Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Сайти-2017: п'ять головних вимог Google і «Яндекса» | Executive.ru

 1. Сайти-2017: п'ять головних вимог Google і «Яндекса» Перехід на HTTPS
 2. адаптивність дизайну
 3. поведінкові чинники
 4. мікророзмітки
 5. унікальність контенту
 6. Сайти-2017: п'ять головних вимог Google і «Яндекса»
 7. адаптивність дизайну
 8. поведінкові чинники
 9. мікророзмітки
 10. унікальність контенту
 11. Сайти-2017: п'ять головних вимог Google і «Яндекса»
 12. адаптивність дизайну
 13. поведінкові чинники
 14. мікророзмітки
 15. унікальність контенту

Сайти-2017: п'ять головних вимог Google і «Яндекса»

Перехід на HTTPS

HTTPS - це спеціальний протокол, призначений для захисту конфіденційності даних, що передаються між інтернет-ресурсом і комп'ютером користувача. Справа в тому, що дані на звичайних http-сторінках ніяк не захищені, і їх можуть без праці зчитувати будь-які сервіси, через які вони проходять. У випадку з використанням протоколу HTTPS весь переданий трафік шифрується, що виключає можливість того, що передані дані стануть доступні стороннім особам. Як же це може допомогти в справі просування сайту в топ пошукових систем?

Ще два роки тому в 2014 році компанія Google взяла курс на захист даних користувачів і публічно оголосила, що тепер при ранжируванні сайтів буде враховуватися наявність захищеного з'єднання. Таким чином, вибираючи між двома рівними по іншим ознаками сайтам, пошукова система поставить вище той сайт, у якого є HTTPS. На сьогоднішній день це особливо актуально, тому для просування свого інтернет-ресурсу буде незайвим перейти на протокол HTTPS, це, безумовно, матиме позитивний вплив на ставлення пошукових систем до вашого сайту.

Для переходу з HTTP на HTTPS потрібно скористатися сертифікатом безпеки. Найбільш популярним на сьогоднішній день є SSL-сертифікат, який можна отримати в спеціальних центрах сертифікації. Варто пам'ятати про те, що, переходячи на протокол HTTPS, ви зміните URL сайту, що призведе до змін позиції сайту в пошуковій видачі, так як пошукачам доведеться сканувати сайт заново, а для цього потрібен час. Даний процес можна прискорити. Для цього ознайомтеся з інструкцією в розділі допомоги самої пошукової системи.

адаптивність дизайну

Ще одним важливим фактором, що враховується пошуковими роботами при ранжуванні сайту є адаптивність дизайну, тобто здатність дизайну сайту підлаштовуватися під різні розміри екранів користувачів. З 2016 року компанія Google і зовсім оголосила, що тепер при пошуку, що здійснюється з мобільного пристрою, пріоритет буде віддаватися інтернет-ресурсів, які мають мобільну версію. Для цього був навіть розроблений спеціальний алгоритм mobile-friendly. «Яндекс» також вирішив не відставати і став позначати сайти, адаптовані під мобільні пристрої, значком «мобільна версія». Пам'ятаючи про це, не варто дивуватися, що результати пошуку в одній і тій же пошуковій системі на комп'ютері і смартфоні будуть відрізнятися. Так що, якщо ви хочете, щоб ваш сайт знаходили через планшети і смартфони, його дизайн стоїть адаптувати під мобільні пристрої. Що це означає? Як заявляють в «Яндекс», у сайту не повинно бути горизонтальної прокрутки, тобто він повинен відразу адаптуватися під розмір призначеного для користувача екрану, з якого б пристрою він ні відкривав сторінки. Також на сайті не повинно бути елементів, несумісних з мобільними пристроями, наприклад, flash-роликів і т. П. Крім цього варто вбудувати на сайт viwport, даний атрибут дозволить визначати потрібні фрагменти перегляду через мобільні пристрої.

Проаналізувати свій сайт на адаптивність дизайну до мобільних пристроїв ви зможете на сторінці: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly. Там же ви знайдете більш детальну інформацію про те, як адаптивність впливає на позиції інтернет-ресурсу в пошуковій видачі. Якщо дизайн виявиться неадаптівним, виправити це можна просто, змінивши тему сайту на адаптивну. В такому випадку ресурс буде підлаштовуватися під будь-який дозвіл екрана користувача автоматично. Однак варто враховувати, що окремі сторінки інтернет-ресурсу можуть мати елементи, що перешкоджають адаптації, тому перевіряти потрібно кожну сторінку окремо.

