Розробка сайтів в Самарі

 1. Онлайн консультант
 2. Великий світ 3D
 3. Розробка сайтів Економ
 4. Розробка за допомогою CMS
 5. Самара
 6. Розробка сайтів
 7. Доменне ім'я
 8. Пошукові запити

Онлайн консультант

Відвідувачі спілкуються з консультантом через чат. При цьому переміщаються по 3D & Присутній музичний супровід яке забезпечує відповідний настрій.

Онлайн консультант

Великий світ 3D

Ви можете створити дуже велике 3D простір. Відвідувач годинами може його вивчати. Чим довше відвідувач знаходиться на вашому ресурсі, тим менше на ресурсах ваших конкурентів.

Розробка дизайну сайту
Розробка сайтів Економ

бонус

Автоматичний персонаж-консультант, у якого відвідувач отримає 10 відповідей.

Розробка за допомогою CMS

Ви можете самі розробити свій сайт дійсно безкоштовно. Не сплачуючи нікому за розробку. Або ж дуже дешево, за допомогою конструкторів сайтів, які зараз входять до складу послуг, що надаються, більшості великих хостингових компаній. Ви дійсно можете створити свій сайт з парою сторінок за допомогою безкоштовних CMS, причому з мінімумом витрат часу.

Це допоможе в створенні сайту з мінімальним бюджетом. З деякою кількістю текстів та зображень на сторінках. Але якщо ви знайшли мій сайт, то ви, швидше за все, хочете отримати сайт вже професійний. Хочете створити інструмент бізнесу, а не іграшку, за великим рахунком, з метою лише ознайомлення з тим, що інтернет дійсно існує і в ньому можна розмістити свою особисту інформацію.

при створення сайту , Необхідно розглянути питання при розробці веб-сайту про його головною функціональності. Його основний спрямованості в взаємодії з відвідувачем. Необхідна розробка дизайну сайту - того, що бачите ви та ваші відвідувачі. Функціональність сайту це вже те, що сайт "вміє". Мої навички програмування спрямовані на функціональність в розробці, в першу чергу. Що б створити сайт для, перш за все, інтернету, а не для суто особистого користування.

Використання «хмарності» в розробці сайту. В даний час багато компаній в цілях маркетингу використовують термін хмарного хостингу. Важливою відмінністю від VPS серверів є значне зниження ризику, при апаратних неполадки. Що при розробці сайту вельми значущий фактор. Особливо, якщо сайт високо навантажений і вже містить багато даних заздалегідь розробленої структури. Саме поняття хмари означає зберігання масштабованих даних.

Частина компаній надає послуги створення сервера в реальному часі. До того ж, якщо ви купуєте відразу кілька серверних вузлів, то ціна знижується з кожним додатковим вузлом. Збільшується пропускна здатність, що в кінцевому підсумку, позитивно позначиться на відвідуваності сайту. Вигода змінюючи масштаб проявляється при піках відвідуваності. У якийсь відрізок часу. Хоча додаткові можливості часто не включені в ціну.

Використання CMS при розробці. Значні сервісні можливості надаються розробнику, при використанні найбільш популярних систем управління контентом. Веб розробка постійно розвивається з метою дати більше можливостей, при реалізації все більш складних алгоритмів, що забезпечують високу функціональність сайту.

 • Уявіть свою компанію, проект, бізнес-модель або індивідуальну ідею, яка буде оцінена експертами в інтернеті.
 • Як розробник сайтів повного циклу, ми пропонуємо повну реалізацію, від загальної концепції до довгострокового супроводу.
 • Гнучкість полегшує співпрацю. Ми розробляємо сайт відповідно до вашої ідеєю: взаємопов'язане з макетом, дизайном, функціями для користувача, підбору хостингу і загального бюджету.
 • Чуйний веб-дизайн, уявлення для всіх пристроїв, таких як смартфони, мобільні телефони або планшетні комп'ютери.
 • Можливість не тільки змінити свій сайт, але і розширити свій веб-сайт в режимі 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів в році, що б сайт працював і приводив відвідувачів. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс (система управління контентом CMS / зміст).
 • Досягається підвищення обізнаності громадськості про вашу компанію, що дасть більше продажів.
 • Завдяки нашій пошукової оптимізації, ви так само збільшите відсоток саме потенційних клієнтів, цільових відвідувачів на ваш сайт.
 • Довгострокова підтримка забезпечує стабільну роботу сайту.

