 • Аудит конкуренції по ядру запитів.
 • Написання і підбір ключових слів до кожної сторінки вашого веб-сайту.
 • Написання опису для кожної сторінки вашого веб-сайту.
 • Додавання спеціальних мето-тегів якими керуються пошукові системи. Це дозволить підвищити рейтинг вашого веб-сайту в пошукових системах.
 • Додавання спеціальних заголовків, тегів "h1 - h7", "strong". Додавання описів до зображень.
 • Реєстрація веб-сайту в пошукових системах , Каталогах виконується вручну. По кожному проекту є повний звіт, включаючи відмови, які були надані від реєстраторів і з якихось причин (але можливі відмови і без пояснення причини).

Так що ж таке пошукова оптимізація і пошукове просування?