поведінкові чинники

Якщо раніше при оцінці сторінки пошукові системи здебільшого враховували унікальність і якість контенту, то тепер на одне з перших місць також виходять так звані поведінкові чинники, тобто те, як поводяться користувачі на конкретному сайті. Так, основними поведінковими чинниками є:

 • Кількість часу, який користувач проводить на сайті.
 • Показник відмов.
 • Глибина перегляду.
 • Ставлення числа повернень на сайт до загальної кількості переходів.

Ставлення числа повернень на сайт до загальної кількості переходів

Кількість часу визначається, як часовий проміжок між найпершим і найостаннішим діями користувача на сайті. Зрозуміло, чим довше користувач буде знаходитися на сайті, тим вище його оцінять пошукові системи.

Показник відмов визначається в процентному співвідношенні. Для цього кількість користувачів, які відвідали менше двох сторінок сайту, ділиться на загальне число відвідувачів. Чим менше цей показник, тим, на думку пошукових роботів, цікавіше сайт для користувачів, тому і позиції йому відводяться вищі.

Глибина перегляду оцінюється пошуковими роботами, як кількість сторінок сайту, які відвідав користувач за один візит. Чим більше, тим краще, адже це означає, що користувач був зацікавлений вмістом сайту.

Для того, щоб поліпшити поведінкові чинники на своєму сайті, необхідно зробити його цікавим і зручним для користувачів . Для цього варто оцінити свій ресурс відразу за кількома параметрами:

 • Юзабіліті Це параметр, що визначає те, наскільки зручний сайт для користувача, наскільки він відповідає його потребам і очікуванням. Для того щоб підвищити юзабіліті варто провести дослідження зручності роботи з сайтом, орієнтуватися на свої відчуття, запитати думку незалежної сторони, а також порівняти свій сайт з іншими. За результатами аналізу слід зробити дії з метою підвищення зручності сайту, тоді і поведінкові фактори будуть поліпшуватися.
 • Навігація по сайту. За спостереженнями веб-майстрів, часто високий відсоток відмов пов'язаний з тим, що сайт має незручну навігацію. Необхідно забезпечити умови, при яких користувач зможе легко переходити по сторінках сайту, не потрапляючи при цьому в «тупики», з яких доводиться повертатися на вже переглянуті сторінки. Тут велике значення мають перелинковка сторінок, зручність меню, наявність віджетів і т. П. Іншими словами, від розробника потрібно продумати маршрут, по якому користувач буде переміщатися по сайту.
 • Час завантаження сайту. При наявності великого вибору інтернет-ресурсів, жоден користувач не захоче мати справу з «гальмівним» сайтом. Тому варто подбати про те, щоб сторінки відкривалися максимально швидко.
 • Корисність і інформативність контенту. Якщо ви хочете, щоб користувач затримався на вашому сайті якомога довше, зробивши при цьому кілька переходів, подбайте про те, щоб наповнити сайт цікавим і корисним контентом. Чим більше інформації на сайті, тим краще. Однак тут важливо не стільки кількість, скільки якість, контент повинен залучати користувача своїм змістом.
 • Зовнішній вигляд сайту. Поведінка користувачів багато в чому залежить і від того, наскільки привабливий ваш сайт зовні. Тут дуже важливо знайти золоту середину, щоб дизайн не виглядав надто просто, але в той же час не був перевантажений зайвими елементами. У будь-якому випадку дизайн повинен відповідати темі сайту і не заважати користувачеві читати текст.
 • Р азмещеніе на сайті унікального функціонала. Інтегрувавши на свій сайт який-небудь зручний і корисний, а головне - унікальний інструмент, ви зможете прив'язати до нього користувачів і змусити їх повертатися до вас знову і знову. Таким інструментом може стати калькулятор для розрахунку вартості робіт або послуг. Серед наших проектів є сайт компанії, що спеціалізується на бурінні свердловин. На їхньому сайті ми розмістили карту глибин, на якій можна подивитися глибину залягання води в конкретному населеному пункті.
 • Поведінка користувачів. Для його аналізу існують спеціальні інструменти, такі як карти кліків і скролінгу, запис руху миші і т. П. Деякі з них надаються тим же «Яндексом» абсолютно безкоштовно. Використання даних інструментів дозволить краще зрозуміти, що не подобається користувачам на сайті.

