Розкрутка Twitter-аккаунта

Twitter   - ця соціальна мережа (якщо її взагалі можна назвати такою) вже давно стала популярною в корпоративному середовищі

Twitter - ця соціальна мережа (якщо її взагалі можна назвати такою) вже давно стала популярною в корпоративному середовищі. Багато компаній мають своє представництво в даному сервісі мікроблогів. Багато успішно, деякі менш. Ви вже вирішили, навіщо вам Twitter? Якщо відповідь ствердна, то ця стаття для вас. Я постараюся коротко розповісти, яким чином можна залучити передплатників на ваш аккаунт.

На жаль, найпопулярнішим способом в цій справі досі залишається спам - тобто так званий массфолловінг, коли який-небудь проект починає слідувати за іншими користувачами без всякого розбору. У надії на те, що вони дадуть відповідь взаємністю. Цей спосіб розглядати немає сенсу. Хоча б з тієї причини, що в такому випадку розмивається цільова аудиторія. І взагалі не зрозуміло, хто ж насправді стає вашим читачем. І читає він вас взагалі?

Розглянемо два способи залучення читачів до вашого twitter-аккаунту. Перший - зовнішній, а другий - внутрішній (з використанням вашого сайту).

Зовнішні способи залучення:

  1. Через знайомих в галузі. Часто багато людей в суміжній галузі піарять новий аккунт їх знайомого. Наприклад, коли в Twitter з'являється якийсь відомий блогер в SEO, то інші активно повідомляють про це. А вже якщо ви попросите ваших впливових в Twitter знайомих зі схожою аудиторією, то вони напевно розкажуть про вас.
  2. Інтерв'ю з впливовими Twitter-користувачами з вашої ж сфери. Це той випадок, коли знайомих немає. Але ви завжди можете взяти для вашого сайту інтерв'ю. А вже ці люди обов'язково дадуть на нього посилання і з великою ймовірністю вкажуть вас в twitter.
  3. Використовуємо свою ж аудиторію. Якщо у вас вже є якась аудиторія в twitter, то не бійтеся просити ваших читачів робити ретвіти. Це дієвий спосіб. І чуйність людей часто приємно вражає.

І чуйність людей часто приємно вражає

Внутрішні способи залучення:

  1. Інформація про Twitter на видному місці. Очевидно, що на вашому сайті потрібно розмістити кнопку, яка буде говорити про те, що у вас є twitter-акаунт, і за ним можна слідувати. Це банально, але деякі компанії примудряються забути про таку просту річ.
  2. Унікальний контент. Залучати в свій Twitter через сайт можна і обіцянками унікального контенту, який буде розміщуватися тільки там: спеціальні пропозиції, знижки, посилання на приховані статті, контент, якого немає на сайті (як, наприклад, в досить веселому Twitter'е журналу Лента.ру) , корисні матеріали. Наприклад, якщо ви продаєте програму по бухгалтерії, то варто відстежувати всі новини, стосовно звітності фірм і повідомляти їх в твіттер. Все це приверне людей, якщо ви, звичайно, розповісте про такий обліковий запис на своєму сайті.
  3. Конкурси. Створення конкурсів, які, так чи інакше, будуть пов'язані з Twitter. Наприклад, коли умовою участі є факт проходження за вашим аккаунтом. Ну і результати повідомляти можна через twitter.
  4. Реклама аккаунта в статтях. Якщо у вас є блог або публікації на тему на сайті, то має сенс рекламувати twitter в кінці статті. Практика роботи над BizTimes.ru показала, що це дає дуже хороший ефект.

Мені ці методи здаються основними. Якщо у вас є якісь інші ідеї, то пропоную ділитися ними в коментарях.

До речі, мій twitter

Безкоштовна книга для тих, хто робить сайт компанії

Хочете дізнатися про те, як створюються продають сайти? Більш того, зрозуміти, як взагалі можна зробити свій власний сайт, який буде приносити клієнтів? Все це Ви знайдете в нашій безкоштовної книзі.

отримати книгу

Ви вже вирішили, навіщо вам Twitter?
І читає він вас взагалі?
Більш того, зрозуміти, як взагалі можна зробити свій власний сайт, який буде приносити клієнтів?