Розробка фірмового стилю

Що таке фірмовий стиль?

Фірмовий стиль - це набір колірних, графічних, словесних, друкарських, дизайнерських постійних елементів (констант), що забезпечують візуальну і смислову єдність товарів (послуг), всієї вихідної від фірми інформації, її внутрішнього і зовнішнього оформлення.


Три основні функції фірмового стилю:

  • Ідентифікація. Фірмовий стиль дозволяє споживачу без особливих зусиль дізнатися потрібний товар (фірму, послугу) за деякими зовнішніми ознаками.
  • Довіра. Якщо споживач одного разу переконався в якості продукції (послуг), то ця довіра буде в значній мірі поширюватися на всю іншу продукцію фірми. Крім того, наявність фірмового стилю само по собі викликає довіру.
  • Реклама. Наявність фірмового стилю значно підвищує ефективність реклами. Крім цього, всі об'єкти, що містять елементи фірмового стилю фірми, самі є рекламою.

Мета фірмового стилю - закріпити у свідомості покупців позитивні емоції, пов'язані з оцінкою якості продукції, її бездоганності, високого рівня обслуговування і забезпечити продукцію підприємства і саме підприємство особливою впізнаваністю. Таким чином, наявність фірмового стилю непрямого гарантує високу якість товарів і послуг, так як воно свідчить про впевненість його власника в позитивному враженні, яке він справляє на споживача.
Наведемо як приклад всіма знаменитий бренд Coca-Cola. Складно знайти людину, якій не був би знайомий цей логотип: округлі білі букви на червоному тлі, що складаються в слова, воістину священні для більшості американців - Coca-Cola. Це один з найуспішніших і відомих брендів: експерти оцінюють його більш ніж в 70 мільярдів доларів.
Тому твердження керівника фірми Coca-Cola, що їхні товарні знаки Coca-Cola і Соку дорожче, ніж все майно фірми, має під собою об'єктивну основу.
Дійсно, якщо підсумувати витрати на рекламу і пропаганду марки фірми більш ніж за століття, додати до них витрати на підтримку репутації виробника високоякісних напоїв (підвищення якості товарів, що випускаються і створення нових, вдосконалення системи збуту, поліпшення дизайну продукції і т. Д.), То в результаті вийде сума, набагато більша, ніж вартість основних і оборотних коштів фірми.
На цьому прикладі видно роль правильної розробки фірмового стилю.


На цьому прикладі видно роль правильної розробки фірмового стилю

Якщо у вас виникли додаткові питання, просто подзвоніть нам: +7 (343) 266-43-30
з 10:00 до 19:00 без перерв c понеділка по п'ятницю

Що таке фірмовий стиль?