мікророзмітки

Мікророзмітки або, як її ще називають, семантична розмітка, необхідна для структурування інформації та оптимального уявлення в пошуковій видачі . Додати мікророзмітки на сайт можна за допомогою спеціальних тегів, в які полягає найбільш важлива інформація. За цим тегам пошукові роботи зможуть краще структурувати дані інтернет-ресурсу. Існують різні види мікророзмітки, найбільш популярними на сьогоднішній день є стандарт Schema.org.

Щоб перевірити свій сайт на наявність мікророзмітки можна скористатися функціоналом спеціальних сервісів «Яндекса» і Google. Якщо ви ще не використовуєте мікророзмітки, варто зайнятися її додаванням, так як це збільшить показник CTR, зробить сайт більш зручним для відвідувачів і пошукових роботів. Більш того, завдяки мікророзмітки сайт стане краще помітний користувачам в пошуковій видачі, тому і відвідуваність сайту буде рости. Так, при видачі у сайту з'явиться сниппет, тобто короткий опис вмісту сайту: картинки, ціни на товари, адреса, контактні дані та т. П. Не дивно, що такий сайт приверне більше користувачів. Залежно від тематики і призначення свого сайту, можна вибирати різні типи фрагментів, наприклад, для товарів, для відео і фільмів, для рецептів і т. П.

унікальність контенту

Унікальність контенту є необхідною умовою для хорошою індексації сайту пошуковими системами. З огляду на це, неприпустимо копіювати інформацію з інших джерел. В ідеалі контент сайту повинен бути максимально відмінним від контенту інших ресурсів. В очах пошукових систем такий сайт буде виглядати найбільш цікавим для користувачів, і вони напевно нададуть йому високе місце у видачі. Однак для збереження високих позицій сайт доведеться регулярно оновлювати, доповнюючи його новим контентом. Він також повинен бути унікальним і по можливості цікавим для користувачів. Не варто публікувати матеріали, зміст яких дублює розміщений раніше контент.

Компанія Google попереджає веб-майстрів, що часте оновлення сайту неунікальним контентом не тільки не принесе користі, а й зашкодить його рейтингу. Так, компанія приймає всілякі заходи протидії щодо доменів, рейтинги яких намагаються підняти за рахунок збільшення числа непотрібних і нецікавих для користувача сторінок. Таким чином, для просування сайту потрібно створювати саме оригінальний, корисний для користувачів контент, причому, робити це необхідно регулярно. Тільки в цьому випадку ресурс буде цікавий пошукачам і відвідувачам.

У деяких випадках дубльовані матеріали можуть з'являтися на сайті не тільки в результаті умисних дій веб-майстри, а й в результаті особливостей системи управління сайтом, коли просто відбувається дублювання сторінок. Про те, як запобігти дублювання контенту, докладно написано тут: https://support.google.com/webmasters/answer/66359?hl=ru.

Займаючись наповненням свого сайту, враховуйте, що контент повинен бути унікальним не тільки з точки зору пошукових систем, але і представляти собою цінність для людей. Щоб створити такий контент, вивчайте інформацію на сайтах конкурентів і намагайтеся створювати більш цікаві матеріали або хоча б подавайте їх в більш зручному для сприйняття вигляді. Все це сприятиме поліпшенню поведінкових факторів, які на сьогоднішній день можна назвати одними з найважливіших при оцінці сайту пошуковими системами.

Пам'ятаємо головне: контент повинен мати цінність для аудиторії вашого сайту. І не забувати про комплексний розвиток сайту.

Сайти-2017: п'ять головних вимог Google і «Яндекса»

Перехід на HTTPS

HTTPS - це спеціальний протокол, призначений для захисту конфіденційності даних, що передаються між інтернет-ресурсом і комп'ютером користувача. Справа в тому, що дані на звичайних http-сторінках ніяк не захищені, і їх можуть без праці зчитувати будь-які сервіси, через які вони проходять. У випадку з використанням протоколу HTTPS весь переданий трафік шифрується, що виключає можливість того, що передані дані стануть доступні стороннім особам. Як же це може допомогти в справі просування сайту в топ пошукових систем?

Ще два роки тому в 2014 році компанія Google взяла курс на захист даних користувачів і публічно оголосила, що тепер при ранжируванні сайтів буде враховуватися наявність захищеного з'єднання. Таким чином, вибираючи між двома рівними по іншим ознаками сайтам, пошукова система поставить вище той сайт, у якого є HTTPS. На сьогоднішній день це особливо актуально, тому для просування свого інтернет-ресурсу буде незайвим перейти на протокол HTTPS, це, безумовно, матиме позитивний вплив на ставлення пошукових систем до вашого сайту.