Розробка сайтів повинна враховувати не тільки безліч факторів реального бізнесу, для якого робиться сам сайт, але і заздалегідь закласти базис майбутньої пошукової оптимізації, для просування.

Поділіться посиланнями в соціальних мережах. Поспособствуете поширенню технології WebGL.

Самара

Розробка сайтів 3D

Сучасні браузери і веб плеєри (плагіни), підтримують інтерактивні сайти. Відвідувачі 3D сайтів можуть буквально ходити по 3D простору. Чи не читати великі тексти, що не переглядати різні картинки, а саме брати участь в самій 3D постановці. Буквально зануриться в віртуальну реальність. Але які потрібні для цього кошти? Американська компанія Unity Technologies, створивши новітні моделі веб плеєрів, зробила доступним 3D не тільки великим компаніям, а навіть групам покупців в РФ, які захочуть створити свій особистий, наприклад віртуальний клуб. В якому зможуть зустрічатися і спілкуватися не дивлячись на відстані.
3D стало доступним в РФ масовому покупцеві.

Розробка сайтів

Для замовників сюжетів сайту в стилі "фентезі". бонуси

Казкова село. Казковий замок. Заїжджий двір в середньовічному стилі.

Загальна територія два на два кілометри, з річкою, c узбережжям, зі скелями. Екосистема включає птахів і три види наземних істот з програмою взаємодії з відвідувачем.
Довідкова система з трьох автоматичних персонажів, від яких відвідувач зможе отримати довідкову інформацію в автоматичному режимі онлайн. Тематична гра розміщена на сайті дозволяє утримати відвідувача на сайті тривалий час. Тривимірна графіка дозволяє використовувати так само і онлайн гри на сайті. Хоча розробка сайтів c використанням 3D додатків вже може зайняти тривалий час.

Розробка сайтів починається природно з ідеї. Буде потрібно невелике, можна сказати філософське відступ від безпосередньо технічних питань які вирішує розробці сайтів.

Необхідно чітко сформувати спрямованість майбутнього сайту. Які цілі переслідуватиме.

Від цього і залежать всі подальші дії. Дії розробника доцільні, а не по суті волюнтаристські. Перш за все треба усвідомлювати, що "палац побудований в млявої пустелі" ніхто не побачить і не оцінить.

Як це розуміти? Розуміти необхідно таким чином, що сама ідеологія сайту, в його розробці, повинна нести точну спрямованість відповідає запитам пошукових систем. Будь-який ваш сайт, як би він вам самим не подобався і як би ви самі не були б задоволені його зовнішнім виглядом і вмістом. Без можливості знайти його за запитами в пошуковій системі, не має ні мети ні сенсу.

Сформувавши спрямованість сайту, необхідно провести розробку сайту таким шляхом, що б заявлені цілі сайту відповідали запитам пошукових систем. Простий приклад. Якщо ви вирішили продавати бензопили, то не має сенсу розробляти сайт, в якому про самі бензопили буде майже нічого. Побіжно згадки, на тлі яких щось не те, що сторонніх, а не говорять прямо про них, міркуваннях. Даний механізм і називається семантичним ядром, на яке і буде спрямована розробка сайтів. Тобто перш за все ви повинні усвідомлювати, що необхідно вибрати напрямок або напрямки для розробки свого сайту.

