Розкрутка Вконтакте за допомогою сервісу TopLiders

Вітаю тебе Вітаю тебе! Мова піде про сервіс TopLiders, на сьогоднішній день це самий дієвий сервіс з тих які я зустрічав, з цього на ньому зупинився сам і тобі раджу.

TopLiders це відмінний сервіс для розкрутки і просування сторінки Вконтакте, з його допомогою на автопілоті можна залучати дуже багато друзів, а так само він славиться семи рівневої програмою з партнерства, я про неї тут опишу нижче.

Кожен день росте приплив користувачів даного сервісу, аш по три сотні за день і навіть більше, ці цифри говорять самі за себе.

Реєстрація відбувається безкоштовно в зв'язці з аккаунтом Вконтакте, після реєстрації натискаєш кнопку «ротація» і тобі висвітиться список з двадцяти реальних людей, яких треба додати до себе в друзі на своєму акаунті, а ці люди гарантовано додадуть тебе в друзі в обратку, так і наростає база друзів.

У день можна так два рази робити, а в Vip акаунті чотири. І ти побачиш, що до тебе будуть в друзі проситися сорок, шістдесят друзів в день і так далі. Але врахуй, що більше 40 друзів в день додавати не можна, Вконтакте не дасть, а приймати в друзі, можна скільки хочеш. Коли будеш проходити ротацію, не поспішай, додав кілька друзів, перепочинь пару хвилин, ніж небудь займися в інтернеті або будинку. Тому, що за незвичайну активність, Вконтакте може заморозити сторінку не на довго (чого не хотілося б).

Так само, тут дуже хороша партнерська програма, як я писав вище, семиуровневая, для цього треба придбати VIP (так само це 10-ти доларам) і заробляти гроші за допомогою сервісу Топлідерс.

Що дає VIP статус?

- У «ротації» треба буде додавати до себе в друзі не двадцять чоловік, а десять, ну а у відповідь тебе додадуть вже не десять чоловік, а двадцять, тобто приплив друзів буде в рази більше.

- Тобі дається реферальная посилання, яку ти можеш поширювати через соціальні мережі, форуми, блоги, так само можеш безкоштовно порекламіровать на ресурсі обміну трафіком:.

Люди, які будуть реєструватися по своєму реферальному посиланням в сервісі Топлідерс, будуть вважатися запрошеними тобою.

А це означає, що від тих, хто зареєструється по VIP статусу (заплатять 10 доларів), ти отримаєш свою винагороду рівне 2 доларам, і так само з другого твого рівня, а потім до сьомого рівня по 1 долару.

Всього лише запрошуємо 5 осіб з VIP статусом, а потім вони ще по п'ять чоловік, також з ВІП статусом, і так сім разів, то дохід у тебе вийде 97 тисяч 685 доларів. А якщо цю ж схему прорахувати не по 5 чоловік, а по 7, то на виході вже виходить 960 тисяч 855 доларів.

Я думаю суми значні. Більш докладно можна глянути на самому сервісі.

Якщо ти хочеш багато друзів, партнерів в свій проект, а може ще й заробити (чисто, як побічний ефект), то реєструйся в сервісі Топлідерс.

З повагою,
Роман Горбунов

Цікава стаття? Поділіться нею будь ласка з іншими:

Що дає VIP статус?