Для переходу з HTTP на HTTPS потрібно скористатися сертифікатом безпеки. Найбільш популярним на сьогоднішній день є SSL-сертифікат, який можна отримати в спеціальних центрах сертифікації. Варто пам'ятати про те, що, переходячи на протокол HTTPS, ви зміните URL сайту, що призведе до змін позиції сайту в пошуковій видачі, так як пошукачам доведеться сканувати сайт заново, а для цього потрібен час. Даний процес можна прискорити. Для цього ознайомтеся з інструкцією в розділі допомоги самої пошукової системи.

адаптивність дизайну

Ще одним важливим фактором, що враховується пошуковими роботами при ранжуванні сайту є адаптивність дизайну, тобто здатність дизайну сайту підлаштовуватися під різні розміри екранів користувачів. З 2016 року компанія Google і зовсім оголосила, що тепер при пошуку, що здійснюється з мобільного пристрою, пріоритет буде віддаватися інтернет-ресурсів, які мають мобільну версію. Для цього був навіть розроблений спеціальний алгоритм mobile-friendly. «Яндекс» також вирішив не відставати і став позначати сайти, адаптовані під мобільні пристрої, значком «мобільна версія». Пам'ятаючи про це, не варто дивуватися, що результати пошуку в одній і тій же пошуковій системі на комп'ютері і смартфоні будуть відрізнятися. Так що, якщо ви хочете, щоб ваш сайт знаходили через планшети і смартфони, його дизайн стоїть адаптувати під мобільні пристрої. Що це означає? Як заявляють в «Яндекс», у сайту не повинно бути горизонтальної прокрутки, тобто він повинен відразу адаптуватися під розмір призначеного для користувача екрану, з якого б пристрою він ні відкривав сторінки. Також на сайті не повинно бути елементів, несумісних з мобільними пристроями, наприклад, flash-роликів і т. П. Крім цього варто вбудувати на сайт viwport, даний атрибут дозволить визначати потрібні фрагменти перегляду через мобільні пристрої.

Проаналізувати свій сайт на адаптивність дизайну до мобільних пристроїв ви зможете на сторінці: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly. Там же ви знайдете більш детальну інформацію про те, як адаптивність впливає на позиції інтернет-ресурсу в пошуковій видачі. Якщо дизайн виявиться неадаптівним, виправити це можна просто, змінивши тему сайту на адаптивну. В такому випадку ресурс буде підлаштовуватися під будь-який дозвіл екрана користувача автоматично. Однак варто враховувати, що окремі сторінки інтернет-ресурсу можуть мати елементи, що перешкоджають адаптації, тому перевіряти потрібно кожну сторінку окремо.

поведінкові чинники

Якщо раніше при оцінці сторінки пошукові системи здебільшого враховували унікальність і якість контенту, то тепер на одне з перших місць також виходять так звані поведінкові чинники, тобто те, як поводяться користувачі на конкретному сайті. Так, основними поведінковими чинниками є:

 • Кількість часу, який користувач проводить на сайті.
 • Показник відмов.
 • Глибина перегляду.
 • Ставлення числа повернень на сайт до загальної кількості переходів.

Ставлення числа повернень на сайт до загальної кількості переходів

Кількість часу визначається, як часовий проміжок між найпершим і найостаннішим діями користувача на сайті. Зрозуміло, чим довше користувач буде знаходитися на сайті, тим вище його оцінять пошукові системи.

Показник відмов визначається в процентному співвідношенні. Для цього кількість користувачів, які відвідали менше двох сторінок сайту, ділиться на загальне число відвідувачів. Чим менше цей показник, тим, на думку пошукових роботів, цікавіше сайт для користувачів, тому і позиції йому відводяться вищі.

Глибина перегляду оцінюється пошуковими роботами, як кількість сторінок сайту, які відвідав користувач за один візит. Чим більше, тим краще, адже це означає, що користувач був зацікавлений вмістом сайту.