Не варто сподіватися, що згадавши про все потроху, ваш сайт буде відповідати всім пошуковим запитам інтернету. За свою практику я стикався з такими, буквально дитячими уявленнями, але на жаль у дорослих людей. Мало того, у підприємців. У тих людей, які вже мають бути навчені життям буквально, що "за просто так" нічого не буває. Що будь-який результат досягається саме системним, складним, послідовним працею з чітким уявленням про обраних цілях і головне засобах їх досягнення.

Тому від уявлень про створення "універсального сайту", який швидко "заткне всіх за пояс", варто відмовитися. Відмовитися на користь реальності розробки сайтів.
а реальність така, що досвідчений розробник сайтів повинен співвіднести сили, засоби та необхідні цілі щодо можливостей їх здійснення.
Перш за все необхідно, в усякому разі на початковому етапі розвитку сайту, як можна більш звузити мети сайту. Необхідно вибрати пріоритети, за якими буде розвиватися на початковому етапі сайт.
Що для цього потрібно. Перш за все кількісні показники. І базовим показником буде кількість людей. Начебто напрошується думка про "тисячі стражденних" відвідати ваш новий сайт. Але це не так. Перш за все необхідно окреслити коло осіб, які візьмуть активну участь в розробці сайту.
Начебто дивно звучить і навіщо потрібні люди, крім власне розробників сайту? Відповідь криється в тому, що пошукові машини намагаються помістити в видачу за запитом ті сайти, які не тільки є релевантними запиту, а й цікаві відвідувачам. Люди знадобляться для створення черги, такого собі ажіотажного попиту. Все як в реальності. Можна назвати маркетинговим ходом залучення людей, які будуть відвідувачами сайту. На цьому з вступом до даного матеріалу про розробку сайтів, можна зупиниться. Перейти безпосередньо до техніки, до технології рішення.

Доменне ім'я

Визначившись з пріоритетними напрямками роботи вашого сайту, ви можете переходити безпосередньо до технічного побудови сайту. Сама розробка сайту починається з доменного імені. З домену сайту. Воно повинно співвідноситься з пошуковими запитами.

Раніше існувало, та й зараз існує поширена помилка, що мовляв сайт повинен називатися настільки оригінально, як і сама фірма. Так, в цьому є певний сенс, але ваш вибір доменного імені, що збігається з назвою фірми залежить перш за все від частоти показів в пошукових системах самого імені фірми. Якщо ваша фірма часто згадується в інтернеті, що легко перевірити за допомогою того ж вордстата Яндекса, наприклад, то має сенс брати доменне ім'я збігається з назвою фірми. Але необхідно врахувати і частотні показники. Вибір доменного імені повинен бути не те, що осмисленим, а буквально прорахованим до деталей. Саме частота показів і саме в інтернеті визначить вибір.

Пошукові запити

і доменне ім'я розроблюваного сайту потрібно зв'язати. В іншому випадку ви просто не знайдете свій сайт за пошуковим запитом. Мало того, не тільки ви а й ніхто не знайде. навіщо потрібен такий сайт розробляти тоді? Розглянемо на прикладі:

Припустимо ваша фірма називається "роги і копита". Викликаємо Яндекс і гугл. Чому саме ці пошукові системи? Це розглянемо докладніше нижче, але вибір їх не випадковий. Вводимо рядок запиту "роги і копита". Що ми бачимо?

У правій частині ми побачимо напис - 39 903 показу в місяць. Це дуже непоганий результат. Це означає, що протягом місяця, мінімум сорок тисяч чоловік набирали даний запит і цікавилися сайтами які показував Яндекс в результаті.

Відкриваємо гугл і так само вводимо рядок запиту "роги і копита". Вже з самого початку не поганий результат по можливим відвідувачам вашого розроблюваного сайту.
Тепер припустимо, що ваша фірма називається "синій Бармаглот".

