Розкрутка Телеграм Каналу за допомогою відео в Youtube


Як це зробити? Тиждень тому я в якості експерименту створив 30-секундний ролик, який завантажив в Youtube. Відео дуже добре зайняло топові позиції по потрібним мені ключовими словами. Ділюся інформацією, як я це робив. ✍️

Даний спосіб просування телеграм каналу вважаю дуже зручним для багатьох. У всіх у нас є як мінімум смартфон і інтернет. Будь-який з нас, якщо навіть не вміє монтувати або створювати відеоролики, завжди зуміє зняти себе на камеру і викласти відео в Ютуб.

Подумайте, на яку тему ви зможете зняти відео або зробити презентацію. Як це краще піднести. Буде краще, якщо ви в ролику зможете згадати про якісь фішки, які будуть у вашому телеграм каналі, які будуть створювати заклик до дії. Багато блогерів так і роблять, розповідаючи в інших соціальних мережах про кращих можливостях свого телеграм каналу, що саме тільки там ви зможете отримати якісь особливі секретні файли. Багато, тільки заради цих фішок, скачують спеціально телеграм і стають їх передплатниками.

Як правильно оформити відео з точки зору SEO (пошукова оптимізація)

Я сам не є спеціалістом з просування роликів в Ютубі, проте я завжди покладаюся на свої знання в пошуковій оптимізації, логіка мені каже що алгоритми будуть майже ідентичні.

Заголовок

Тема або як в сеошной середовищі прийнято говорити тайтли (від слова title) обов'язково повинен містити головне ключове слово. У моєму випадку ключовим словом було "розкрутка телеграм каналу". До ключевику ви можете додати кілька слів, щоб воно виглядало як смислове пропозицію.

b_5a000c2597d6d.jpg

У заголовку зазначено головне ключове слово "розкрутка телеграм каналу" Ваше ключове слово не повинно виглядати як спам: нескінченне і безглузде дублювання ключів через кому, а то і в усі без неї. Все повинно бути створити на благо користувача, але з урахуванням оптимізації.

Обов'язково спочатку проведіть аналіз видачі інших роликів по вашому запиту.

b_5a000c266a31c.jpg

Вивчіть їх заголовки, текст, картинку. Правило просте: зробіть на 10% кращому ніж у них + тексти і відео повинно бути унікальним, геть копіпаст!

Я звернув увагу, що в заголовку якщо кожне слово робити з великої літери, то Воно Виглядає привабливо. Також можна зробити поділу тексту за допомогою цього символу |.

Коли будете зберігати і завантажувати в Ютуб, намагайтеся його називати так, як воно має звучати з головним ключовим словом. У мене було так: raskrutka_telegram_kanala_mp.4. Є інформація, що вказувати назву ролика по ключевику теж збільшує ранжування в пошуку.

В описі тексту теж важливо додати ключові слова. Тільки розбавте його в вашому тексті, щоб це було читабельно і не виглядало як спам.

b_5a000c278c1a7.jpg

Важливо також прописати теги, саме завдяки їм ваш ролик буде з'являтися в інших пропозицій, ну і звичайно це теж додає пріоритет для ранжирування.

Також, для посилань я використовував сервіс коротких посилань goo.gl (Важливо бути авторизованим в сервісі, інакше ви втратите статистику посилань) для ведення аналітики, щоб розуміти, скільки разів натискали на посилання, які я вказав в описі.

Як дізнатися популярність ключових запитів

Як правило, всі ключові слова я завжди аналізую в сервісі Вордстат Яндекс . Чим вище цифра, тим популярнішими запит.

b_5a000c2811e35.jpg

До речі, звернув увагу, що моє ім'я теж присутній в запитах.

Ну і наостанок, обов'язково оформите красиву обкладинку для відео, яка буде містити яскравий заголовок, на який так і хочеться натиснути, щоб скоріше втомити свій інтерес. Я помітив, що частіше натискаю на ті ролики, які мають заголовок в обкладинці, ніж ті, які не оформлені красивою обкладинкою. Мабуть це психологія: нас тягне до красивих обкладинках. :)

b_5a000c28bb69d.jpgЯк це зробити?