Для того, щоб поліпшити поведінкові чинники на своєму сайті, необхідно зробити його цікавим і зручним для користувачів . Для цього варто оцінити свій ресурс відразу за кількома параметрами:

 • Юзабіліті Це параметр, що визначає те, наскільки зручний сайт для користувача, наскільки він відповідає його потребам і очікуванням. Для того щоб підвищити юзабіліті варто провести дослідження зручності роботи з сайтом, орієнтуватися на свої відчуття, запитати думку незалежної сторони, а також порівняти свій сайт з іншими. За результатами аналізу слід зробити дії з метою підвищення зручності сайту, тоді і поведінкові фактори будуть поліпшуватися.
 • Навігація по сайту. За спостереженнями веб-майстрів, часто високий відсоток відмов пов'язаний з тим, що сайт має незручну навігацію. Необхідно забезпечити умови, при яких користувач зможе легко переходити по сторінках сайту, не потрапляючи при цьому в «тупики», з яких доводиться повертатися на вже переглянуті сторінки. Тут велике значення мають перелинковка сторінок, зручність меню, наявність віджетів і т. П. Іншими словами, від розробника потрібно продумати маршрут, по якому користувач буде переміщатися по сайту.
 • Час завантаження сайту. При наявності великого вибору інтернет-ресурсів, жоден користувач не захоче мати справу з «гальмівним» сайтом. Тому варто подбати про те, щоб сторінки відкривалися максимально швидко.
 • Корисність і інформативність контенту. Якщо ви хочете, щоб користувач затримався на вашому сайті якомога довше, зробивши при цьому кілька переходів, подбайте про те, щоб наповнити сайт цікавим і корисним контентом. Чим більше інформації на сайті, тим краще. Однак тут важливо не стільки кількість, скільки якість, контент повинен залучати користувача своїм змістом.
 • Зовнішній вигляд сайту. Поведінка користувачів багато в чому залежить і від того, наскільки привабливий ваш сайт зовні. Тут дуже важливо знайти золоту середину, щоб дизайн не виглядав надто просто, але в той же час не був перевантажений зайвими елементами. У будь-якому випадку дизайн повинен відповідати темі сайту і не заважати користувачеві читати текст.
 • Р азмещеніе на сайті унікального функціонала. Інтегрувавши на свій сайт який-небудь зручний і корисний, а головне - унікальний інструмент, ви зможете прив'язати до нього користувачів і змусити їх повертатися до вас знову і знову. Таким інструментом може стати калькулятор для розрахунку вартості робіт або послуг. Серед наших проектів є сайт компанії, що спеціалізується на бурінні свердловин. На їхньому сайті ми розмістили карту глибин, на якій можна подивитися глибину залягання води в конкретному населеному пункті.
 • Поведінка користувачів. Для його аналізу існують спеціальні інструменти, такі як карти кліків і скролінгу, запис руху миші і т. П. Деякі з них надаються тим же «Яндексом» абсолютно безкоштовно. Використання даних інструментів дозволить краще зрозуміти, що не подобається користувачам на сайті.

мікророзмітки

Мікророзмітки або, як її ще називають, семантична розмітка, необхідна для структурування інформації та оптимального уявлення в пошуковій видачі . Додати мікророзмітки на сайт можна за допомогою спеціальних тегів, в які полягає найбільш важлива інформація. За цим тегам пошукові роботи зможуть краще структурувати дані інтернет-ресурсу. Існують різні види мікророзмітки, найбільш популярними на сьогоднішній день є стандарт Schema.org.

Щоб перевірити свій сайт на наявність мікророзмітки можна скористатися функціоналом спеціальних сервісів «Яндекса» і Google. Якщо ви ще не використовуєте мікророзмітки, варто зайнятися її додаванням, так як це збільшить показник CTR, зробить сайт більш зручним для відвідувачів і пошукових роботів. Більш того, завдяки мікророзмітки сайт стане краще помітний користувачам в пошуковій видачі, тому і відвідуваність сайту буде рости. Так, при видачі у сайту з'явиться сниппет, тобто короткий опис вмісту сайту: картинки, ціни на товари, адреса, контактні дані та т. П. Не дивно, що такий сайт приверне більше користувачів. Залежно від тематики і призначення свого сайту, можна вибирати різні типи фрагментів, наприклад, для товарів, для відео і фільмів, для рецептів і т. П.

унікальність контенту

Унікальність контенту є необхідною умовою для хорошою індексації сайту пошуковими системами. З огляду на це, неприпустимо копіювати інформацію з інших джерел. В ідеалі контент сайту повинен бути максимально відмінним від контенту інших ресурсів. В очах пошукових систем такий сайт буде виглядати найбільш цікавим для користувачів, і вони напевно нададуть йому високе місце у видачі. Однак для збереження високих позицій сайт доведеться регулярно оновлювати, доповнюючи його новим контентом. Він також повинен бути унікальним і по можливості цікавим для користувачів. Не варто публікувати матеріали, зміст яких дублює розміщений раніше контент.