Проробляємо ті ж операції, що і з "рогами і копитами". Вводимо в рядок запиту Яндекса синій Бармаглот, без будь-яких інших знаків. Тому, що в пошукових системах певні знаки виконують певні функції, наприклад звужують область запиту на сайтах. Так само, що ми бачимо?

Нічого, крім сумній написи про бажання розмістити оголошення по даному запиту. Це означає, що ніхто не запитує таке словосполучення. І відповідно не має сенсу за нього намагатися зачепитися. Хоча звичайно можна припустити, що ви інвестор з неймовірними фінансовими можливостями і розробка сайтів з поглинанням величезних сум для вас нічого не означає. Підключити рекламу на телебаченні, на радіо, де постійно забивати буквально в пам'ять населенню, користувачам інтернету, своє словосполучення про Бармаглота. Розвісити в містах масштабні транспаранти, що мовляв "синій Бармаглот рулить" і його можна знайти в інтернеті.

В такому випадку, абсолютна унікальність запиту, дійсно зможе зіграти в величезний плюс. Безумовно користувачі інтернету, вбивається даний запит потраплятимуть на ваш сайт.

Помріяли? а тепер припиняємо займатися дурницями. Мислимо реально. Той хто може розкрутити рекламний слоган в так званому офлайні, зможе все або майже все і в інтернеті. Повертаємося до того, як вчинити з обмеженим, в розумних рамках звичайно, бюджетом. Перше це звичайно назва сайту. Воно повинно бути максимально високочастотним і містити ключові слова бізнесу. Ті слова, які можуть входити до складу запиту, за якими користувач інтернету буде шукати ваші роботи, послуги або просто розваги.
Якщо вам дозволяють кошти, а доменне ім'я, детально визначений для вашого напряму розвитку сайту, вже зайнято, то купите його. Так, так, домовтеся з власником доменного імені.

Невелике "ліричний відступ" про так званих домайнерах. Домайнер, це людина яка грамотно розбирається в тонкощах роботи в інтернеті і одночасно в маркетингу пропонованих робіт і послуг. Він при появі нової доменної зони, вже знає, які домени треба зареєструвати і одночасно дати початковий поштовх. Тобто створити, як мінімум, сайт візитку, яка вже буде проіндексована усіма провідними пошуковими машинами. І далі вже продає фактично свою працю і знання, пропонуючи передати права на зареєстрований сайт.

Теж важливий момент. Доменні імена не належать тим, хто їх зареєстрував, а даються в оренду, на той чи інший термін. власниками є компанії реєстратори надали доменну зону. момент, що називається "слизький".

І на цьому моменті, в РФ все і ковзають, що називається. Псевдодомайнери, інакше подібних спекулянтів і не назвеш, за корупційними схемами, з компаніями реєстраторами, а точніше з співробітниками цих компаній, буквально в перші ж години, ну зовсім несподівано стають власниками особливо "смачних" доменних імен. Відразу на вскидку - наберіть спорт, точка, рф. Чудове доменне ім'я, яке могло б приносити користь, навіть державі в цілому, однак знаходиться в тимчасовому володінні якихось митних типажів. Які можуть вам продати "задорого" це доменне ім'я.

Яке безсумнівно може принести успіх, в наданні цілковитої інформації про спорт, для користувачів будь-яких пошукових систем російськомовної аудиторії. Ну да вистачить про похмурому. можливо буде потрібно більш детально зупиниться на даній проблемі в подальшому. А зараз припустимо, що вам вдалося зв'язатися і домовиться з власником, а точніше орендарем доменного імені, яке містить ключові слова вашого бізнесу.

Ви нарешті визначилися з доменним ім'ям, яке буде великою підмогою в просуванні вашого сайту .

Тепер треба визначитися його зовнішнім виглядом. Розробка дизайну сайту є не маловажним фактором успіху. Якщо сайт буде не цікавий зовні вашому потенційному замовнику, покупцеві ваших робіт і послуг, то ви програєте в так званій конверсії.

