RSS Feed Reader - Сукупна & Feed Ваш вміст Маркетинг соціально

 1. Використовуючи RSS-канали правильно, ви можете мати нішу специфічного агрегатора новин за лічені секунди
 2. Де найкраще почати роботу з RSS-каналами?
 3. Що таке RSS Feed Reader і для чого я можу його використовувати?
 4. Ви повинні залишатися ефективним і ефективним з стільки RSS-каналів
 5. Якщо ви скиммер це те, що вам потрібно знати, щоб діяти зараз - Створіть список кращих RSS-каналів у вас ринок.
 6. Тепер вам потрібен найкращий читач RSS-каналів
 7. Час, щоб отримати ці RSS-канали в порядку і частину своєї кампанії
 8. Ось коротка демонстрація модуля для читання соціальних RSS-каналів у BrowSEO

Напевно, маркетологи змісту найбільш недооцінюються і недостатньо використовують куточок інтернету - RSS-канали. Хороший читач RSS-каналів використовується для підвищення ефективності для кожної частини вашого маркетингу курація маркетингові дослідження, інформаційно-просвітницькі заходи, будівництво посилань, залучення до трафіку.

Якщо ви не зовсім впевнені, що саме RSS-канал не хвилює, не багато людей, не кажучи вже про те, як використовувати їх, щоб зробити половину з тих речей, перерахованих вище. Але тепер ви збираєтеся навчитися використовувати їх, щоб допомогти побудувати свою онлайн-імперію, незалежно від ніші, ринку або місця розташування.

Використовуючи RSS-канали правильно, ви можете мати нішу специфічного агрегатора новин за лічені секунди

RSS-канали - це життєва сила або будь-яка хороша інтернет-кампанія, чи ви займаєтеся SEO чи SMM, це не має значення. Ви повинні бути на вершині ринку або ніші ви перебуваєте і постійно оновлюватися з останніми новинами на вашому ринку. Отримання RSS-каналів на веб-сайті та розміщення їх у вашому улюбленому читачеві дасть вам нішу відповідного центру вмісту.

Отже, за кілька хвилин ви можете знайти Канали RSS від найпопулярніших сайтів на вашому ринку, розширюйтеся, отримуйте відповідних конкурентів і, перш ніж знати це, у вас буде майже вся інформація про будь-який ринок у ваших руках.

Де найкраще почати роботу з RSS-каналами?

Це просто, Google. Вони є, мабуть, найбільш плідними кураторами всіх часів. Вони керують Інтернетом і дають вам RSS-канали, які допоможуть вам швидше і простіше отримувати вміст, якщо ви не знаєте, що це означає або як отримати RSS-канал з Google, перевірте скріншоти нижче .

Що таке RSS Feed Reader і для чого я можу його використовувати?

У вас немає кінця кількості каналів і вмісту, які можна знайти в Інтернеті. Оскільки Ваша база даних стає більшою, тим важче стає, щоб переконатися, що у вас є найкращий вміст постійно, а також найновіший вміст для обміну на ваших соціальних медіа-платформах і персонах.

Зараз ви витратили близько 30 хвилин на дослідження RSS-каналів і каталогів на десятки ключових слів і, ймовірно, знайшли близько 100 або більше RSS-каналів, найкращий спосіб залишитися на вершині їх усіх - це організувати їх у відповідних каналах KW, а потім додати їх у ваш улюблений читач RSS.

Тепер ви готові домінувати над цією нішею, у вас є під рукою весь вміст (і найкраще, і більшість з них, я впевнений), що викидається для цієї ніші, ви прекрасно готові бути в авторитеті, оскільки у вас є всі найкраща інформація під рукою, яку ви готові поділити.

Ви повинні залишатися ефективним і ефективним з стільки RSS-каналів

Проблема в тому, що не всі можуть бути кращими, вона може бути поточною, але не може бути гідною частки, немає жодного сенсу обмінюватися тим, що не буде добре прийнято. Існує немає сенсу витрачати будь-яку кількість часу, обмінюючись тим, що не збирається отримати будь-яку тягу. У вас є величезна задача фільтрувати через сотні каналів і буквально тисячі статей.

Це гарна проблема, краще мати багато змісту, ніж жодне. Незважаючи на відсутність на ринку читачів RSS, я ще не знайшов такої, яка допоможе вам отримати соціальну інформацію з вашим і допоможе визначити найбільш вірусний і популярний вміст серед усіх каналів.

Для середнього користувача це не проблема, яку вони просто хочуть ефективно читати. Для нас маркетологам це проблема, особливо якщо ви в декількох нішах.

Перехід через сотні статей у десятках каналів може зайняти кілька годин, особливо якщо ви визначите найпоширеніший вміст, чи існують інструменти, такі як scrapebox, які ви можете помістити список URL-адрес і використати аддон, щоб отримати соціальну статистику, то ви необхідно експортувати документ, а потім відсортувати їх, щоб знайти найкращий вміст. Це не зовсім те, що ви хочете робити, коли ваш RSS-канал оновлюється сотнями нових статей.

