Розміщення статей в каталогах | каталоги | каталоги статей | сайт | посилання | тиц | каталог | стаття | розміщення

Розміщення статей в каталогах

Невід'ємна і важлива складова комплексного просування будь-якого сайту - розміщення статей в каталогах. Дана пропозиція користується незмінною популярністю і дає великий ефект, якщо порівнювати з каталогами сайтів. Такий результат пов'язаний зі швидкою індексацією контенту і його близькістю до тематики сайту, що просувається URL. Каталоги статей щодня переглядають сотні тисяч користувачів, а значить, дуже великі шанси, що з каталогу вони перейдуть на Ваш сайт як Ваші потенційні покупці.

Розміщення статей в каталогах здійснюється за певними правилами і критеріями:

  1. Унікальність статті. Вона повинна становити більше 95%, тільки в цьому випадку власник ресурсу дозволить її додати.
  2. Грамотність, читабельність, зміст. Стаття повинна бути написана добре і без помилок, легко читатися і повністю розкривати зміст теми. Саме в цьому випадку відвідувачі сайту помітять її, і, отже, звернуть увагу на Ваш ресурс.
  3. Обмежена кількість посилань. Так, в статті обсягом близько 1500 знаків допускається використання не більше 2-х посилань. Краще розташування, перша - в першому абзаці статті, друга - в останньому.

У написанні власне статей для каталогів також є нюанси. Власнику ресурсу необхідний якісний і цікавий контент, отже, статті не повинні бути нудними і беззмістовними. Такі статті в якісному каталозі статей розміщені не будуть.

Ціна на нашу послугу «Розміщення статей в каталогах» - демократична з точки зору ціни. Написання статті для каталогу здійснюють наші найкращі копірайтери, професіонали своєї справи з великим досвідом роботи. Вони напишуть унікальні тексти, грамотні і цікаві, що включають Ваші посилання з анкорами. Ви отримаєте оптимізовані текст, які відразу ж потрапить в індекс пошукових систем.

Наша база налічує 650 каталогів статей, ретельно відібраних, що володіють гарною статистикою. Для замовлення від Вас необхідно тільки вказати URL сайтів / сторінок для просування, і потрібні ключові слова в тексті. Решта - наші завдання: реєстрація акаунтів, реєстрація спеціального поштової скриньки, написання і розмноження статей, їх прогін і складання звітності для Вас.
Якщо Ви зробите замовлення послуги «Розміщення статей в каталогах», то Ви отримаєте:

- швидке зростання позицій

- збільшення показників тИЦ і PR

- приплив додаткового трафіку за рахунок каталогів по посиланнях в статтях

Результат буде мати довготривалий ефект. У комплексі з іншими способами пошукової та соціальної розкрутки, просування за допомогою статей дасть можливість значно зменшити час виведення сайту в ТОП і скоротити витрати на просування.

У пропоновану нами послугу «Розміщення статей в каталогах» входить

- База - 650 каталогів статей

- Створення спеціальної пошти при реєстрації

- У поштовій скриньці - близько 100 листів підтверджень з каталогів

- Реєстрація здійснюється з ручним введенням капчі

- Підтвердження листів активації - автоматичне

- Написання і розмноження статей

- У звіт входить список каталогів статей і всі написані статті (близько 1000 варіантів)

- Поштова скринька з листами передається замовнику

- Максимальний термін виконання роботи - 5 днів

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Гнучка цінова політика.
Обов'язково указажіте email для доставки вашого замовлення!