Варто зупиниться на роз'яснення терміна. Конверсія, це по суті скільки відвідувачів вашого веб сайту повторно зайшли на нього. Тобто не скликали, а потім перегорнувши сайт пішли з нього назавжди. А подивилися, вивчили і взагалі додали собі в обране, з метою постійного відвідування.

Але не тільки, та й не скільки, хоча з цього приводу ведуться постійні суперечки, висока конверсія, забезпечить вам і вашому сайту місце в топі пошукових систем. Люди повинні ще знайти ваш сайт. Шукають, як правило, за запитами в пошукових системах. Вище ми розглянули вже необхідність відповідного доменного імені для вашого веб сайту. Тепер розглянемо питання, що стосуються розробки дизайну сайту. Є деякі особливості сприйняття пошуковими машинами сайтів. Вони як би "людські". У всякому разі намагаються наблизити алгоритми пошукових систем до оцінки такої, як якщо б сайт оцінював людина. Є безліч показників оцінки так званої релевантності пошуковому запиту вашого сайту. Детальніше розглянемо пізніше. Зараз має сенс зупиниться на особливо критичних зауваженнях для дизайну сайту. Перш за все інформація подана сайтом, повинна бути саме інформативною, тобто доступною. Простий приклад. Як ви не те, що сприйміть, а навіть роздивіться блакитні літери на синьому тлі?

Тим більше спробуєте зрозуміти сенс, настільки складно сприймається тексту. пошукові машини оцінюють подачу інформації схожим чином і основним показником є контрастність текста.относітельно фону. Тобто при виборі тих же кольорів в палітрі, яку будете використовувати, поки йде розробка дизайну сайту, ви повинні керуватися міркуваннями контрастності тексту і фону.

Окремо тут Варто розробка технічного сайту. Сайту, який буде в будь-якому випадку мати дуже вузьку аудиторію, та й розрахований буде на досить спеціалізованих відвідувачів, які будуть знаходити ваш сайт по таким же, вузько спеціальними запитами. Тобто низькочастотних. Тут так, вимоги контрастності, можуть поступатися саме спеціалізованим вимогам подачі технічної інформації. У всіх же інших випадках не допускайте зливання тексту з фоном.

Можна підвести короткі підсумки.

Як тільки ви отримуєте завдання на розробку сайту, то перш за все, треба потурбуватися доменним ім'ям для сайту і дизайном сайту. Хоча керуючись давньою істиною, що в грамотно сформульованому питанні, вже закладений сам відповідь, саме технічне завдання на розробку сайту має бути максимально докладним. Причому докладним з урахуванням безлічі технічних вимог інтернету, а не складатися з безлічі абстракцій, навіть детально описаних за типом алгоритмів. Технічне завдання, має перш за все найбільш точно описати очікувані цілі. Максимально детально і очікувану аудиторію і спектр пропонованих послуг або механізмів залучення аудиторії інтернету. А розкласти бажане у вигляді вже конструкцій, по суті технічних для інтернету, як буде називатися і як буде виглядати, вже повинен розробник самого сайту.

Місто Самара космічна столиця Російської Федерації. Кілька профільних університетів готують достатню кількість фахівців в області програмування. Тому розробка сайтів в Самарі вибір розумний для інвесторів великих проектів. Ціни і якість, особливо їх співвідношення досить конкурентні з будь-якими регіонами і навіть з обома столицями.

Але які потрібні для цього кошти?
Як це розуміти?
Начебто дивно звучить і навіщо потрібні люди, крім власне розробників сайту?
? навіщо потрібен такий сайт розробляти тоді?
Чому саме ці пошукові системи?
Що ми бачимо?
Так само, що ми бачимо?
Помріяли?
Як ви не те, що сприйміть, а навіть роздивіться блакитні літери на синьому тлі?