З центром найсучасніших і актуальних поточних повідомлень у блозі та статей ви можете;

 • Знайдіть кишені цільового трафіку
 • Миттєво знайдіть, що цікавить ваш ринок
 • Миттєво взаємодіяти з цільовим ринком
 • Підвищуйте поінформованість про бренд
 • Створення зворотних посилань
 • Залучіть трафік
 • Куратор найбільш популярний контент
 • Поділіться найпопулярнішим контентом у соціальних мережах
 • Створіть канали синдикації
 • Автоматичне заповнення web 2.0
 • Ніша Relavant
 • І більше можливостей безмежні з RSS

Якщо ви скиммер це те, що вам потрібно знати, щоб діяти зараз - Створіть список кращих RSS-каналів у вас ринок.

Знайдіть найкращі канали, додайте їх до програми для читання RSS-каналів, а потім керуйте їх блогом або соціальними властивостями. (очевидно, що зміст змісту є цілим курсом, і семантичне майстерність, мабуть, має найбільш повний курс на ньому і Щоб дізнатися більше, натисніть це посилання .) АЛЕ ви завжди повинні ділитися кращим найбільш популярним контентом.

Тепер вам потрібен найкращий читач RSS-каналів

Як дізнатися, чи є вона найпопулярнішою? Просто подивіться, скільки людей сподобалося на Facebook або Shared it або google pluses це тощо. Ось швидке посилання для легкої перевірки URL https://www.sharedcount.com/

Додайте URL-адреси з каналу RSS до цього контролера та просто виберіть найпопулярніший вміст на основі кількості соціальних ресурсів, які він має. Так ви знаєте, що люди вже люблять цей вміст, і це змусить вас виглядати так, як ви дійсно знаєте свій ринок і надаєте на тему та оновлення актуального та гарного вмісту.

Оскільки ваша бібліотека каналів RSS зростає, або якщо вона вже трохи непокірна, цей метод не може бути найефективнішим способом витрачати час, коли тільки починаєш працювати з потенціалом RSS, це дійсно найкращий спосіб, оскільки це отримує можливість шукати і робити багато додаткових кроків, щоб зрозуміти, що таке найкращий вміст і як його знайти.

Час, щоб отримати ці RSS-канали в порядку і частину своєї кампанії

Використання RSS модуля в BrowSEO дозволить вам додати необмежені RSS-канали, організовані KW з можливістю сортування по декількох сайтах на масовому касетному каналі RSS, стаття якого має найбільшу частку Facebook, любить, Google плюс ті, які LinkedIn інші соціальні мережі миттєво сортують і визначають найбільш вміст вірусів у кожному з ваших каналів.

Просто додайте RSS-канали до читача, клацніть sort, поділіться найпопулярнішим - Done. До 10 секунд.

Тепер у вас є час, щоб зайнятися цими каналами, залишити кілька коментарів посиланням на ваш сайт розумно і залучити трафік, створюючи відповідні посилання, якщо ви завжди займаєтеся найпопулярнішим вмістом вірусу, то ви набагато ймовірніше для залучення трафіку з усіх маркетингових каналів.

Ось коротка демонстрація модуля для читання соціальних RSS-каналів у BrowSEO

ВІДЕО НЕПОСЛУГО -

Використовуйте читач соціальних RSS-каналів, знайдений у браузері BrowSEO, і підвищуйте ефективність всіх ваших курсів та маркетингу в соціальних мережах за менший час з меншими зусиллями, навіть не думаючи про це, нехай користувачі розповідають, що таке вміст і який вміст слід обговорювати на ваших блогах, фанпайях, сторінках pinterest або в інших місцях, де ви спілкуєтеся про вашу нішу в соціальних мережах.

[optin_box style = ”12 = alignment =” center = action = ”// app.markethero.io/public/optin/ff6119dc3a295ca5b1fc2b783c4c78581f24ebbdd6b8adbb3867130f2a18c385/8b6740d9-54cf-46e6-9f3e-68782c62253d/subscribe” method = ”post” email_field = ”email ”Email_default =” Введіть свою адресу електронної пошти ”email_order =” 1 _ integration_type = ”custom” double_optin = ”Y” gotowebinar = ”a5830905159747094273 _ name_field =” ім'я ”name_order =” 0 _ name_required = ”Y” name_default = ”Введіть ваш перший ім'я ”form_id =” markethero-форма ”opm_packages =” ”] [optin_box_hidden] [/ optin_box_hidden] [optin_box_code] [/ optin_box_code] [optin_box_field ім'я =“ заголовок ”] Дізнайтеся, як домінувати за допомогою RSS за цим четвергам [/ optin_box_field] [optin_box_field ім'я = "пункт»] PHA + QmVjb21lIGEgbWFya2V0aW5nIHBvd2VyaG91c2UgaW4gYW55IG5pY2ggd2l0aCBSU1MgZmVlZHMuIGN1cmF0ZSwgZHJpdmUgdHJhZmZpYywgZ2V0IGJhY2tsaW5rcywgc3luZGljYXRlLCBzaGFyZSBhbmQgbW9yZSB3aXRoIHRoZSBCcm93U0VPIFNvY2lhbCBSU1MgRmVlZCBSZWFkZXI8L 3A + Cg == [/ optin_box_field] [optin_box_field name = “конфіденційність”] Ми цінуємо вашу конфіденційність і ніколи не спаммемо вас [/ optin_box_field] [optin_box_field name = “top_color”] undefined [/ optin_box_field] [optin_box_button type = ”0 button_below = ”Y”] Зареєструватися [/ optin_box_button] [/ optin_box]

Що таке RSS Feed Reader і для чого я можу його використовувати?
Де найкраще почати роботу з RSS-каналами?
Що таке RSS Feed Reader і для чого я можу його використовувати?