Розкрутка свого сайту на Сеоспрінт - Реклама на Сеоспрінт - SeoSprint - Каталог статей - seo-start

Ви ставите питанням, як розкрутити свій сайт

Ви ставите питанням, як розкрутити свій сайт?

Втомилися від постійних невдач, але ніяк не можете конкурувати в пошукових системах з іншими схожими на вас сайтами?

Чи не час зрозуміти, що ви нарешті щось робите не так?

Дуже часто проблема може бути не в вас самих, а в тематиці, яку ви вибрали для свого ресурсу.

Я думаю всі знайомі з конкуренцією і що це таке мені пояснювати не потрібно. І так почне!

Ваш сайт знаходиться в самих низах поісковіков.Все ваші спроби підняти сайт за допомогою посилань на сторонні сайти, постів з посиланнями на форумах, блогах і гостьових книгах не принесли плодів.

Ви намагалися, додавали свій сайт в білі каталоги, поставили купу лічильників, обмінялися посиланнями з іншими власниками подібних сайтів, але все напрасно.В чому ж ваша помилка?

І поряд з усім цим вони (пошукові системи) почали звертати увагу на те, з якої тематики знаходяться ваші посилання в сторонніх сайтах.То Тобто якщо ваш сайт присвячений тематиці холодильників, то сайт з продажу нижньої білизни ніяк вам не корисний з точки зору пошукових систем. все крутиться близько трафіку і пошуковики зараз цінують послідовний перехід.

Наприклад: З сайта побутової техніки логічний перехід на ваш сайт з продажу або опису холодільніков.Еслі це так в вашому випадку, то ця посилання на сторонній сайт вам у плюс, якщо немає, то в мінус.

Сподіваюся ви встигаєте за моїм ходом думки.

Так само впливають і такі фактори, як пошукові запити, які ви вводили в

<МЕТА Тег Keywords (ви швидше за все вводили від себе, а не використовуючи сервіси такі, як https://wordstat.yandex.ru ).

ru   )

Унікальність тексту один з важливих критеріїв в просуванні вашого продукта.Еслі вам стало лінь написати свій текст і ви нахабно здерли його з сайту, який схожий за тематикою, то ваша унікальність становитиме лише жалюгідний% від унікальності на сайті творця даного контенту, а може бути і взагалі 0!

Якщо ви все ж налаштовані просунути свій продукт, а не гратися в сайто-строітеля.То вам необхідно обзавестися терпінням і написати свій унікальний контент, після чого вам необхідно буде не полінується і в кожній статті проставити ключові слова, які будуть за запитами збігатися з Заголовками .

Наприклад: Якщо у вас в заголовку написано: Купити холодильник Samsung GT-002233, то ключові слова можна вставити: Купити холодильник, Samsung GT-002233

(Заздалегідь перевіривши за запитами на Yadex Wordstar).

Після написання контенту і оптимізації статей під запити ви підніміться на позиції, але на самому верху ви не будете і ось тут ми підходимо до апофеозу статті.

Без розкрутки і вкладень грошей ваші старання будуть майже рівні нулю, ну звичайно якщо ви не сидите весь день за комп'ютером і робота в інтернеті не є вашим основним заробітком.

Але якщо ви просуваєте свій форум, блог, інтернет-магазин, або ж просто продукцію своєї фірми, то без вкладень в рекламу та розкрутку вам не обійтися. Всі серйозні фірми, які ви споглядаєте по телевізору постійно вкладають в рекламу 100 000 $ наприклад, щоб заробити на них від продажів 1000 000 $ .Платят пошуковикам, щоб займати верхні позиції, Сео-фірмам.Ви звичайно ж цього не потягнете!

Але є спосіб, як підняти ваш ресурс вкладаючи не сотні тисяч доларів, а сотні рублів до прімеру.Конечно я не кажу, що буде легко, але це реально і це ПРАЦЮЄ !!!

На буксах, подібних   SEO SPRINT   , ви платите гроші, щоб люди виконували завдання за виставлену вам суму і в завданні вставляєте в головні умови наприклад зайти в пошуковик Яндекс і ввести запит: купити холодильник в харкові наприклад На буксах, подібних SEO SPRINT , ви платите гроші, щоб люди виконували завдання за виставлену вам суму і в завданні вставляєте в головні умови наприклад зайти в пошуковик Яндекс і ввести запит: купити холодильник в харкові наприклад .І люди за гроші будуть це робити піднімаючи вас сайт все вище і вище.

Так само є величезний плюс подібного просування - це потенційні клієнти (користувачі) в особі самих виконавців. Так що думайте, гадайте, але як зважитеся на дорослі дії сайт вас ждёт.А поки ви наважуєтеся, хтось вже таким чином зайняв ваші перші позиції в пошукових запитах! Вдалою розкрутки вашого ресурсу!

Вдалою розкрутки вашого ресурсу

Ви ставите питанням, як розкрутити свій сайт?
Втомилися від постійних невдач, але ніяк не можете конкурувати в пошукових системах з іншими схожими на вас сайтами?
Чи не час зрозуміти, що ви нарешті щось робите не так?
В чому ж ваша помилка?