Компанія Google попереджає веб-майстрів, що часте оновлення сайту неунікальним контентом не тільки не принесе користі, а й зашкодить його рейтингу. Так, компанія приймає всілякі заходи протидії щодо доменів, рейтинги яких намагаються підняти за рахунок збільшення числа непотрібних і нецікавих для користувача сторінок. Таким чином, для просування сайту потрібно створювати саме оригінальний, корисний для користувачів контент, причому, робити це необхідно регулярно. Тільки в цьому випадку ресурс буде цікавий пошукачам і відвідувачам.

У деяких випадках дубльовані матеріали можуть з'являтися на сайті не тільки в результаті умисних дій веб-майстри, а й в результаті особливостей системи управління сайтом, коли просто відбувається дублювання сторінок. Про те, як запобігти дублювання контенту, докладно написано тут: https://support.google.com/webmasters/answer/66359?hl=ru.

Займаючись наповненням свого сайту, враховуйте, що контент повинен бути унікальним не тільки з точки зору пошукових систем, але і представляти собою цінність для людей. Щоб створити такий контент, вивчайте інформацію на сайтах конкурентів і намагайтеся створювати більш цікаві матеріали або хоча б подавайте їх в більш зручному для сприйняття вигляді. Все це сприятиме поліпшенню поведінкових факторів, які на сьогоднішній день можна назвати одними з найважливіших при оцінці сайту пошуковими системами.

Пам'ятаємо головне: контент повинен мати цінність для аудиторії вашого сайту. І не забувати про комплексний розвиток сайту.

Сайти-2017: п'ять головних вимог Google і «Яндекса»

Перехід на HTTPS

HTTPS - це спеціальний протокол, призначений для захисту конфіденційності даних, що передаються між інтернет-ресурсом і комп'ютером користувача. Справа в тому, що дані на звичайних http-сторінках ніяк не захищені, і їх можуть без праці зчитувати будь-які сервіси, через які вони проходять. У випадку з використанням протоколу HTTPS весь переданий трафік шифрується, що виключає можливість того, що передані дані стануть доступні стороннім особам. Як же це може допомогти в справі просування сайту в топ пошукових систем?

Ще два роки тому в 2014 році компанія Google взяла курс на захист даних користувачів і публічно оголосила, що тепер при ранжируванні сайтів буде враховуватися наявність захищеного з'єднання. Таким чином, вибираючи між двома рівними по іншим ознаками сайтам, пошукова система поставить вище той сайт, у якого є HTTPS. На сьогоднішній день це особливо актуально, тому для просування свого інтернет-ресурсу буде незайвим перейти на протокол HTTPS, це, безумовно, матиме позитивний вплив на ставлення пошукових систем до вашого сайту.

Для переходу з HTTP на HTTPS потрібно скористатися сертифікатом безпеки. Найбільш популярним на сьогоднішній день є SSL-сертифікат, який можна отримати в спеціальних центрах сертифікації. Варто пам'ятати про те, що, переходячи на протокол HTTPS, ви зміните URL сайту, що призведе до змін позиції сайту в пошуковій видачі, так як пошукачам доведеться сканувати сайт заново, а для цього потрібен час. Даний процес можна прискорити. Для цього ознайомтеся з інструкцією в розділі допомоги самої пошукової системи.

адаптивність дизайну

Ще одним важливим фактором, що враховується пошуковими роботами при ранжуванні сайту є адаптивність дизайну, тобто здатність дизайну сайту підлаштовуватися під різні розміри екранів користувачів. З 2016 року компанія Google і зовсім оголосила, що тепер при пошуку, що здійснюється з мобільного пристрою, пріоритет буде віддаватися інтернет-ресурсів, які мають мобільну версію. Для цього був навіть розроблений спеціальний алгоритм mobile-friendly. «Яндекс» також вирішив не відставати і став позначати сайти, адаптовані під мобільні пристрої, значком «мобільна версія». Пам'ятаючи про це, не варто дивуватися, що результати пошуку в одній і тій же пошуковій системі на комп'ютері і смартфоні будуть відрізнятися. Так що, якщо ви хочете, щоб ваш сайт знаходили через планшети і смартфони, його дизайн стоїть адаптувати під мобільні пристрої. Що це означає? Як заявляють в «Яндекс», у сайту не повинно бути горизонтальної прокрутки, тобто він повинен відразу адаптуватися під розмір призначеного для користувача екрану, з якого б пристрою він ні відкривав сторінки. Також на сайті не повинно бути елементів, несумісних з мобільними пристроями, наприклад, flash-роликів і т. П. Крім цього варто вбудувати на сайт viwport, даний атрибут дозволить визначати потрібні фрагменти перегляду через мобільні пристрої.

Проаналізувати свій сайт на адаптивність дизайну до мобільних пристроїв ви зможете на сторінці: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly. Там же ви знайдете більш детальну інформацію про те, як адаптивність впливає на позиції інтернет-ресурсу в пошуковій видачі. Якщо дизайн виявиться неадаптівним, виправити це можна просто, змінивши тему сайту на адаптивну. В такому випадку ресурс буде підлаштовуватися під будь-який дозвіл екрана користувача автоматично. Однак варто враховувати, що окремі сторінки інтернет-ресурсу можуть мати елементи, що перешкоджають адаптації, тому перевіряти потрібно кожну сторінку окремо.

поведінкові чинники

Якщо раніше при оцінці сторінки пошукові системи здебільшого враховували унікальність і якість контенту, то тепер на одне з перших місць також виходять так звані поведінкові чинники, тобто те, як поводяться користувачі на конкретному сайті. Так, основними поведінковими чинниками є:

 • Кількість часу, який користувач проводить на сайті.
 • Показник відмов.
 • Глибина перегляду.
 • Ставлення числа повернень на сайт до загальної кількості переходів.

Ставлення числа повернень на сайт до загальної кількості переходів

Кількість часу визначається, як часовий проміжок між найпершим і найостаннішим діями користувача на сайті. Зрозуміло, чим довше користувач буде знаходитися на сайті, тим вище його оцінять пошукові системи.

Показник відмов визначається в процентному співвідношенні. Для цього кількість користувачів, які відвідали менше двох сторінок сайту, ділиться на загальне число відвідувачів. Чим менше цей показник, тим, на думку пошукових роботів, цікавіше сайт для користувачів, тому і позиції йому відводяться вищі.

Глибина перегляду оцінюється пошуковими роботами, як кількість сторінок сайту, які відвідав користувач за один візит. Чим більше, тим краще, адже це означає, що користувач був зацікавлений вмістом сайту.

Для того, щоб поліпшити поведінкові чинники на своєму сайті, необхідно зробити його цікавим і зручним для користувачів . Для цього варто оцінити свій ресурс відразу за кількома параметрами:

 • Юзабіліті Це параметр, що визначає те, наскільки зручний сайт для користувача, наскільки він відповідає його потребам і очікуванням. Для того щоб підвищити юзабіліті варто провести дослідження зручності роботи з сайтом, орієнтуватися на свої відчуття, запитати думку незалежної сторони, а також порівняти свій сайт з іншими. За результатами аналізу слід зробити дії з метою підвищення зручності сайту, тоді і поведінкові фактори будуть поліпшуватися.
 • Навігація по сайту. За спостереженнями веб-майстрів, часто високий відсоток відмов пов'язаний з тим, що сайт має незручну навігацію. Необхідно забезпечити умови, при яких користувач зможе легко переходити по сторінках сайту, не потрапляючи при цьому в «тупики», з яких доводиться повертатися на вже переглянуті сторінки. Тут велике значення мають перелинковка сторінок, зручність меню, наявність віджетів і т. П. Іншими словами, від розробника потрібно продумати маршрут, по якому користувач буде переміщатися по сайту.
 • Час завантаження сайту. При наявності великого вибору інтернет-ресурсів, жоден користувач не захоче мати справу з «гальмівним» сайтом. Тому варто подбати про те, щоб сторінки відкривалися максимально швидко.
 • Корисність і інформативність контенту. Якщо ви хочете, щоб користувач затримався на вашому сайті якомога довше, зробивши при цьому кілька переходів, подбайте про те, щоб наповнити сайт цікавим і корисним контентом. Чим більше інформації на сайті, тим краще. Однак тут важливо не стільки кількість, скільки якість, контент повинен залучати користувача своїм змістом.
 • Зовнішній вигляд сайту. Поведінка користувачів багато в чому залежить і від того, наскільки привабливий ваш сайт зовні. Тут дуже важливо знайти золоту середину, щоб дизайн не виглядав надто просто, але в той же час не був перевантажений зайвими елементами. У будь-якому випадку дизайн повинен відповідати темі сайту і не заважати користувачеві читати текст.
 • Р азмещеніе на сайті унікального функціонала. Інтегрувавши на свій сайт який-небудь зручний і корисний, а головне - унікальний інструмент, ви зможете прив'язати до нього користувачів і змусити їх повертатися до вас знову і знову. Таким інструментом може стати калькулятор для розрахунку вартості робіт або послуг. Серед наших проектів є сайт компанії, що спеціалізується на бурінні свердловин. На їхньому сайті ми розмістили карту глибин, на якій можна подивитися глибину залягання води в конкретному населеному пункті.
 • Поведінка користувачів. Для його аналізу існують спеціальні інструменти, такі як карти кліків і скролінгу, запис руху миші і т. П. Деякі з них надаються тим же «Яндексом» абсолютно безкоштовно. Використання даних інструментів дозволить краще зрозуміти, що не подобається користувачам на сайті.

мікророзмітки

Мікророзмітки або, як її ще називають, семантична розмітка, необхідна для структурування інформації та оптимального уявлення в пошуковій видачі . Додати мікророзмітки на сайт можна за допомогою спеціальних тегів, в які полягає найбільш важлива інформація. За цим тегам пошукові роботи зможуть краще структурувати дані інтернет-ресурсу. Існують різні види мікророзмітки, найбільш популярними на сьогоднішній день є стандарт Schema.org.

Щоб перевірити свій сайт на наявність мікророзмітки можна скористатися функціоналом спеціальних сервісів «Яндекса» і Google. Якщо ви ще не використовуєте мікророзмітки, варто зайнятися її додаванням, так як це збільшить показник CTR, зробить сайт більш зручним для відвідувачів і пошукових роботів. Більш того, завдяки мікророзмітки сайт стане краще помітний користувачам в пошуковій видачі, тому і відвідуваність сайту буде рости. Так, при видачі у сайту з'явиться сниппет, тобто короткий опис вмісту сайту: картинки, ціни на товари, адреса, контактні дані та т. П. Не дивно, що такий сайт приверне більше користувачів. Залежно від тематики і призначення свого сайту, можна вибирати різні типи фрагментів, наприклад, для товарів, для відео і фільмів, для рецептів і т. П.

унікальність контенту

Унікальність контенту є необхідною умовою для хорошою індексації сайту пошуковими системами. З огляду на це, неприпустимо копіювати інформацію з інших джерел. В ідеалі контент сайту повинен бути максимально відмінним від контенту інших ресурсів. В очах пошукових систем такий сайт буде виглядати найбільш цікавим для користувачів, і вони напевно нададуть йому високе місце у видачі. Однак для збереження високих позицій сайт доведеться регулярно оновлювати, доповнюючи його новим контентом. Він також повинен бути унікальним і по можливості цікавим для користувачів. Не варто публікувати матеріали, зміст яких дублює розміщений раніше контент.

Компанія Google попереджає веб-майстрів, що часте оновлення сайту неунікальним контентом не тільки не принесе користі, а й зашкодить його рейтингу. Так, компанія приймає всілякі заходи протидії щодо доменів, рейтинги яких намагаються підняти за рахунок збільшення числа непотрібних і нецікавих для користувача сторінок. Таким чином, для просування сайту потрібно створювати саме оригінальний, корисний для користувачів контент, причому, робити це необхідно регулярно. Тільки в цьому випадку ресурс буде цікавий пошукачам і відвідувачам.

У деяких випадках дубльовані матеріали можуть з'являтися на сайті не тільки в результаті умисних дій веб-майстри, а й в результаті особливостей системи управління сайтом, коли просто відбувається дублювання сторінок. Про те, як запобігти дублювання контенту, докладно написано тут: https://support.google.com/webmasters/answer/66359?hl=ru.

Займаючись наповненням свого сайту, враховуйте, що контент повинен бути унікальним не тільки з точки зору пошукових систем, але і представляти собою цінність для людей. Щоб створити такий контент, вивчайте інформацію на сайтах конкурентів і намагайтеся створювати більш цікаві матеріали або хоча б подавайте їх в більш зручному для сприйняття вигляді. Все це сприятиме поліпшенню поведінкових факторів, які на сьогоднішній день можна назвати одними з найважливіших при оцінці сайту пошуковими системами.

Пам'ятаємо головне: контент повинен мати цінність для аудиторії вашого сайту. І не забувати про комплексний розвиток сайту.

Як же це може допомогти в справі просування сайту в топ пошукових систем?
Що це означає?
Com/webmasters/answer/66359?
Як же це може допомогти в справі просування сайту в топ пошукових систем?
Що це означає?
Com/webmasters/answer/66359?
Як же це може допомогти в справі просування сайту в топ пошукових систем?
Що це означає?
Com/webmasters/answer/66359?